טפט תמונות בחדר השינה: 60 תמונות ורעיונות

טפט תמונות בחדר השינה: 60 תמונות ורעיונות

כיום, ציורי קיר זכו לפופולריות רבה בעיצוב פנים. הם פותחים הרבה אפשרויות ליצירת ריהוט מקורי, בו משתמשים מעצבים מנוסים רבים בהצלחה. באשר לחדר השינה, דרושה כאן גישה מיוחדת, שכן החדר אמור לתרום למנוחה ושינה טובה ככל האפשר. במאמר שלנו נשקול את התכונות של טפט תמונות לחדר השינה, כמו גם את הזנים המודרניים שלהם..

יתרונות ותכונות של טפט תמונות

ציורי קיר, כמובן, הם אלמנט דקורטיבי מצוין שיכול לקשט את הפנים באופן משמעותי, להדגיש את הסגנון והכבוד של חדר השינה. עם זאת, היתרונות של גימור מסוג זה אינם מוגבלים לקישוט. ציורי קיר מסוגלים לבצע מספר פונקציות בפנים, למשל:

– לשחק תפקיד חיוני בייעוד החלל. שילובים שונים של דפוסי נייר פוטו-וול עם גימורים מסוגים אחרים (ציור, טיח וכו ‘) מסוגלים להדגיש אזורים מסוימים בחדר מרווח. לעתים קרובות הם ממוקמים בראש המיטה או על הקיר הנגדי. הם יכולים להדגיש אזור בילוי עם כורסאות ושולחן קפה (אם קיים), נישות וטריטוריות אחרות;

– תקן את התפיסה החזותית של המרחב. הנחת טפט צילום על אחד הקירות יכולה ויזואלית “להזיז אותו הצידה”, מה שהופך את החדר להרבה יותר מרווח. בדרך כלל במקרה זה משתמשים בתמונות פנורמיות, סצנות המחקות את המשך החדר, אובייקטים בפרספקטיבה;

– הסתר את הפגמים הקיימים במשטחי הקירות או התקרות. טפטים על בסיס ויניל או לא ארוג יתמודדו טוב יותר עם משימה זו. המשטח הלא אחיד יוסווה בצורה מושלמת על ידי תמונות בהירות מלאות בצבעים, והחלופה של פרטים קטנים וקטנים של התמונה תתמודד עם פגמים בפינות;

– צור מבטאים. מכיוון שחדרי שינה, לרוב, מעוצבים בצבעי פסטל, ציורי קיר יעזרו להחיות פנים ריקים, להוסיף מגוון;

– הדגש את סגנון העיצוב הכולל של החדר. תמונות שנבחרו בצורה נכונה ישלימו באופן מושלם פנים מסוגננות. מוטיבים פרחוניים, ציורי קיר, נופים אופייניים לאזורים קלאסיים וכפריים, וסגנונות מודרניים (הייטק, לופט, מינימליזם) יתמכו בתמונות פנורמיות של ערים, אטרקציות שונות;

– פוטומורלי תקרה יחליפו בהצלחה קנבס מתיחה יקרים, תוך מראה מרהיב לא פחות.

לאחר שהחלטת לקשט את חדר השינה עם טפטים לתמונות, עליך לדאוג למיקום הנכון שלהם על מנת לקבל פנים מרהיבים באמת. אם אתה מתכנן לטפט קיר שלם, עליך לדאוג מראש כך שבעתיד החלקה של החלקה לא תהיה מכוסה בריהוט מגושם. אם הטפט מודבק כדי להגדיל ויזואלית את השטח, עדיף לנטוש לחלוטין רהיטים ליד הקיר. תמונות נבחרות על פי גודל החדר, שכן אלמנטים גדולים בחדר שינה קטן יפעילו לחץ, וקטנים מדי בחדר גדול פשוט ילכו לאיבוד..

טפט תמונות בחדר השינה - יתרונות ותכונות טפט תמונות בחדר השינה - יתרונות ותכונות

סוגי טפטים לחדר השינה

השוק של היום יכול להתפאר במבחר עצום של טפטים לתמונות, ביניהם תוכלו למצוא גם דגמי רול ותמונות עם מגוון מרקמים, אפקטים, תמונות ומאפיינים ייחודיים אחרים..

תלוי בחומרי הייצור

בעת בחירת טפט, חשוב לשים לב לחומר ממנו עשוי הבסיס להדפסה, שכן חיי השירות של הציפוי, ידידותיותו הסביבתית וקלות ההדבקה תלויים בכך. ישנם מספר סוגים עיקריים המתאימים לקישוט קירות חדר השינה:

1. טפט מנייר. סוג זה הוא אחת מאפשרויות התקציב הפשוטות ביותר, שכן הוא בעל מאפיינים באיכות נמוכה. למרות שבסיס הנייר די צפוף, הוא מפחד מתנאי לחות גבוהה, אך בהתחשב בכך שאנו מדברים על חדר השינה, הם יכולים להחזיק מעמד הרבה זמן כאן. היתרון של קנבס כזה הוא עיבוד צבעים גבוה ומשטח חלק, כמעט מבריק, מה שמדגים היטב את הריאליזם של תמונות..

2. טפט ויניל. נייר פוטו-וול מתאפיין במגוון רחב של מרקמים, חוזק גבוה ועמידות. הם אינם גחמניים לסביבה וקלים לניקוי..

3. טפט לא ארוג. החומר עמיד למדי, בעל משטח מאט אופייני. מין זה מסוגל “לנשום” והוא מוכר כידידותי ביותר לסביבה בין היתר. חלקות אווריריות קלות וציור בצבעי מים נראים נהדר על קנבס לא ארוג, בעוד שהבדים מסווים באופן אידיאלי את הפגמים הקיימים של הקירות..

4. טפטים הדבקה עצמית. כמו ציור הקיר, כשמו כן הוא, יש בסיס דבק, אך משמש ברוב המקרים כציורים קטנים שקל לעבוד איתם..

בעת בחירת טפטים לתקרה משתמשים גם בדים מבוססי PVC, שהם באיכות מעולה, ובקטיפה, בעלי צבעים צבעוניים ובהירים, מרקם יוצא דופן..

סוגי פוטומורלים לחדר השינה - תלוי בחומרי הייצור סוגי פוטומורלים לחדר השינה - תלוי בחומרי הייצור

באיזה ציפוי לבחור

בנוסף לחומר המשמש כבסיס לטפט הצילום, כדאי לשים לב לבחירת פני השטח של הבד, שתלותו בתפיסת התמונה. לחדר קטן עדיף לבחור בטפט חלק שיוצר השתקפויות. קנבס כזה יכול להפוך את הפנים לבהיר יותר..

חובבי הציור בוודאי יאהבו ציורי קיר תמונתיים במרקם בד או משטח הדומה לטיח. חומרים כאלה משמשים לעתים קרובות לשחזור ציורי קיר או ציורים היסטוריים..

כדי לשחזר את פינות חיות הבר, משתמשים לעתים קרובות בדים עם מרקם המחקה פשתן באמת.

לציפויים מחוספסים יש חן ייחודי ומשעמם. הם מצוינים לחדרים קטנים, וטפטים חול, שיש להם מבנים קטנים במבנה שלהם, יכולים להסתיר באופן משמעותי פגמים ופגמים במשטחי הקיר..

סוגי פוטומורלים לחדר השינה - כיצד לבחור כיסוי סוגי פוטומורלים לחדר השינה - כיצד לבחור כיסוי

ציור פוטומורלים לחדר השינה

התמונה על הטפט ממלאת תפקיד חשוב. קודם כל, עליך לזכור כי יש לשלב את צבעי התמונה עם שאר פריטי הפנים. כל אדם, בהתאם למזג שלו, תופס את השילובים הללו או כאלה בדרכם שלהם. צבעים בהירים של הטפט עובדים היטב עם גוונים בהירים של התפאורה, ותוכל לבחור צבעי מבטא עשירים של התמונה לצבעי הפסטל של הגימור שמסביב. הפוטומורלים הפופולריים ביותר בפנים חדר השינה כוללים את הדברים הבאים:

– נופים המציגים יערות, מפלים, צמחים, פרחים שונים וכו ‘. טפטים אלה מתאימים לכל סגנון של קישוט החדר, וממלאים אותו ברעננות;

– נושא ימי, המספר על יופיים של מרחבי המים האינסופיים וחיים יפים. ייתכנו תמונות של ספינות ישנות וספינות ים מודרניות, יאכטות יוקרה, חופים וכו ‘;

– רפרודוקציות של יצירות אמנות המתאימות בחללים גדולים עם ריהוט מסוגנן מתאים;

– תמונות מופשטות יכולות להיות מעניינות למדי. פוטומורלים כאלה דורשים תצוגות מתאימות של הבעלים וריהוט מודרני;

– תמונות ערים – תמונות פנורמיות של ערים גדולות או רחובות צנועים. הבחירה תהיה תלויה בהעדפות האישיות של הבעלים ובסגנון הפנים. האפשרות הראשונה מתאימה ביותר לאזורי הייטק טרנדיים, לופטים, והשנייה לחדרי שינה בפרובנס, כיוונים ים תיכוניים.

סוגי טפטים לחדר השינה - ציור טפטים לחדר השינה סוגי טפטים לחדר השינה - ציור טפטים לחדר השינה סוגי טפטים לחדר השינה - ציור טפטים לחדר השינה סוגי טפטים לחדר השינה - ציור טפטים לחדר השינה

טפט תמונות עם אפקטים

רעיונות עיצוב מודרניים כוללים פתרונות רבים המאפשרים לך ליצור את חללי הפנים הבלתי צפויים ביותר, והעוזרים הראשונים בכך הם טפטים לתמונות עם אפקטים מיוחדים, כלומר:

1. טפט תלת מימדי נפחי. בעת יצירת טפטים מסוג זה, משתמשים בטכניקה מיוחדת של ציור דפוס – מספר שכבות של תבנית מוחלות על הסרט הפנימי עם מעבר מגוונים כהים לבהירים. כתוצאה מכך, העין האנושית תופסת ציור שטוח כתלת מימד. יש לציין כי לטפטים תלת מימד יש נפח חזותי רק מרחוק, ולכן השימוש בהם מומלץ בחדרי שינה מרווחים..

2. הרחבת שטח. סוג זה מסוגל “לדחוף לאחור” את הקירות באופן חזותי, מה שהופך את הפנים למרווח הרבה יותר. עבור חדרים קטנים, ציור המחקה את המשכו יהיה פתרון טוב, ולחדרים מרווחים יותר תוכלו לבחור כל תמונה, תוך התחשבות בסגנון.

3. טפט זוהר. ניתן ליצור עיצוב פנים מודרני וחדר שינה בעזרת טפט זוהר לקירות ולתקרות. הם זוהרים וניאון. הסוג הראשון מסוגל לצבור זרמי אור בשעות היום, ובלילה לשחזר אותם בצורה של תאורה אחורית רכה ונעימה לעין, היוצרת אווירה רומנטית נעימה. ציורי קיר ניאון יוצרים בלילה (בעזרת מנורות מיוחדות) דוגמאות זוהר מעוצבות מפוארות בשל הימצאות אבקה מיוחדת בציפוי, וביום הבד נראה כמו תמונות תלת מימד. טפט כזה בתוך הבית מאפשר לך להירגע בנחת ולהירדם..

סוגי ציורי קיר לחדר השינה - ציורי קיר עם אפקטים סוגי ציורי קיר לחדר השינה - ציורי קיר עם אפקטים

טפט תמונות בחדר השינה – צילום

אנו מציעים להמשיך סקירה נוספת של זני טפט התמונות לחדר השינה בגלריית התמונות שלנו. כאן תוכלו לבחור תמונה אשר תהפוך את הערב שבילוי לחלל ושליו, והבוקר ממש אדיב ושמח. צפייה מהנה!

טפט תמונות בחדר השינה - צילום טפט תמונות בחדר השינה - צילום טפט תמונות בחדר השינה - צילום טפט תמונות בחדר השינה - צילום טפט תמונות בחדר השינה - צילום טפט תמונות בחדר השינה - צילום טפט תמונות בחדר השינה - צילום טפט תמונות בחדר השינה - צילום טפט תמונות בחדר השינה - צילום טפט תמונות בחדר השינה - צילום טפט תמונות בחדר השינה - צילום טפט תמונות בחדר השינה - צילום טפט תמונות בחדר השינה - צילום טפט תמונות בחדר השינה - צילום טפט תמונות בחדר השינה - צילום טפט תמונות בחדר השינה - צילום טפט תמונות בחדר השינה - צילום טפט תמונות בחדר השינה - צילום טפט תמונות בחדר השינה - צילום טפט תמונות בחדר השינה - צילום טפט תמונות בחדר השינה - צילום טפט תמונות בחדר השינה - צילום טפט תמונות בחדר השינה - צילום