עיצוב חדר שינה בסגנון לופט: 75 רעיונות לצילום

עיצוב חדר שינה בסגנון לופט: 75 רעיונות לצילום

מוטיב “עליית גג” בפנים יכול להפוך את החדר הרגיל ביותר לקן משפחתי נוח. למרות העובדה שסגנון זה מתאפיין באווירה מיוחדת של כאוס והפרעה יצירתית, עיצוב חדר שינה בסגנון לופט מבטיח באופן חד משמעי לבעליו נעימות, פונקציונאליות וחלק עצום של השראה..

תכונות של סגנון הלופט

באופן מפתיע, העיצוב התעשייתי הפופולרי ביותר נולד מחדש ממבני תעשייה נטושים פשוטים. המאפיינים הבולטים העיקריים של לופט כוללים נקודות מעניינות כאלה:

1. שילוב של מודרני ועבר. אלו יכולות להיות מחיצות ישנות וטכנולוגיות תאורה חדשות, שעונים עתיקים ורהיטים מאוספי מעצבים חדשים..

2. נוכחות חובה של אלמנטים תעשייתיים. באופן אידיאלי, אלה יכולים להיות צינורות, לבנים, קירות חשופים או מטויחים. כמו כן, ניתן ליצור חיקוי מתקבל על הדעת על כל האמור לעיל או על אחת האפשרויות המוצעות..

3. פריסה חינם של המקום. רצוי להשאיר את החלל פתוח ככל האפשר. זה חל אפילו על חלונות, אשר באופן אידיאלי צריכים להיות וילונות גדולים ופתוחים..

4. ריהוט פונקציונלי. זה כולל ארונות כרום, שולחנות קפה, מיטה על מסגרת מתכת.

5. תקרות בהירות גבוהות. מבחינה ויזואלית, הם הופכים את החדר לחופשי ומרווח עוד יותר..

6. ניגודים עזים. אלה כוללים חלוקת החדר עם טקסטיל צבעוני ועיצוב יצירתי, שאפשר אפילו להשתמש בכריות עם קישוטים יוצאי דופן..

עיצוב חדר שינה בסגנון לופט - תכונות

פתרונות צבע

זהו מגוון הצבעים והגוונים שנבחר בצורה הנכונה שיכולים להדגיש ביעילות פרטים בודדים, לבצע שינויים בעיצוב הפנים הכולל של חדר השינה ולמלא אותו בנועם, יצירתיות, חמימות ורכיבים אחרים שידגישו בקלות את ההעדפות האישיות והטעם המעודן. של הבעלים..

חדר שינה בסגנון לופט לבן

צבעים בהירים בשילוב עם סגנון פנים זה הם למעשה “זוג מתוק”. בשום צל לא נראה לופט כל כך אלגנטי והרמוני כמו בלבן. אם תרצה, ניתן לדלל אותו בקלות עם תוספות מנוגדות בצורת כריות טורקיז, ריהוט קפה או אביזרים כחולים. עם השימוש הבלעדי בגוונים לבנים כשלג בעיצוב, חדר השינה יהפוך לשמרני ושליו, בשילוב עם לימון – חם, ובצירוף גוונים כחולים בהירים – עדין ואלגנטי.

חדר שינה בסגנון לופט לבן - עיצוב פנים חדר שינה בסגנון לופט לבן - עיצוב פנים

חדר שינה בסגנון לופט כחול

גוונים כחולים הם פתרון מצוין לחדר שבו אדם ינוח. יש להם השפעה מועילה על הנפש, מקלים על מתח עצבי ומרגיעים. בנוסף, הלוח הימי בפנים תמיד נראה מאופק ויוצא דופן. צבע טורקיז בהיר משתלב היטב עם לבן ובז ‘, כחול – עם אפור, כחול – עם מנטה וצהוב. אל תשכח כי עבור מוטיבים כה עזים ובהירים בעיצוב, עליך לדאוג לתאורה הנכונה. בנוסף למקורות האור העיקריים, כדאי גם להשתמש במנורות דקורטיביות כך שהחדר לא ייראה קר מדי..

חדר שינה בלופט לופט - עיצוב פנים חדר שינה בלופט לופט - עיצוב פנים

חדר שינה בסגנון לופט ירוק

זית, מנטה, פיסטוק, אזמרגד – אלה לא כל גווני הירוק שיכולים לתת לכם מנוחה טובה אחרי יום קשה בעבודה. אפילו הנוהג העתיק של פנג שואי מדבר על זה. שילובים אידיאליים הם לבן-ירוק, צהוב-ירוק, אפור-ירוק וכחול-ירוק. ניתן להשתמש במבטאים ירוקים להדגשת עיצוב או אלמנטים טקסטיל יוצאי דופן. ובעזרת ריהוט עץ מיושן בחדר השינה הירוק תוכלו לשקוע בקלות באווירה של חורשת יערות..

חדר שינה בסגנון לופט ירוק - עיצוב פנים חדר שינה בסגנון לופט ירוק - עיצוב פנים

חדר שינה בסגנון לופט אפור

גווני עופרת בפנים הם אופציה אלגנטית, שלמרות הנייטרליות שלה, משמשת כרקע נפלא לרהיטים בהירים ותפאורה בולטת. גריי מסוגל להראות את העומק האמיתי של הגוונים הנלווים, שעבורם הוא מוערך על ידי מעצבים בכל רחבי העולם. ערכות הצבעים הפופולריות ביותר הן שילוב של אפור עם לבן, אדום וירוק..

חדר שינה בסגנון לופט אפור - עיצוב פנים חדר שינה בסגנון לופט אפור - עיצוב פנים

חדר שינה בסגנון לופט צהוב

זוהי אפשרות מוגזמת למדי לאנשים יצירתיים ואופטימיים. לוח שמש יהיה הצלה אמיתית לחדר שינה חשוך. גוון בהיר ימלא את החדר בחום ואור נוספים. זה הולך טוב עם כמעט כל האחים הבהירים האחרים, אבל יפה במיוחד – עם גוונים לבנים, אפורים ובז ‘ניטראליים. תערובות בהירות יותר לאניני העושר הן לימון-מנטה, תפוז-קפה וברוק-בננה..

חדר שינה לופט צהוב - עיצוב פנים חדר שינה לופט צהוב - עיצוב פנים

גימורים וחומרים

עיצוב חדר שינה הוא תמיד תהליך חשוב מאוד, ללא קשר לכיוון עיצוב הפנים, אך עבור סגנון הלופט זהו אחד הגורמים העיקריים שיכולים לפשט באופן משמעותי את עיצוב החדר..

קוֹמָה

הבחירה האופטימלית ביותר של ריצוף לחדר שינה בסגנון לופט היא עץ טבעי, בטון או לרבד, שייצרו חיקוי יפה של חומרים טבעיים.

עיצוב חדר שינה בסגנון לופט - גימור רצפה עיצוב חדר שינה בסגנון לופט - גימור רצפה

קירות

כדי לעמוד בכל כללי הלופט בפנים, מספיק לשים לב לאפשרויות עם טיח מחוספס, קירות חשופים או חיקוי של קיר לבנים. אלמנטים פשוטים כאלה יוכלו להעביר את אווירת הנוחות, חוסר הזהירות ו”הפרעה יצירתית “, וזה מה שסגנון זה דורש..

עיצוב חדר שינה בסגנון לופט - קישוטי קיר עיצוב חדר שינה בסגנון לופט - קישוטי קיר

תִקרָה

לרוב, מעצבים ממליצים לקשט תקרת “לופט” בצורה של לוח בטון, קורות או קרשים. אפשרות נוספת היא ההלבנה הרגילה הרגילה..

עיצוב חדר שינה בסגנון לופט - גימור תקרה עיצוב חדר שינה בסגנון לופט - גימור תקרה

ריהוט חדר שינה בסגנון לופט

הפלוס הגדול של הלופט הוא שאפילו שעון ישן יכול להשתלב בצורה מושלמת בעיצוב המקורי הזה. אותו הדבר ניתן לומר על שולחן עץ ישן, כיסא נדנדה או מכונת תפירה “של סבתא”. העיקרון העיקרי בבחירת רהיטים הוא פונקציונליות ופשטות. כדאי לשים לב למדפים תלויים קטנים, ספר ספה, ארונות מלבניים. שילוב מוכשר של מודרני וינטאג ‘יעזור לתרגם אפילו את הרעיונות הנועזים ביותר למציאות.

עיצוב חדר שינה בסגנון לופט - ריהוט עיצוב חדר שינה בסגנון לופט - ריהוט עיצוב חדר שינה בסגנון לופט - ריהוט עיצוב חדר שינה בסגנון לופט - ריהוט

תפאורה וטקסטיל

בעת בחירת עיצוב וטקסטיל לחדר שינה בסגנון לופט, אתה יכול לשים לב הן לאביזרים קליטים ובהירים והן לדברים מסוגננים קטנים. הם יכולים להיות מוצרי מתכת, מזכרות בעבודת יד, לוחות פרחים, צלמיות אבן וכו ‘..

וילונות ווילונות בלופט כמעט ואינם בשימוש, אך במידת הצורך כדאי להעדיף גוונים בהירים וטקסטיל בעבודת יד עשויים פשתן או כותנה..

עיצוב חדר שינה בסגנון לופט - עיצוב וטקסטיל עיצוב חדר שינה בסגנון לופט - עיצוב וטקסטיל עיצוב חדר שינה בסגנון לופט - עיצוב וטקסטיל

חדר שינה קטן בסגנון לופט

עד כמה שזה יישמע מוזר לאניני חללים גדולים, ניתן ליצור חדר שינה מרגיע ונוח ביותר בחדר קטן. בשילוב לופט, זוהי נוחות כפולה לנפש.

בעת עיצוב חדר כדאי לזכור כי צבעים בהירים לא רק יתאימו באופן מושלם לתמונה הכוללת, אלא גם מכפילים את החלל מבחינה ויזואלית. על מנת שהרקע הכללי לא יהפוך למשעמם ומונוכרומטי, ניתן לשלב טקסטיל בז ‘עם ריצוף קפה.

מינימום ריהוט – מקסימום נוחות. הסט האופטימלי הוא מיטה, שולחן קפה ומדפי ספרים צמודים. פרקטיות עדינה תעזור לשמור על החדר פנוי מספיק לאוויר ואור..

נחמד להשתמש באלמנטים דקורטיביים באופן אקראי אחד מהשני, ולא להעמיס איתם ארון נפרד אחד. תאורה בצורה של מנורות LED יכולה להיות גם חלק מהקישוט של חדר השינה..

אם תרצה, תוכל ליצור “אפקט לופט” אמיתי בחדר השינה שלך. זה לא דורש הוצאות גדולות-מספיקים רק שולחנות ליד המיטה, כמה קופסאות עץ, מיטה על פלטפורמה נמוכה ומזכרות בעבודת יד. בחירה כזו בהחלט תהפוך לפתרון מקורי..

חדר שינה קטן בסגנון לופט - עיצוב פנים חדר שינה קטן בסגנון לופט - עיצוב פנים חדר שינה קטן בסגנון לופט - עיצוב פנים חדר שינה קטן בסגנון לופט - עיצוב פנים חדר שינה קטן בסגנון לופט - עיצוב פנים

עיצוב חדר שינה בסגנון לופט – צילום

מבחר התצלומים הגדול שלנו של חדרי שינה בסגנון לופט יהווה עבורכם מדריך מצוין לטרנד המפואר הזה בעיצוב פנים. צפייה מהנה!

עיצוב פנים חדר שינה בסגנון לופט - צילום עיצוב פנים חדר שינה בסגנון לופט - צילום עיצוב פנים חדר שינה בסגנון לופט - צילום עיצוב פנים חדר שינה בסגנון לופט - צילום עיצוב פנים חדר שינה בסגנון לופט - צילום עיצוב פנים חדר שינה בסגנון לופט - צילום עיצוב פנים חדר שינה בסגנון לופט - צילום עיצוב פנים חדר שינה בסגנון לופט - צילום עיצוב פנים חדר שינה בסגנון לופט - צילום עיצוב פנים חדר שינה בסגנון לופט - צילום עיצוב פנים חדר שינה בסגנון לופט - צילום עיצוב פנים חדר שינה בסגנון לופט - צילום עיצוב פנים חדר שינה בסגנון לופט - צילום עיצוב פנים חדר שינה בסגנון לופט - צילום עיצוב פנים חדר שינה בסגנון לופט - צילום עיצוב פנים חדר שינה בסגנון לופט - צילום עיצוב פנים חדר שינה בסגנון לופט - צילום עיצוב פנים חדר שינה בסגנון לופט - צילום עיצוב פנים חדר שינה בסגנון לופט - צילום עיצוב פנים חדר שינה בסגנון לופט - צילום עיצוב פנים חדר שינה בסגנון לופט - צילום עיצוב פנים חדר שינה בסגנון לופט - צילום עיצוב פנים חדר שינה בסגנון לופט - צילום עיצוב פנים חדר שינה בסגנון לופט - צילום עיצוב פנים חדר שינה בסגנון לופט - צילום עיצוב פנים חדר שינה בסגנון לופט - צילום עיצוב פנים חדר שינה בסגנון לופט - צילום עיצוב פנים חדר שינה בסגנון לופט - צילום עיצוב פנים חדר שינה בסגנון לופט - צילום עיצוב פנים חדר שינה בסגנון לופט - צילום עיצוב פנים חדר שינה בסגנון לופט - צילום עיצוב פנים חדר שינה בסגנון לופט - צילום

וידאו: חדר שינה בסגנון לופט – רעיונות פנים