עיצוב חדר שינה 9 מ”ר (70 תמונות)

עיצוב חדר שינה 9 מ

עיצוב חדר שינה נכון 9 מ”ר יעזור לך ליצור פינת ישיבה נוחה אפילו באזור כל כך קטן. הדבר העיקרי שנדרש הוא מיטה, ארון בגדים ושולחנות מיטה או האנלוגים שלהם, כלומר הרהיטים הפונקציונליים ביותר. את השאר אפשר למחוק בבטחה. במאמר זה נבחן כיצד תוכלו לקשט חדר כך שיהיה נוח, יפה, נעים ויחד עם זאת תוכלו למקם בו את כל מה שאתם צריכים לחיים..

בחירת סגנון פנים

בעיצוב, הנטייה להשתמש באלמנטים של סגנונות שונים בפנים אחד הופכת פופולרית יותר ויותר. המשמעות היא שאתה יכול ליצור שילוב אמיתי של הטכניקות האהובות עליך. העיקר שהם משולבים זה בזה. הודות לכך תקבלו את העיצוב הייחודי והייחודי שלכם..

כאן נתאר כמה מהסגנונות הפופולריים ביותר המתאימים לחדר שינה קטן של 9 מ”ר. אתה רק צריך להחליט איזה מהם אתה רוצה ליישם בבית שלך. רק קחו בחשבון שלא משנה באיזה סגנון תבחרו, בחרו ריהוט ללא פרטים מיותרים..

עיצוב חדר שינה 9 מ”ר בסגנון מודרני

הסגנון המודרני עוסק בחומרים באיכות גבוהה, בפשטות ובנוחות הרהיטים, כמו גם בצורתם המקורית. ציורים או תצלומים משמשים לעתים קרובות כעיצוב. סגנון הפופ ארט פופולרי במיוחד.

עיצוב זה מושלם לחדר שינה קטן. כדי לשחק את החדר, בחר ראש מיטה יוצא דופן למיטה שלך או בחר תמונות המשקפות את טעמך..

היתרון העיקרי של הסגנון המודרני הוא שקל לשנות אותו. הוסף כריות בהירות לחדר ניטרלי, שנה את כיסוי המיטה, עוד כמה פרטים וזה ייראה חדש לגמרי..

עיצוב חדר שינה 9 מ עיצוב חדר שינה 9 מ

עיצוב חדר שינה 9 מ”ר בסגנון המינימליזם

סגנון זה, כשמו כן הוא, מרמז על מינימום של ריהוט ותפאורה. כל פריט חייב להיות בעל פונקציה מסוימת, אחרת הוא פשוט לא נחוץ בתוך הבית. כל הצורות קפדניות ולקוניות, המוצרים פשוטים ומאופקים. ניתן ליצור אווירה נוחה יותר באמצעות שימוש בטקסטיל: שטיחים, כריות וכדומה. אבל הכמות צריכה להיות מתונה. תריסי גלילה או תריסים משמשים לעתים קרובות במקום וילונות..

עיצוב חדר השינה הוא 9 מ”ר. לרוב הם בוחרים בקירות רגילים בשילוב כתמים בהירים קטנים בפנים. פופולרי גם משחק הניגודים, כגון שחור ולבן..

עיצוב חדר שינה 9 מ

עיצוב חדר שינה 9 מ”ר בסגנון קלאסי

הסגנון הקלאסי מבקש ליצור אווירה נעימה באמצעות שילוב רך והרמוני של כל הריהוט בחדר השינה. ריהוט נבחר לעתים קרובות בצבעים בהירים או חומים. לקישוט משתמשים בצבע ניטרלי – לא לבן, אך לא רווי מדי. כמו כן, ניתן לקשט את הקירות בסיסי נוי, טיח.

בקלאסיקה תמיד משתמשים בחומרים הטובים ביותר. הריהוט הוא בדרך כלל מעץ. הטקסטיל נבחר מתוך בדים סטנדרטיים לקלאסיקות – ג’קארד, בוקל, קטיפה. נברשות אלגנטיות ומנורות ליד המיטה, ציורים על הקירות ומראות במסגרות יפות נראים טוב כעיצוב..

עיצוב חדר שינה 9 מ עיצוב חדר שינה 9 מ

עיצוב חדר שינה 9 מ”ר בסגנון אקולוגי

סגנון אקולוגי מרמז על שימוש בחומרים טבעיים בפנים. זה חל על קישוט, ריהוט, טקסטיל ותפאורה. כדי להשיג את האפקט הרצוי, אתה יכול להשתמש בעץ ואבן בעיטור של קירות או רצפות, לבחור רהיטים עם מרקם משומר, לתת עדיפות לבדים טבעיים.

למשל, פתרון מקורי לחדר שינה של 9 מ”ר. יהיה ראש המיטה עשוי עץ או במבוק. הוא יהפוך מיד לאלמנט המרכזי של החדר ויקבע את מצב הרוח הדרוש לחדר..

עיצוב חדר שינה 9 מ

עיצוב חדר שינה 9 מ”ר בסגנון סקנדינבי

חדר שינה בסגנון סקנדינבי הוא אחד הפתרונות האופטימליים ביותר לסידור חדר 9 מטר. כל הרהיטים בדרך כלל מאוד פונקציונליים. הסגנון אינו כופה מסגרות קשיחות, ולכן ניתן לקשט את המיטה ואת החלל שמסביב במגוון חפצים. לדוגמה, אתה יכול לבחור שולחן איפור, או שאתה יכול לקחת קופסת עץ או שרפרף לאותה מטרה..

הסיום בדרך כלל בהיר. כמו כן, בסגנון זה משמשת לעתים קרובות גרסה משולבת: קיר אחד מכוסה טפטים צבעוניים, והשאר עשויים מונוכרומטיים. להדבקה בחרו קיר עם חלון או זה שעליו מונח ראש המיטה.

בכמויות גדולות ניתן להשתמש בפופים, כריות, שמיכות. בקיצור, כל טקסטיל שהופך את החדר לחמים ונוח יותר.

עיצוב חדר שינה 9 מ עיצוב חדר שינה 9 מ

לוח צבעים לחדר שינה 9 מ”ר.

ערכת הצבעים בחדר השינה הקטן היא 9 מ”ר. משחק אחד התפקידים המרכזיים. הקפד לשקול לאיזה צד פונים חלונות החדר. אם הם פונים דרומה, היצמדו לגוונים ניטרליים או קרירים (כחול, ירוק בהיר). אם מצפון, אז גוונים חמים וצבעי פסטל מתאימים יותר. במקרה זה, השתמש בעיצוב לא יותר משני צבעי יסוד..

חדר שינה לבן 9 מ”ר.

הלבן הוא הצבע הטוב ביותר לקישוט חדר שינה קטן, מכיוון שהוא מרחיב את החלל בצורה מושלמת. הפלוס הנוסף שלה הוא שאתה יכול לבחור ריהוט בכל צבע שאתה אוהב..

יש אנשים שאוהבים חדרים כמעט לבנים. מישהו מדלל את הלובן בגווני עץ והופך את החדר לחמים יותר. ומישהו מעדיף להוסיף צבעים עזים וליצור בו מצב רוח קיצי אמיתי..

עיצוב חדר שינה 9 מ עיצוב חדר שינה 9 מ

חדר שינה 9 מ”ר בצבעים כהים

קירות כהים אינם מרחיבים את החלל, אך יש להם יתרון גדול נוסף – הם מסתירים את פינות החדר, וגורמים לך כבר לא להרגיש את גבולותיו. אתה נמצא בחדר קאמרי המרגיע ומרגיע לא יותר מאשר גווני הפסטל הרגילים..

לעיצוב חדרי שינה 9 מ”ר. גוונים חומים, כחולים ואפור כהים עובדים היטב. השתמשו במצעים ועיצוב בהיר לאיזון הרוויה..

עיצוב חדר שינה 9 מ עיצוב חדר שינה 9 מ

חדר שינה 9 מ”ר בצבעים מנוגדים

צור קירות מנוגדים בחדר השינה שלך! טכניקה זו נראית מסוגננת ועוזרת לשנות את החלל מבחינה ויזואלית. לדוגמה, צביעת הקיר הרחוק בצבע כהה תהיה פתרון מצוין לחדרים מוארכים. הודות לכך, זה, על רקע ניטרלי כללי, ייראה קרוב יותר.

אתה יכול גם להשיג אפקט מעניין עם טפט תמונות. הם יהפכו למרכז הניגוד של חדר השינה באורך 9 מטרים ויקבעו לו את הלך הרוח המתאים. אם תבחר דימוי של עיר, טבע או כל דבר אחר שיש לו נקודת מבט למרחקים, הדבר ימחק ויזואלית את גבולות החדר בכיוון זה..

עיצוב חדר שינה 9 מ עיצוב חדר שינה 9 מ

חדר שינה אפור 9 מ”ר.

אפור נייטרלי נהדר לחדר שינה של 9 מ”ר, מכיוון שהוא גוון רגוע ואצילי מאוד. בפנים, אתה יכול להשתמש באחד הגוונים שלו, או לשחק עם ההבדל ברוויה, או להשתמש בטכניקות אחרות..

לעתים קרובות העיצוב האפור מדולל בצבעים צהובים או טורקיז פופולריים כיום. בדרך כלל, הכריות, הציורים ואלמנטים אחרים נעשים בהירים, שאם ניתן רוצה לשנות אותם בקלות עבור אחרים, במערך צבעים אחר..

עיצוב חדר שינה 9 מ עיצוב חדר שינה 9 מ

חדר שינה 9 מ”ר בצבעי פסטל

צבעי פסטל הם ערכת הצבעים הפופולרית ביותר לעיצוב פנים של חדר שינה בן 9 מ”ר. גוונים אלה הרבה יותר קלים לשילוב זה מזה מאשר בהירים ורוויים. בנוסף, הם ממש טובים בהרגעה, וזה מאוד חשוב לאתר נופש. לרוב הם משמשים בעיצוב הסגנון הקלאסי..

צבעי הפסטל יכולים להיות חמים או קרים. יש לזכור זאת אם בוחרים את צבע הקישוט בהתאם לחלונות הפונים לדרום או לצפון..

עיצוב חדר שינה 9 מ

עיצוב חדר שינה באורך 9 מטרים

קוֹמָה

בהתאם לסגנון, עדיף לבחור למינציה, פרקט או קרש עץ. ניתן לפרוש את המכסה באלכסון כדי להרחיב את החלל. טכניקה זו רלוונטית במיוחד בחדרים מוארכים. לחדר שינה קטן של 9 מ”ר. חשוב גם לקחת בחשבון שהרצפה צריכה להיות כהה בכמה גוונים מהתקרה, אחרת החדר הופך להיות כמו קופסה סגורה.

ניתן לבחור ריצוף פקק כחיפוי חלופי. הפופולריות של חומר זה נובעת מהנטייה להשתמש בחומרים טבעיים בבית. בשל המבנה שלו, הפקק מוריד את הלחץ מרגליים עייפות, אינו נותן לקור לעבור, ובעצמו חם למדי למגע. יתרון נוסף הוא בידוד קול. אם מישהו יחצה את החדר לא תשמע כלום ותמשיך לישון בשקט. במילים אחרות, זהו חומר הרצפה המושלם שבאמת עוזר לך להירגע..

עיצוב חדר שינה 9 מ

קירות

הדרך הנפוצה ביותר לקשט קירות בחדר שינה היא 9 מ”ר. האם ציור. לרוב הם מעוטרים באותה ערכת צבעים, והתקרה מכוסה בצבע לבן. זה קורה גם שהקירות עם התקרה צבועים באותו צבע. הודות לטכניקה זו, הגבולות בין המשטחים הללו נמחקים..

גם בחדרי שינה באורך 9 מטרים משתמשים לעתים קרובות בטפטים. לרבים משטח כזה נראה נוח במיוחד. שקול את סגנון החדר בעת בחירת דפוס! אז הדפסים גיאומטריים עדיפים על עיצובים מינימליסטיים, ופרחים טובים יותר לקלאסיקה. בנוסף, עבור חדר שינה קטן, אתה לא צריך לבחור כיסוי עם דפוס גדול, מכיוון שהוא אוכל במידה ניכרת את החלל..

עיצוב חדר שינה 9 מ

תִקרָה

האפשרות הטובה ביותר לחדר שינה של 9 מטרים היא תקרה לבנה קלאסית. במקרים מסוימים, אתה יכול לבחור לא ציפוי לבן כשלג, אלא למשל שנהב או גוון אחר שמתאים יותר לעיצוב.

באשר למבנים, בחדרים קטנים בהחלט לא כדאי להשתמש בתקרות מורכבות מרובות מפלסים – הם נראים נמוכים וכבדים מדי. הפתרון היחיד שעבורו תוכל ליצור כניסה קטנה הוא למקם את גולת הכותרת בנישה. טכניקה זו, להיפך, תעניק לחדר קלילות..

עיצוב חדר שינה 9 מ

תפאורה וטקסטיל לחדר השינה 9 מ”ר.

חדר השינה הוא 9 מ”ר. עדיף לתת עדיפות רק לפריטים שיהיו להם תפקיד פונקציונלי וגם דקורטיבי. זה יכול להיות כיסוי מיטה מסוגנן או כרית שתתאים לעיצוב הכללי. הבדים האופנתיים ביותר בשנים האחרונות הם קטיפה, קטיפה וקטיפה..

ניתן להשתמש בטקסטיל כאלמנט הקובע את הכיוון הסגנוני העיקרי לחדר. אז פתרון מעניין יהיה מיטת אפיריון. בחדר שינה של 9 מטרים, הוא יהיה המרכיב העיקרי המעצב את הסגנון..

יש לתלות את הווילונות רק אם זה מוכתב על ידי הסגנון. במקרה אחר, עדיף לנטוש אותם או להחליף אותם בתריסי גלילה או וילונות דיסקרטיים..

בסגנון הסקנדינבי, החלונות נותרים לרוב ללא עיצוב טקסטיל כלל. במקום זאת, הם מעוטרים בפרחים יפים המונחים על אדן החלון. פופולרית היא גם הטכניקה כאשר הקיר שבו נמצא החלון מעוטר בטפט..

על שטח של 9 מ”ר ציורים או תצלומים יהיו תפאורה מצוינת. הם אינם תופסים מקום פנוי ויחד עם זאת קובעים את מצב הרוח הדרוש לחדר. אם אתה רוצה שהתמונה תהפוך למרכז העניינים, בחר תמונה בהירה ותלה אותה מעל ראש המיטה..

עיצוב חדר שינה 9 מ עיצוב חדר שינה 9 מ עיצוב חדר שינה 9 מ

כיצד לסדר ריהוט נכון?

בעת סידור רהיטים בחדר השינה 9 מ”ר. לבנות על הארכיטקטורה של החדר. אם יש לו צורה מלבנית, רצוי לקרב אותו לאחד מרובע יותר. בנוסף לשיטות החזותיות עליהן דנו בנושא קישוט, ניתן לעשות זאת גם בעזרת רהיטים.

עבור פריסת חדר שינה מוכשרת, חשוב מאוד לחשוב על אזורי האחסון. יש להקדיש תשומת לב מיוחדת לארונות מובנים. בתוכם תוכלו להפיץ חלקים לאחסון מגוון דברים: בגדים, נעליים או כל דבר אחר. בכל ארון שבחרתם בסופו של דבר, רצוי שיהיו לו דלתות שיקוף..

אם אתה רוצה לשים מראה נפרדת בחדר שינה של 9 מטר, אתה צריך למקם אותה נכון. האפשרות הטובה ביותר היא שהוא ישקף את האור הנופל עליו. למשל, מול החלון. אתה לא צריך לכוון אותו לכיוון המיטה, מכיוון שלא כולם אוהבים כל הזמן לראות את השתקפותם..

המרכז של כל חדר שינה הוא המיטה. כדי להימנע מהצפת חדר קטן, הימנע מרהיטים גדולים. לכן, מיטה גבוהה תיראה מגושמת שלא לצורך, ומיטה רחבה יותר מ -2 מטרים, “תאכל” יותר מדי מקום.

רצוי לא להזיז את המיטה לקיר. עדיף לגשת אליו משני הצדדים. אם אין מספיק מקום להציב שם שידות לילה, בצע אותם לפי הזמנה.

לפעמים אתה יכול למקם את המיטה בזווית. פתרון כזה יתפוס מקום רב, במיוחד בחדרים מלבניים, אך פנים חדר השינה ייראה די יוצא דופן..

עיצוב חדר שינה 9 מ עיצוב חדר שינה 9 מ עיצוב חדר שינה 9 מ עיצוב חדר שינה 9 מ עיצוב חדר שינה 9 מ

תאורה בחדר השינה

תאורה בחדר השינה 9 מ”ר. צריך להיות רך, אבל זה אמור להספיק לכל משימה. אפקט זה ניתן על ידי מנורות עם גוונים או נורות מיוחדות. בחדר קטן ניתן להשתמש בחלוקת אור נקודתית ומרכזית כאחד. היופי של האחרון הוא שבשל הנברשת יוצאת הדופן היא יכולה להפוך גם למהלך סגנוני מעניין..

מכיוון שיש מעט מקום בחדר השינה ולא הייתי רוצה לכבוש את השולחנות ליד המיטה או את הרצפה במנורות, עדיף להכין מנורות תליון נוספות..

תאורה ברמות שונות תוסיף נפח לחדר השינה באורך 9 מטרים. אם צורת החדר מוארכת, אזי יש להפנות את קרני האור לקירות הקצרים יותר. הם יסומנו בהשוואה לארוכים יותר. במקרה זה, האחרון ייראה רחוק יותר מכפי שהם באמת והחדר נוטה לצורת ריבוע..

עיצוב חדר שינה 9 מ עיצוב חדר שינה 9 מ

עיצוב חדר שינה 9 מ”ר – תמונה

שיפוץ בחדר שינה קטן של 9 מ”ר. באמת דורש גישה יותר מעמיקה. יש לתכנן את כל הסביבה כך שלא תתפוס מקום מיותר ותהיה פונקציונאלית ככל האפשר. ריכזנו עבורך את גלריית התמונות הזו כדי שתוכל לראות כמה שיותר טכניקות מקוריות וליישם אותן בעיצוב שלך. אנו מקווים שתמצא אוסף זה שימושי.!

עיצוב חדר שינה 9 מ עיצוב חדר שינה 9 מ עיצוב חדר שינה 9 מ עיצוב חדר שינה 9 מ עיצוב חדר שינה 9 מ עיצוב חדר שינה 9 מ עיצוב חדר שינה 9 מ עיצוב חדר שינה 9 מ עיצוב חדר שינה 9 מ עיצוב חדר שינה 9 מ עיצוב חדר שינה 9 מ עיצוב חדר שינה 9 מ עיצוב חדר שינה 9 מ עיצוב חדר שינה 9 מ עיצוב חדר שינה 9 מ עיצוב חדר שינה 9 מ עיצוב חדר שינה 9 מ עיצוב חדר שינה 9 מ עיצוב חדר שינה 9 מ עיצוב חדר שינה 9 מ עיצוב חדר שינה 9 מ עיצוב חדר שינה 9 מ עיצוב חדר שינה 9 מ עיצוב חדר שינה 9 מ עיצוב חדר שינה 9 מ עיצוב חדר שינה 9 מ עיצוב חדר שינה 9 מ עיצוב חדר שינה 9 מ עיצוב חדר שינה 9 מ עיצוב חדר שינה 9 מ עיצוב חדר שינה 9 מ עיצוב חדר שינה 9 מ עיצוב חדר שינה 9 מ עיצוב חדר שינה 9 מ עיצוב חדר שינה 9 מ עיצוב חדר שינה 9 מ

וידאו: חדר שינה 9 מ”ר – עיצוב פנים