מיטה עגולה בחדר השינה: 80 תמונות ורעיונות

מיטה עגולה בחדר השינה: 80 תמונות ורעיונות

מיטה עגולה היא עיטור ראוי לחדר השינה המעוצב שנראה יוצא דופן ומקורי למדי. בניגוד למבנים המלבניים הרגילים, הוא משמש כרהיט נועז ומושך את העין. מבחינה מבנית, מיטה כזו יכולה להיות מוצגת בפרשנויות, גדלים וסגנונות שונים, מה שמאפשר מגוון רעיונות עיצוביים. כדי להבין את היתרונות והחסרונות של מיטה עגולה, אנו מציעים לך להכיר את הסוגים העיקריים שלה ואת הרעיונות המעניינים למיקום בחדרי שינה מסוגננים..

תכונות של מיטה עגולה

ברכישת מיטה עגולה בחדר שינה, חשוב לקחת בחשבון את ממדיה הכלליים למדי, המתאימים לחדרים מרווחים. למרות זאת, מקום השינה הוא לא כל כך נהדר, במיוחד עבור זוג נשוי, אז בפעם הראשונה אתה צריך להתרגל לצורה החדשה. שימו לב כי מיטה בקוטר של פחות מ -2 מ ‘מתאימה לחדר ילדים, מיטה באורך שני מטר מיועדת לאדם אחד, ואם המיטה נרכשת לזוג נשוי, יש לבחור דגם שקוטרו יהיה להיות בערך 2.8 מ ‘(שווה ערך למיטה רגילה ברוחב שני מטרים).

חשוב לבחור ולמקם מיטה עגולה בצורה נכונה בפנים כך שהיא “תתמזג” עם הפנים. החדר צריך להכיל אלמנטים דומים בצורתם – רהיטים קטנים (כורסאות עגולות, פופים, שולחן קפה), עיצוב דומה של תקרה מרובת מפלסים, שטיח עגול, מנורות ותפאורה..

מיטה עגולה בחדר השינה - תכונות

סוגי מיטות עגולות בחדר השינה

למרות שמיטה עגולה נחשבת לחידוש כלשהו בפנים שלנו, היום יש כבר הרבה פרשנויות שלה – היא יכולה להפוך לקישוט מסוגנן ולשאת מגוון פונקציות שימושיות, להיות המרכיב העיקרי של חדר ילדים או חדר שינה למבוגרים..

ספת מיטה

דגם נוח מאוד שיכול לקשט באופן מושלם את פנים לא רק חדר שינה, אלא גם סלון, ולדירת סטודיו יהפוך לאפשרות הכרחית. היתרון של המיטה הוא שהיא מורכבת ממקטעים נפרדים, שכאשר הם מקופלים, יתנו לבעלים מיטה עגולה ומרווחת. ניתן גם לפרק אותו בקלות – הסרת כמה קטעים, תקבל ספה חצי עגולה, מושבים ופוף רך או שולחן קפה עגול (תלוי בדגם). למיטות טרנספורמציה יש גם מנגנונים אחרים שהופכים אותן בקלות לספות מקופלות – נשלפות, קיפול וכו ‘..

סוגי מיטות עגולות בחדר השינה - ספת מיטה סוגי מיטות עגולות בחדר השינה - ספת מיטה

מיטה עגולה “מינימליזם”

מיטה מינימליסטית, כמו פריטי פנים אחרים, צריכה להיות בעלת קווי מתאר ברורים ודיסקרטיים. עיצוב זה אינו מרמז על עיצוב ותפאורה מפוארים. למעשה, זהו בסיס פודיום עם היעדר כמעט מוחלט של ראש המיטה, קרש רגליים. הצדדים יכולים להיות קטנים למדי, אך מגירות יתאימו מאוד למיטה מרווחת מינימליסטית. התמציתיות המרבית חלה גם על מצעים, שיהיו מונוכרומטיים בצבע הסביבה..

סוגי מיטות עגולות בחדר השינה - מיטה עגולה סוגי מיטות עגולות בחדר השינה - מיטה עגולה

מיטה מלבנית על בימה עגולה

בפנים מרווחים, לרוב ניתן למצוא מיטה על בימה, שיכולה להיות בגובה של כמה עשרות סנטימטרים או להיות גדולה בהרבה. הוא משמש כאלמנט דקורטיבי משמעותי המעניק לפנים אווירה מודרנית מיוחדת. לפעמים עיצובים כאלה יכולים לכלול נישות ומגירות. מיטה מלבנית על בימה עגולה היא אופציה נוחה למי שרוצה מיטה מיוחדת בחדר השינה, אך רגיל לישון על מיטה סטנדרטית. אם אתה קונה מזרן המתאים לצבע הפודיום, לא ניתן להבחין או להדגיש במכוון תכונה עיצובית כזו עם צבע מנוגד של כיסוי המיטה..

סוגי מיטות עגולות בחדר השינה - מיטה מלבנית על בימה עגולה סוגי מיטות עגולות בחדר השינה - מיטה מלבנית על בימה עגולה

מיטה צפה

העיצוב המודרני יוצא הדופן של המיטה ה”מעופפת “יהפוך באופן מיידי את פנים חדר השינה למקורי ויוצא דופן. צורות כאלה עם מערכת הידוק מוסווית הופיעו לא כל כך מזמן, אך הן הצדיקו את עצמן באמינותן וביופיין. המסגרת של מוצר כזה מחוברת היטב לקיר, והחלק התחתון מצויד לעתים קרובות בתאורה נסתרת, היוצרת בחושך את התחושה שהמיטה צפה על ענן. המיטה נראית מודרנית, תכליתית. חיסרון אחד הוא שהחלל שמתחתיו נראה בבירור, כך שלא תוכל להשתמש בו לאחסון זריזות. למרות שניתן לקרוא לעובדה זו יתרון, שכן חדר השינה לא יהיה עמוס.

סוגי מיטות עגולות בחדר השינה - מיטה צפה סוגי מיטות עגולות בחדר השינה - מיטה צפה

מיטה עם ראש מיטה ופגושים

האפשרות של מיטה עם כל מיני פגושים נמצאת בפנים לעתים קרובות למדי. לצדדים צורות שונות, בהתאם למטרה, הם יכולים לשאת עומס סגנוני, ליצור תמונה מקורית. ראש המיטה הוא אלמנט דקורטיבי שיכול לא רק לקבל את הצורות הבלתי צפויות ביותר או להדגיש את הסגנון בצורה מושלמת, אלא גם להפוך למיכל עתיר עם מדפים למצעים. כמו כן, מיטות משלימות לעתים קרובות עם מספריים ונושפים נוחים..

סוגי מיטות עגולות בחדר השינה - מיטה עם ראש מיטה ודפנות סוגי מיטות עגולות בחדר השינה - מיטה עם ראש מיטה ודפנות

מיטה תלויה

אופציה מעניינת שהגיעה אלינו ממדינות אסיה. המבנה הקל של המיטה מצויד בכבלים כבדים שיכולים לעמוד עד כמה מאות קילוגרמים. בעזרתם, המיטה מותקנת על פני התקרה, תוך נקודת תיקון אחת. כאן יש לקחת בחשבון שהתקרות חייבות להיות גבוהות בדירה; דגם כזה לא יעבוד עבור חדרים קטנים. הבסיס בנוי ממסגרת עגולה, מכוסה בד עמיד, שעליה מונח מזרן קל. מיטה תלויה משמשת לרוב להרפיה בערב והרבה פחות מכך כמיטה לשינה. זה יכול להיות ממוקם על המרפסת, מכוסה בחופה, והופך אותו לבית נעים.

סוגי מיטות עגולות בחדר השינה - מיטה תלויה סוגי מיטות עגולות בחדר השינה - מיטה תלויה

מיטת כיור עגולה

דגמים מעוצבים יוצאי דופן הם לרוב חביבי נוער מודרני, כי עיצובים כאלה הופכים את המיטה לקן אמיתי. צורות מעטפת יכולות להיות מסורתיות ואוונגרדיות כאחד. מודלים מעניינים מפותחים עם ראות מובנית של שמי הכוכבים, מערכת אקוסטית, תאורה. מיטת הכיור תהפוך לקישוט אמיתי של פנים חדר השינה ומקום אידיאלי להירגעות..

סוגי מיטות עגולות בחדר השינה - מיטת כיור עגולה סוגי מיטות עגולות בחדר השינה - מיטת כיור עגולה

מיטה עגולה עם מספר פונקציות

בחדר השינה, המיטה, בנוסף למטרה העיקרית שלה של המיטה, יכולה לבצע פונקציות נוספות ולהיות עם אחסון מרווח, ראש מיטה עם מגירות, פטיפון. דגמי נוער מעניינים המצוידים במערכת שמע מובנית.

סוגי מיטות עגולות בחדר השינה - מיטה עגולה עם פונקציות שונות סוגי מיטות עגולות בחדר השינה - מיטה עגולה עם פונקציות שונות

מיטה עגולה בחדר הילדים

ילדים בוודאי יאהבו את דגם המיטה העגולה, אותו ניתן לבחור הן לבנות והן לבנים. בחדרי השינה של הבנות היא מצוידת לעתים קרובות בחופה, מה שמאפשר לגברת צעירה להרגיש כמו נסיכה אמיתית..

סוגי מיטות עגולות בחדר השינה - מיטה עגולה בחדר הילדים סוגי מיטות עגולות בחדר השינה - מיטה עגולה בחדר הילדים

מיטה עגולה בסגנונות שונים

בחירת דגמי המיטות העגולות יכולה להיות מוגבלת לחללי פנים קלאסיים, שם, סביר להניח, רהיט כזה לא יהיה הולם. אבל מגמות מודרניות מצורה זו ירוויחו, במיוחד אם תבחר את הריפוד הנכון, אלמנטים נוספים ומצעים.

מוֹדֶרנִי

סטייל מניח נוכחות של קווים מעוקלים וזורמים, נוחות וחוסר סימטריה, כך שמיטה עגולה עם ראש מיטה מעוצב מקורי יכולה להיות אופציה מצוינת. את זה ישלימו רהיטים קטנים המעוצבים באותו עיצוב – כסאות, פופים, שולחן קטן.

מיטה עגולה בחדר השינה בסגנונות שונים - מודרנית

טכנו, היי-טק

כאן ניתנת עדיפות לדגמים סגפניים, ללא תפאורה ודפנות. מיטה “צפה” עם תאורה תיראה טוב במיוחד לכיוונים אלה..

מיטה עגולה בחדר השינה בסגנונות שונים - טכנו, היי -טק

מִזְרָחִי

בכיוון זה, אי אפשר להסתדר בלי חופה מפוארת – סביר להניח שהוא יעביר את רוח הרומנטיקה המזרחית. עיצוב זה יושלם בהצלחה על ידי כריות נוי רכות..

מיטה עגולה בחדר השינה בסגנונות שונים - סגנון מזרחי

פרובנס

מיטה עגולה עם ראש מיטה עם אלמנטים מברזל יצוק מתאימה ביותר לחדר שינה צרפתי. אותו שידת מיטה ממתכת, חופה עם דפוס קטן עדין ופוף קטן ישלימו בצורה מושלמת את הקומפוזיציה.

מיטה עגולה בחדר השינה בסגנונות שונים - פרובנס

סקנדינבית

הנוכחות של חומרים טבעיים הגלומים בכיוון באה לידי ביטוי בעיצוב המיטה, בתוספת שמיכות פרווה. המאפיין העיקרי הוא בסיס חזק המדגיש את רצינות הסגנון הצפוני.

מיטה עגולה בחדר השינה בסגנונות שונים - בסגנון סקנדינבי

מיטה עגולה: רעיונות למיקום

אמרנו קודם לכן שמיטה עגולה תופסת הרבה מקום, כך שניתן להתקין אותה בחדר מרווח. נקודה חשובה היא בחירת המיקום למיקומה. האפשרות האידיאלית היא מרכז החדר, שם הוא ייראה מושלם, על גבול יוקרה ופזרנות.

המיטה תהפוך לאלמנט הדומיננטי בחלק המרכזי של חדר מרובע או נטולת ריהוט לחלוטין. הוא מותקן לעתים קרובות על בימה, ומעלה אותו מעל הסביבה הסובבת. בפינת החדר תוכלו להציב מיטה מצוידת בגב ושולחן מיטה בצורת פחם. אפשרות זו תחסוך מאוד מקום ותקשט את הפנים..

אם החדר כולל תא אחסון נוסף, זה אידיאלי להתקנת מיטה עגולה. במקרה זה, אתה יכול לבחור מיטה ללא לוחות נוספים וכנים. אם המיטה בולטת באופן חלקי מעבר לשטח הנישה, אתה יכול לנצח אותה יפה עם אלמנטים דקורטיביים, ריהוט קטן מסודר סימטרית (שולחנות מיטה, פופים וכו ‘)..

מיטה עגולה בחדר השינה - רעיונות למיקום מיטה עגולה בחדר השינה - רעיונות למיקום

מצעים למיטה עגולה

ברכישת מיטה עגולה, עליך לדאוג לרכישת המצעים המתאימים. בדגמים קטנים, פחות מ -2 מ ‘, ערכות כפולות רגילות עשויות לעבוד, אך הקצוות התלויים של הסדין וכריכת השמיכה לא ייצרו את המראה הטוב ביותר. מכיוון שערכות כאלה נמכרות במחיר גבוה למדי, התאמה להזמנה עשויה להיות האפשרות הטובה ביותר. בעת בחירת בד, עדיף לתת עדיפות לקליקו גס, סאטן, פשתן, ועליך לסרב למשי כל כך רומנטי אך חלקלק, מכיוון שלא ניתן לתקן את הסדין עם פינות המזרן ועד הבוקר הוא יסיים פשוט לקפל לקפלים.

מיטה עגולה לחדר שינה - מצעים מיטה עגולה לחדר שינה - מצעים

מיטה עגולה בחדר השינה – צילום

ניתן לבחון בפירוט את מיטב הדגמים המודרניים של מיטות עגולות בגלריית התמונות שלנו. כאן תוכלו להכיר אפשרויות שונות למיטות פשוטות ורב -תכליתיות, מיקומן בפנים. צפייה מהנה!

מיטה עגולה בחדר השינה - צילום מיטה עגולה בחדר השינה - צילום מיטה עגולה בחדר השינה - צילום מיטה עגולה בחדר השינה - צילום מיטה עגולה בחדר השינה - צילום מיטה עגולה בחדר השינה - צילום מיטה עגולה בחדר השינה - צילום מיטה עגולה בחדר השינה - צילום מיטה עגולה בחדר השינה - צילום מיטה עגולה בחדר השינה - צילום מיטה עגולה בחדר השינה - צילום מיטה עגולה בחדר השינה - צילום מיטה עגולה בחדר השינה - צילום מיטה עגולה בחדר השינה - צילום מיטה עגולה בחדר השינה - צילום מיטה עגולה בחדר השינה - צילום מיטה עגולה בחדר השינה - צילום מיטה עגולה בחדר השינה - צילום מיטה עגולה בחדר השינה - צילום מיטה עגולה בחדר השינה - צילום מיטה עגולה בחדר השינה - צילום מיטה עגולה בחדר השינה - צילום מיטה עגולה בחדר השינה - צילום מיטה עגולה בחדר השינה - צילום מיטה עגולה בחדר השינה - צילום מיטה עגולה בחדר השינה - צילום מיטה עגולה בחדר השינה - צילום מיטה עגולה בחדר השינה - צילום מיטה עגולה בחדר השינה - צילום