70+ רעיונות לעיצוב חדרי שינה בטורקיז

70+ רעיונות לעיצוב חדרי שינה בטורקיז

אם הסלון הוא לב הבית, אז חדר השינה יכול להיקרא בבטחה נשמתו. המקום המבודד הזה למנוחה ושלווה מוסתר מעיניים סקרניות, ולכן כולם רוצים שחדר אינטימי כזה יעטוף באווירה של שלווה, נעימות ונוחות. טורקיז יעזור להתמודד עם משימה קשה. צל השמיים-אוקיינוס ​​מקרין אנרגיה מיוחדת של רוך. פסיכולוגים הגיעו למסקנה כי לחדר שינה בצבע טורקיז יכולה להיות השפעה חיובית על בריאותו הפסיכולוגית של אדם, דבר החשוב מאוד עבור אנשים עסוקים מודרניים..

צבע טורקיז ושילובים איתו

גווני טורקיז יכולים להיראות עשירים ומקוריים באמת על רקע של צבעים ניטרליים או דומים אחרים. למרות העובדה שטורקיז נחשב לבהיר למדי, הבסיס שלו יכול להיות מגוון וטבעי כאחד. הצבעים הפופולריים ביותר בגוון זה הם שמיים-טורקיז, טורקיז-ירוק, וגם אזמרגד.

ניתן להבחין בשילובים מוצלחים במיוחד של צבע טורקיז עם אחיו האחרים. לדוגמה, השילוב של טורקיז עם צבעי פסטל (לבן, אפור, בז ‘) יהווה דוגמא מצוינת לאיפוק ושלווה בפנים, הוספת ורוד או זהב יהפכו חדר ליצירת אמנות, בשילוב עם רצון חום או שחור לתת לחדר סוג של ברק ואלגנטיות.

עוד אופציה יוצאת דופן, אבל מאוד בזבזנית, היא הוספת גוון טורקיז עם מוסיפים מבריקים או חיקוי מתכת. פתרון צבעוני ויצירתי יותר יכול להיות הניגוד של טורקיז כחול עם ירוק בהיר או צהוב חרדל. חדר שינה מסוג זה מתאים לסידור יפה של המבטאים הדרושים..

עיצוב חדרי שינה בטורקיז - שילובי צבעים עיצוב חדרי שינה בטורקיז - שילובי צבעים עיצוב חדרי שינה בטורקיז - שילובי צבעים

סגנונות פנים

הבחירה הנכונה של כיוון הסגנון מסייעת ליצור לא רק דיור נוח, אלא גם אסתטי שישמח את הבעלים ואת אורחיהם. טורקיז נראה מאוד הרמוני במגוון עיצובים.

חדר שינה בצבע טורקיז בסגנון מודרני

עיצוב כזה ימשוך אנשים רב תכליתיים שרוצים לשלב חידושים מודרניים עם כבוד למסורות ישנות. הסגנון המודרני הוא נוחות, נעימות ואלגנטיות. חדר השינה בצבע טורקיז יהווה רקע נהדר לרהיטים פונקציונליים יוצאי דופן, עיצוב יצירתי בצורת דמויות מתכת, טקסטיל עם טקסטורות שונות, כמו גם ציורי קיר. בחירה מצוינת שתיצור נוחות אמיתית בחדר השינה.

חדר שינה טורקיז בסגנון מודרני - עיצוב פנים

חדר שינה בטורקיז פרובנס

הסגנון הנבחר כולל פשטות כפרית, יוקרה ידידותית לסביבה ורומנטיקה קלילה. הצבע של רוח הים ידגיש את האווירה העדינה. שילוב מושלם במקרה זה יהיה שילוב של גימורים בצבע טורקיז עם ריהוט לבן או בז ‘. טקסטיל עם הדפסים פרחוניים ישלים גם את החושניות והקצרה של עיצוב פרובנס..

חדר שינה בטורקיז פרובנס - עיצוב פנים חדר שינה בטורקיז פרובנס - עיצוב פנים

חדר שינה בטורקיז בהייטק

זוהי האפשרות המושלמת לשמור על חדר השינה שלך שמרני ופונקציונלי, אך עם זאת מסוגנן ונעים בו זמנית. השימוש בטכנולוגיות התאורה העדכניות ביותר והגבולות הברורים של פריסת ההייטק ייראה נהדר על רקע התכלת יוצא הדופן של ריהוט או טקסטיל טורקיז. קישוט חדר השינה במשטחי זכוכית ודוגמאות גיאומטריות יהיה בהרמוניה עם וילונות תכלת.

חדר שינה בטורקיז בהייטק - עיצוב פנים חדר שינה בטורקיז בהייטק - עיצוב פנים

חדר שינה מינימליסטי בטורקיז

על ידי העיצוב הלקוני והעדר פרטים מגושמים, קל לזהות את סגנון המינימליזם. עם הפשטות והנוחות שלה, היא כובשת במהירות את כל מדינות העולם. מדפים תלויים ממתכת או מעץ, שולחן קפה מזכוכית וצמחים יוצאי דופן ילכו טוב בחדר שינה מינימליסטי. קישוט וטקסטיל בצבעי טורקיז שמיים יהוו גולת הכותרת המסוגננת..

חדר שינה מינימליסטי בטורקיז - עיצוב פנים חדר שינה מינימליסטי בטורקיז - עיצוב פנים

חדר שינה בסגנון טורקיז בסגנון ים תיכוני

בלוז חלק וגם גווני אזמרגד יתאימו באופן מושלם לעיצוב הפנים הים תיכוני שטוף השמש. צבע הטורקיז יביא יפה לגימורי שיש בהירים, עיצוב חימר, פסיפסי חלוקי נחל ותוספות מעניינות אחרות לסגנון זה. בשילוב לוח הצבעים הכתום, חדר השינה יכול להפוך לאגדה נעימה וחמימה..

חדר שינה בסגנון טורקיז בסגנון ים תיכוני - עיצוב פנים חדר שינה בסגנון טורקיז בסגנון ים תיכוני - עיצוב פנים

גימורים וחומרים

הכלל העיקרי שיש לעקוב אחריו בבחירת חומרי גימור לחדר שינה בצבע טורקיז הוא המעשיות הפונקציונלית של המוצרים וההרמוניה שלהם ביחס לרקע הכללי של החלל..

קוֹמָה

תמיד ניתן להשלים חדר שינה נעים באפשרות עיצוב רצפה מעניינת. הוא צריך להיות עמיד, איכותי ותואם את עיצוב החדר. תווי טורקיז מתמזגים יפה עם פרקט עץ בצורה של לוחות דקים או ריבועים גיאומטריים. למינציה בגווני פסטל תהיה לא פחות אטרקטיבית וקלה יותר לתחזוקה. שטיח מחיקוי דשא הופך חדר שינה בצבע טורקיז לגן עדן אמיתי לנשמה.

עיצוב חדרי שינה בטורקיז - גימור רצפה עיצוב חדרי שינה בטורקיז - גימור רצפה

קירות

טפט מובלט לא ארוג, בעל מספר בלתי מוגבל של צבעים ודוגמאות, יהפוך לפתרון מקורי ובהיר לחיפוי הקירות של חדר השינה. צבע מונוכרום ייראה גם הרמוני על רקע ריהוט טורקיז בהיר, עיצוב וטקסטיל. אפשרות טובה נוספת היא חומרי גימור טבעיים, הכוללים אבן ועץ..

עיצוב חדרי שינה בטורקיז - קישוטי קיר עיצוב חדרי שינה בטורקיז - קישוטי קיר

תִקרָה

זהו בדיוק המשטח בחדר השינה אליו אנו מפנים לרוב את תשומת ליבנו. תקרת ויניל נמתחת (היא בהרמוניה מושלמת עם עיצוב פנים קלאסי ומינימליסטי), תקרת לוח גבס מקורית או מבנה משולב של טקסטיל ובוהק יכולים להשלים את מרחב ההרפיה המבודד. הבחירה צריכה להיות תלויה לא רק בפרקטיות של החומרים שנבחרו, אלא גם בעיצוב הקירות..

עיצוב חדרי שינה בטורקיז - גימור תקרה עיצוב חדרי שינה בטורקיז - גימור תקרה

תאורה בחדר השינה

סוג וכיוון גלי האור בחדר שינה בצבע טורקיז צריכים להתאים לעיצוב הנבחר ולגודל החדר. לדוגמא, תאורת רצפת LED תהפוך חדר מגושם לחדר קומפקטי ונעים יותר, נברשות גדולות יהפכו את החדר לוויזואלית ומנורות קיר יכולות להחליף תאורה דקורטיבית אחרת..

עדיף להשלים את סגנון הפרובנס והקלאסיקה עם נברשת לא קטנה מדי, שתזדקן באופן דקורטיבי (פמוטים, פמוטים). עיצובים עכשוויים (מודרניים, מינימליזם ופופ ארט) יכולים להיראות מדהים אם מקור האור העיקרי מעט בהיר מזה המשני. מנורות רצפה או נוריות המותקנות בתקרה יתמודדו עם משימה זו..

חשוב לזכור שמקורות נוספים של אור מאופק מסייעים להבהיר כל פינה בחדר בצורה חיובית, והופכים אותו ליפה עוד יותר. בשילוב עם צבע טורקיז, תאורה זו תהפוך לחלק מעיצוב חדר השינה לא פחות מעיצוב וריהוט..

עיצוב חדרי שינה בטורקיז - תאורה עיצוב חדרי שינה בטורקיז - תאורה

עיצוב חדר שינה בצבע טורקיז – צילום

גלריית התמונות שלנו תיקח אתכם לאווירה של שלווה, השראה ונוחות. תוכלו לראות כיצד צבע הטורקיז נראה בהרמוניה בחדר השינה, כיצד הוא משלים סגנונות פנים שונים וכיצד תוויו הימיים משפרים את מצב הרוח הכללי. צפייה מהנה!

חדר שינה טורקיז - צילום עיצוב פנים חדר שינה טורקיז - צילום עיצוב פנים חדר שינה טורקיז - צילום עיצוב פנים חדר שינה טורקיז - צילום עיצוב פנים חדר שינה טורקיז - צילום עיצוב פנים חדר שינה טורקיז - צילום עיצוב פנים חדר שינה טורקיז - צילום עיצוב פנים חדר שינה טורקיז - צילום עיצוב פנים חדר שינה טורקיז - צילום עיצוב פנים חדר שינה טורקיז - צילום עיצוב פנים חדר שינה טורקיז - צילום עיצוב פנים חדר שינה טורקיז - צילום עיצוב פנים חדר שינה טורקיז - צילום עיצוב פנים חדר שינה טורקיז - צילום עיצוב פנים חדר שינה טורקיז - צילום עיצוב פנים חדר שינה טורקיז - צילום עיצוב פנים חדר שינה טורקיז - צילום עיצוב פנים חדר שינה טורקיז - צילום עיצוב פנים חדר שינה טורקיז - צילום עיצוב פנים חדר שינה טורקיז - צילום עיצוב פנים חדר שינה טורקיז - צילום עיצוב פנים חדר שינה טורקיז - צילום עיצוב פנים חדר שינה טורקיז - צילום עיצוב פנים חדר שינה טורקיז - צילום עיצוב פנים חדר שינה טורקיז - צילום עיצוב פנים חדר שינה טורקיז - צילום עיצוב פנים

וידאו: חדר שינה טורקיז – רעיונות פנים