מיטת פודיום בפנים: 80 רעיונות לצילום

מיטת פודיום בפנים: 80 רעיונות לצילום

סידור מקום שינה הוא אחד הנושאים החשובים ביותר בארגון חדרי המגורים, שכן מנוחה נוחה הופכת לערובה למצב רוח מעולה ורווחה נהדרת לכל היום הבא. השוק המודרני מלא בדגמים רבים של מיטות נוחות, אך לא כולן יכולות להתפאר במאפיינים האסתטיים והפונקציונאליים הגבוהים שלהן. העמדה המובילה כאן תופסת מיטת פודיום, בעזרתה תוכלו לתכנן במיומנות את האווירה של חדר קטן או ליצור תמונה יוצאת דופן לחלוטין בחדר מרווח. בנוסף, ניתן להשלים אותו עם מספר פונקציות נוספות שהופכות אותו לרהיט שאין לו תחליף. אנו מזמינים אתכם להכיר את הרעיונות הטובים ביותר לסידור מיטת פודיום, כמו גם לבקר בגלריית התמונות, בה מוצגים מגוון דגמים..

יתרונות וחסרונות

בעת סידור החלל הפנימי של החדרים, יש לדאוג הן לערעור האסתטי של הבית והן לנוחותו ולפונקציונליות שלו. בחדרי חדרי שינה, סלונים וחדרי ילדים, כמו גם בדירות סטודיו, להתקנת מיטת פודיום יש יתרונות רבים המורכבים במאפיינים הבאים:

– מיטה עם בסיס פודיום יכולה להפוך לאחסון מרווח לבגדים, מצעים וחפצי בית אחרים, ומבטלת את הצורך לרכוש ריהוט נוסף. סוגיה זו רלוונטית למדי בדירות קטנות, שבהן יש מאבק על כל מטר מרובע נוסף של שטח שמיש;

– בעזרת מיטת פודיום תוכלו לאזור את החלל ביעילות, דבר החשוב במיוחד לדירות סטודיו. החדר, המחולק מבחינה גיאוגרפית על ידי מיטה על גג, ישמור על תחושת מרווח, שכן אין צורך להתקין כאן מחיצות נוספות;

– הרב -פונקציונאליות של הפודיומים והאפשרות לארגן מיטות ניידות עליהן מאפשרות לך לקבל שטח נוסף. שטח הפודיום בשעות היום יכול לשמש מגרש משחקים למשחקי ילדים, מפגש אורחים, פעילויות יצירה וכו ‘;

– ערעור אסתטי הוא גורם חשוב הממלא את אחד התפקידים המרכזיים בעיצוב פנים היום. העיצוב עצמו נראה אטרקטיבי ומקורי למדי. ניתן להשלים אותו עם תאורה מובנית או חופה אופנתית, היוצרים אווירה של נוחות..

ראוי לציין את העובדה שהכנת בימת מסגרת עם מיטה במו ידיך מאפשרת למלא אותה בכל האלמנטים הפונקציונליים הדרושים, תוך הפחתת כסף לרכישת ארונות, כנים ורהיטים אחרים. באשר לחסרונות, כאן נוכל לייחד את הניירות של המבנה, מה שלא יאפשר להזיז אותו בקלות במידת הצורך. כפי שמראה בפועל, קשה להתמודד עם עיצוב הפודיום לקשישים ואנשים עם בעיות מפרקים, בפרט, לשבת על הדוכן ולקום ממנו. כמו כן, לפני הרכישה כדאי לשקול את גובה התקרה ואת שטח החדר כך שהמיטה לא תופסת את כל השטח הפנוי..

מיטת פודיום בפנים - יתרונות וחסרונות מיטת פודיום בפנים - יתרונות וחסרונות

סוגי מיטות פודיום

כיום, מעצבים ממציאים דגמים חדשים רבים של מיטות פודיום המסוגלים לבצע פונקציות שונות בפנים. מבחינת אביזרים פונקציונליים, ניתן לחלק את כל הטווח על תנאי לשלושה סוגים:

1. ביצוע פונקציות טכניות – מיטות עם בסיס המסייע להסתיר תקשורת לא רצויה או פגמים בחדר, עשויות להיות בעיצוב מערכות אחסון נוספות;

2. דקורטיבי – הם יכולים להפוך לקישוט פנים אמיתי, אלמנט המבטא שלו, להשתתף בחלוקת החלל לאזורים והתאמתו;

3. משולב – שלב את המאפיינים של שני הסוגים הקודמים, לרוב עם מערכת אחסון מרווחת, תאורה נוספת, מנגנוני נשלף.

לכל אחד מהמינים יש פרשנויות רבות, עליהן נשקול בפירוט להלן. יש להם תכונות עיצוב אישיות המאפשרות לך לבחור את האפשרות המתאימה למשפחה מסוימת..

מיטה על בימה מונוליטי

בגרסה זו, בימת המיטה נוצרת בצורה של מבנה אחד. ההתקנה של פודיומים כאלה משחקת לרוב פונקציה דקורטיבית – מיטות פודיום מונוליטיות הותקנו בטירות מלכותיות, והן שימשו זמן רב בשל כוחן הגבוה. בדירות מודרניות, להתקנה כזו יש חיסרון מסוים, שהוא משקלו הגבוה, מכיוון שבבטון משתמשים במהלך ההתקנה, ולכן המבנים מתאימים לבתים פרטיים..

סוגי מיטות פודיום - מיטה על בימה מונוליטי סוגי מיטות פודיום - מיטה על בימה מונוליטי

מיטה מסורתית על בסיס מסגרת

האפשרות הפשוטה ביותר לארגון מיטת פודיום, כאשר המיטה ממוקמת על בסיס מסגרת. העיצוב נועד למלא את הפונקציות של קישוט הפנים, פילוס האסימטריה של החלל. אין כאן מערכות אחסון נוספות, כך שלדגמים כאלה יש עלות נמוכה יותר, אך למרות זאת, הם נראים מרשימים לא פחות. ניתן להשלים אותם עם מיטות ראש ומדפים ליד המיטה.

סוגי מיטות פודיום - מיטה ממוסגרת מסורתית סוגי מיטות פודיום - מיטה ממוסגרת מסורתית

מיטת פודיום רב תכליתית

בניית מיטה על בימת מסגרת מספקת הזדמנות מצוינת לארגן מערכת אחסון מרווחת. ככלל, עיצובים כאלה כוללים מגירות, נישות ומדפים מרווחים למדי, שנפחם מאפשר לסרב לרכוש ארון נוסף..

טכניקת עיצוב טובה היא להסוות את תאי האחסון, כאשר לא ניתן לזהות אותם באופן מיידי, והחדר מתמלא בחלל פנוי ואוויר. לעתים קרובות, הפודיומים מצוידים לא רק במגירות תחתונות, אלא גם במערכות צד, המאפשרות לך למקם בגדים, פשתן ודברים נחוצים אחרים: ספרים, ציוד וכו ‘בפנים הפודיום אתה יכול להציב חדר הלבשה או כספת, אליה תהיה גישה דרך פתח ליד המיטה, שיהיה קשה למצוא אותה. מיטות על בימת מסגרת נעשות, ככלל, לפי הזמנה, תוך התחשבות בכל משאלות הבעלים למילוי הפנימי..

סוגי מיטות פודיום - מיטה רב תכליתית פודיום סוגי מיטות פודיום - מיטה רב תכליתית פודיום

פודיום מיטה נפתח

עיצוב זה יכול להיקרא הפונקציונאלי והמתאים ביותר לחללים קטנים. השורה התחתונה היא שמקום השינה “מסתתר” במעיים של הפודיום ונשלף החוצה, במידת הצורך, בעזרת גלילים. זוהי אופציה מצוינת, שכדאי לשים לב למשפחות גדולות או לאלה החיים בתנאי חיים צפופים. מערכת המיטה הנפתחת מאפשרת לך להשתמש כמעט לחלוטין במרחב הפודיום למטרות הדרושות – תוכל להניח עליו אזור משחקים, פינת עבודה, או להתקין ספה רכה ולהפוך את האזור לסלון..

עובדה מעניינת היא שהרעיון הזה של “להסתיר” מיטה נוספת מגיע מימי הביניים, כאשר מתחת למיטותיהם של נציגי האצולה העשירה היו מקומות שינה נוספים לעוזרים שבילו איתם את הלילה. כמובן, העיצובים לשעבר לא נבדלו בניידות גבוהה ובאינדיקטורים אסתטיים, בניגוד לאלה הנוכחיים, אך עם זאת רעיון הארגון שלהם בא לידי ביטוי במיטות פודיום מודרניות..

סוגי מיטות פודיום - מיטת פודיום נפתחת סוגי מיטות פודיום - מיטת פודיום נפתחת

מיטה ניידת על הפודיום

במקרה זה, הפודיום והמיטה הם אלמנטים נפרדים של המיטה. על שטח המדרגה הגדולה בערב מונח מזרן דק עם מצעים. בשעות היום ניתן להסיר את כל זה בקלות לאבן המדרכה, והפודיום עצמו משמש למטרות אחרות..

סוגי מיטות פודיום - מיטה ניידת פודיום סוגי מיטות פודיום - מיטה ניידת פודיום

דוכן מרפסת

זה בהחלט אפשרי לארגן מקום שינה נוח בשטח של מרפסת או אכסדרה, אם תדאג תחילה לבידוד נוסף. למרפסת עדיף להתקין חלונות עם זיגוג כפול משולש, כמו גם לבודד את הקירות והרצפה (לפעמים מתבצעת כאן מערכת חימום). לא קשה להרכיב בימת מרפסת בעצמך, לאחר שביצעת מדידות מדויקות מקדימות. המסגרת בנויה מפינות מתכת, לוח רהיטים ודיקט. במקרה זה, תוכל ליצור כיסוי נוסף כדי לקבל גישה לחלל הפנימי של הפודיום. מזרן רך מונח על גבי המבנה. דוכן כזה יהיה מקום מצוין למנוחה טובה..

סוגי מיטות פודיום - פודיום למרפסת סוגי מיטות פודיום - פודיום למרפסת

מיטת פודיום עגולה

עיצובים פודיום עגולים מודרניים נראים די מרשימים. במקרה זה, דרגש יכול להיות מלבני או בעל צורה מעוגלת. לרוב מיטות אלה מותקנות בחדרים או חדרי שינה מרווחים עם פריסה לא סטנדרטית. המיטה הופכת למעין מרכז שסביבו נוצר המצב הנוסף. הרהיט הזה כל כך יוצא דופן שהוא בהחלט יתמקד בעצמו..

המיטה מותקנת במרכז החדר, או קרוב יותר למרכז הארוך מבין הקירות. בחדרי שינה צרים וארוכים, אופציה זו נראית לא רווחית, שכן מיטה עגולה תשמש כמחיצה. הפתרון יכול להיות רכישת פודיום עגול עם ראש מיטה נוסף, המאפשר להתקין את המיטה בפינה, לאורך קיר או בנישה..

סוגי מיטות פודיום - מיטת פודיום עגולה

מיטת פודיום עם תאורה מובנית

פתרון מקורי במיוחד הוא ארגון מיטה עם תאורה, שתעניק לאווירה תעלומה ומקוריות מסוימת, ותיצור אפקט של מיטה “צפה” בחלל. להכנת התאורה האחורית משתמשים בזרקורים או בפס LED. בנוסף לעובדה שמיטת פודיום כזו נראית די יפה בערב, אור נוסף משמש גם לבטיחות, ומאיר את קצוות המדרגות. אם מערכת אחסון נמצאת על הפודיום, עם תאורה נוספת לא יהיה קשה למצוא את הדבר הדרוש בערב, מבלי להדליק את התאורה הראשית.

סוגי מיטות פודיום - מיטת פודיום עם תאורה מובנית סוגי מיטות פודיום - מיטת פודיום עם תאורה מובנית

עיצוב מיטת פודיום

בנוסף לבחירת מידת הפונקציונאליות והתפיסה האסתטית של מיטת הפודיום, חשוב לשים לב לסגנון הפנים. לדוגמה, בסגנון קלאסי, המיטה יכולה וצריכה להיות בעלת מראה עשיר למדי, המושג בעזרת ריפוד מפואר של המסגרת והראש המיטה. ברוב המקרים, עיצובים קלאסיים משמשים כקישוט פנים, ולכן מערכות אחסון, אם יש כאלה, מוסוות.

מיטות בסגנון לופט נראות מעניינות במיוחד, שהבמות שלהן עשויות עץ מחוספס ולא מטופל. צבע העץ יכול להיות שונה, אך הוא חייב להיות טבעי. מכיוון שריהוט עתיק מוערך במיוחד בכיוון זה, יתכנו בו אלמנטים של הזדקנות וצבע מתקלף. כדי להבטיח שהייה נוחה על בימת עץ, חשוב לבחור מזרן מודרני ונוח.

בכיוונים המזרחיים, למשל, בסגנון יפני עדיפות מיטות פודיום נמוכות עם סידור מיטה ניידת. הוא משתמש במזרני טטאמי לאומיים, עם כריות נוחות. ריהוט לא חייב להיות יקר, אלא הוא מתאפיין בקפדנות ופשטות בהיעדר אלמנטים דקורטיביים.

למיטת פודיום בהייטק יכולות להיות הצורות הנועזות והבלתי צפויות ביותר. כיוון טכנולוגי זה מניח צורות קפדניות או יעילות גיאומטריות בשילוב עם עיצוב לא סטנדרטי..

עיצוב מיטת פודיום עיצוב מיטת פודיום עיצוב מיטת פודיום עיצוב מיטת פודיום

מיטת פודיום – צילום

אפשרויות רבות למיטות פודיום מודרניות מוצגות בגלריית התמונות שלנו, בהן תוכל לראות באופן אישי את הנוחות של דגם מסוים על מנת לבצע את הבחירה הנכונה של המיטה לחדר שלך בעתיד. יחד עם זאת, חשוב לשים לב לאפשרות של סידור נכון של רהיטים בפנים, יכולתו לחלק את השטח לאזורים, וגם להפוך לקישוט מצוין. צפייה מהנה!

מיטת פודיום - צילום מיטת פודיום - צילום מיטת פודיום - צילום מיטת פודיום - צילום מיטת פודיום - צילום מיטת פודיום - צילום מיטת פודיום - צילום מיטת פודיום - צילום מיטת פודיום - צילום מיטת פודיום - צילום מיטת פודיום - צילום מיטת פודיום - צילום מיטת פודיום - צילום מיטת פודיום - צילום מיטת פודיום - צילום מיטת פודיום - צילום מיטת פודיום - צילום מיטת פודיום - צילום מיטת פודיום - צילום מיטת פודיום - צילום מיטת פודיום - צילום מיטת פודיום - צילום מיטת פודיום - צילום מיטת פודיום - צילום מיטת פודיום - צילום מיטת פודיום - צילום מיטת פודיום - צילום מיטת פודיום - צילום מיטת פודיום - צילום