חדר שינה קטן (90 תמונות): רעיונות לעיצוב

חדר שינה קטן (90 תמונות): רעיונות לעיצוב

חדר שינה קטן אינו סיבה לייאוש, מכיוון שחדר זה אינו מיועד לנשפים מפוארים ופגישת אורחים. זה צריך להיות נעים ונוח ככל האפשר, לספק הזדמנות להירגע להפליא ולברוח מההמולה היומית. ניתן להפוך את הממדים הקטנים של חדר השינה לפלוס משמעותי אם ניגשים נכון לעיצוב, מסדרים נכון את הקישוט, בוחרים ריהוט ותפאורה. איך לעשות את זה? נדבר על כך במאמר של היום, וגם נספק לקורא שלנו את האפשרות לראות דוגמאות רבות של פתרונות עיצוב מוצלחים..

היכן להתחיל לשפץ חדר שינה?

בעת תכנון שיפוץ כדאי להעריך את פריסת חדר השינה. אם החדר כולל אכסדרה, הוא יכול להיות מחובר לאזור המשותף של חדר השינה, מבודד, מעוטר עם פתח מקושת ומשמש בעתיד כאזור פונקציונאלי מן המניין על ידי התקנת ארון בגדים, שולחן איפור, זוג של טרקלינים.

בחדר שינה יכול להיות נישת קיר, שניתן להשתמש בה גם בהצלחה להתקנת מיטה – ואז ניתן להשתמש בשאר החדרים לצייד אזורים אחרים, למשל סלון. אפשרות נוספת היא לצייד חדר הלבשה בנישה. בכל מקרה, תקבל מקום פנוי נוסף בחדר..

בשלב הראשוני, חשוב להכין תוכנית למיקום רהיטים על מנת לארגן את התאורה בצורה נכונה. בנוסף לנברשת, ניתן להתקין זרקורים, פמוטים ליד המיטה, תאורה על שולחן האיפור וכו ‘. לאחר ביצוע החיווט החשמלי, אתה יכול להתמודד עם גימור משטח, התקנת פריטי פנים.

עיצוב חדר שינה קטן - היכן מתחילים את השיפוץ עיצוב חדר שינה קטן - היכן מתחילים את השיפוץ

פתרונות צבע לחדר שינה קטן

עבור חדר השינה, עליך לבחור צבע המבוסס על העדפות אישיות והקונספט של הסגנון הנבחר. כל אדם תופס פלטה כזו או אחרת באופן שונה: למישהו יותר נעים להיות בחדר לבן כשלג, ומישהו יעדיף עיצוב בורדו או חום כהה. לטובת הלבן היכולת שלו להרחיב את החלל, להעניק לחדר אור נוסף. כדי שהאווירה לא תהפוך להיות כמו מחלקה בבית חולים, חצאי אלמנטים, מבטאים בהירים מוכנסים לעיצוב.

המקובל והרבגוני ביותר הוא הצבע הבז ‘של חדר השינה. הוא מסוגל להשפיע מרגיעה על נפש האדם, להרגיע ולתת סביבה ביתית חמימה. קוהלר נמצא בהרמוניה מושלמת עם כל ספקטרום צבעים אחר, כך שלא יהיה קשה למצוא לו בן זוג. המלווה הטוב ביותר הוא חום, שיכול לשרור ברהיטים, טקסטיל או קישוטים..

גם צבעי פסטל כמו כחול, ורוד, ירוק בהיר, לימון אינם נדירים לחדר שינה קטן. בברית עם לוח לבן ובדים מעוצבים, הם מקנים את האווירה בקלילות ואווריריות, ואם אתה משלב אותם עם הנימות הכהות של הספקטרום שלהם, אתה יכול ליצור תפאורה רומנטית..

במיוחד בזהירות אתה צריך להציג את לוח הצבעים האדום. לדברי פסיכולוגים, כמות גדולה ממנו עלולה לגרום לאי נוחות וגירוי. זה רק צריך להיות משולב עם גוונים לבנים, בז ‘או לבחור צבעים כהים יותר לקישוט – בורדו, טרקוטה וכו’..

אפור הוא טון ניטרלי, שכנגדו כל סט רהיטים וטקסטיל נראים נהדר. בנוסף, הצבע משתלב היטב ולאחרונה זכה לפופולריות הגדולה ביותר בעיצוב פנים מודרני..

עיצוב חדר שינה קטן - צבעים עיצוב חדר שינה קטן - צבעים עיצוב חדר שינה קטן - צבעים

גימורים וחומרים

חדר השינה הוא אחד החדרים בהם המיקרו אקלים אינו עובר שינויים: אין לחות גבוהה, ירידות טמפרטורה, ילדים אינם משחקים מתיחות, כך שתוכלו לבחור כל חומרים המבוססים רק על אהדתכם וכמובן על יכולות כלכליות..

קוֹמָה

החומרים הפופולריים ביותר לסיום הרצפה בחדר שינה קטן הם למינציה, פרקט ולינוליאום. אלה כיסויים חמים למדי שאפשר ללכת עליהם ללא נעליים, ולהוסיף שטיח רך במיוחד ליד המיטה..

גם בקטגוריה זו ניתן לייחס את השטיח בשוק במגוון רחב. כדי להגדיל את המשטח באופן ויזואלי, אתה יכול לבחור חומר בעל דפוס אלכסוני או להניח כיסוי קרש בצורה זו..

עיצוב חדר שינה קטן - גימור רצפה עיצוב חדר שינה קטן - גימור רצפה

קירות

ניתן להשתמש במגוון רחב של חומרים לקירות בחדר השינה: משטחים צבועים, מודבקים בטפט רגיל ומעוצב, גזורים בטיח דקורטיבי ולוחות PVC. לעתים קרובות חומרים משולבים ומדגישים אזורי מבטא. לרוב הם מקשטים את הקיר בראש המיטה: קשתות דקורטיביות עשויות לוח גבס, טפטים לתמונות עם תמונות של נופים, פרחים, כמו גם בד, קנבס מעור ממוסגר עם מסגרות משובחות, דפוסים נראים יפה כאן.

עיצוב חדר שינה קטן - קישוט קיר עיצוב חדר שינה קטן - קישוט קיר

תִקרָה

הדרכים הפשוטות ביותר לקשט את התקרה בחדר שינה קטן הן הלבנה וצביעה, כמו גם טפטים – ניתן לבצע עבודות כאלה באופן עצמאי ללא מעורבות של מומחים. אפשרויות מודרניות ופרקטיות יותר הן מבני גבס ובדי מתיחה, שיכולים להיות מבריקים או מטים.

הראשון נתמך בעובדה שלברק על התקרה יש השפעה רפלקטיבית ומגדיל את השטח באופן ויזואלי. עם זאת, בחדר השינה, אפקט זה יכול ליצור הבהובים מיותרים, כך שהוא אינו מתאים לכולם. מבני גבס מדורגים המתארים את מקום השינה נראים גם הם יפה – אוהבי הפרטיות יכולים בנוסף לצייד אותם בחופה..

עיצוב חדר שינה קטן - גימור תקרה עיצוב חדר שינה קטן - גימור תקרה

ריהוט לחדר שינה קטן

חדר קטן דורש ריהוט מינימלי, ולכן עדיף להשתמש בפריטים רב תכליתיים, במיוחד אם חדר השינה הוא גם חדר עבודה או סלון. בחירה טובה יכולה להיות מיטה משתנה המתקפלת לתוך ארון בגדים או שיש בה נישות רבות, מגירות, מערכות נשלפות. ניתן לאבזר מערכות אחסון גדולות סביב ראש המיטה, בכל מטוס הקיר שאינו בשימוש, והמטוסים הנשלפים המובנים יתפקדו כשולחנות מיטה..

עיצוב חדר שינה קטן - ריהוט עיצוב חדר שינה קטן - ריהוט

תאורה ותפאורה

עבור חדר שינה קטן, אור מפוזר רך הוא האפשרות הטובה ביותר. ניתן להתקין נברשת במרכז משטח התקרה, ולהציב פמוט או מנורת רצפה ליד המיטה. אם ישנם חפצים משמעותיים נוספים בחדר, למשל, שולחן איפור או ארון בגדים, הם יצטרכו גם תאורה נוספת..

מבנה התקרה המדורגת מצויד בפס LED, היוצר אפקט של משטח צף. טכניקה זו יעילה גם למבני מיטה מושעה. הפעלת כל מקור אור בנפרד תעזור ליצור את הסביבה הנוחה ביותר בהתאם למצב.

בחדר שינה קטן, אין צורך להשתמש יתר בתפאורה – אלמנטים נוספים ייצרו אפקט עומס, והחלל ייראה קטן אפילו יותר ממה שהוא באמת. העניקו לתפקיד זה טקסטיל, תכונות קישוט, השתמשו בטפטים לצילום, קנבס PVC עצומים, טפטים עם הדפסים וכו ‘. כדי להחיות את הפנים, תוכלו להתקין עציץ ירוק אחד או שניים, לתלות תמונה, לוחות, תמונות משפחתיות על הקיר, וכן השתמשו גם בחפצים בפנים, בהתאמה לסגנון העיצוב.

עיצוב חדר שינה קטן - תאורה ותפאורה עיצוב חדר שינה קטן - תאורה ותפאורה

סגנונות פנים

בחירת הסגנון לחדר שינה קטן מבוססת על ההעדפות האישיות של בעליו. כל סגנון יפה בדרכו והוא מסוגל להעניק לחדר נעימות, יופי וסדרנות של פרטים. אנו מציעים לשקול את פתרונות העיצוב הפופולריים ביותר כיום..

חדר שינה קטן בסגנון מינימליזם

שם הסגנון מדבר בעד עצמו. בפנים יש מגבלה בכל דבר פשוטו כמשמעו: מינימום צבעים, פריטי פנים, תפאורה. יוצא מן הכלל הוא מערכת התאורה, שחייבת להכיל שפע של גופי תאורה ברמות שונות. ניתנת עדיפות ללוח לבן, אפור או בז ‘, ריהוט פונקציונאלי עם קווי מתאר גיאומטריים ברורים, משטחי מראה.

חדר שינה קטן בסגנון מינימליזם - עיצוב פנים חדר שינה קטן בסגנון מינימליזם - עיצוב פנים

חדר שינה קטן בסגנון סקנדינבי

הסגנון הסקנדינבי אינו נחות בחומרתו, אך יש לו מאפיינים אתניים בולטים משלו. האקלים הצפוני הקשה שכנע אנשים לעצב חללי מגורים בלוח לבן, המסוגל לתת לחדר אור נוסף. ישנה חספוס מכוון בגימור המשטח – רצפות שחוקות מעט, קירות ותקרות מטויחים ללא יישור מושלם מראש. נוחות מיוחדת נוצרת על ידי משטחי עץ של רהיטים ורצפות, שטיחים, שמיכות, עציצים חיים בפנים.

חדר שינה סקנדינבי קטן - עיצוב פנים חדר שינה סקנדינבי קטן - עיצוב פנים

חדר שינה קטן בסגנון אקולוגי

לאחרונה ניתן לקרוא לסגנון אקולוגי לאחד הפופולריים ביותר, וזה מוצדק לחלוטין – רחובות עיר בטון מזוין מאלצים אותנו להכניס לפחות פיסת טבע לחיי היומיום שלנו. הגוונים והחומרים הטבעיים שהכיוון מכוון מתאימים ביותר לחדר שינה קטן. צבעי צמחים טריים המשמשים קישוט וטקסטיל מאזנים את המצב הנפשי, וגורמים לאדם להרגיש בחיק הטבע האם.

חדר שינה קטן בסגנון אקו - עיצוב פנים חדר שינה קטן בסגנון אקו - עיצוב פנים

חדר שינה קטן בסגנון קלאסי

לא משנה אילו חידושים חללי הפנים החדשים מלאים בחידושים, לקלאסיקה תמיד יהיו מעריציהם. הוא אינו נתון לזמן, כך שפנים מכובדות תמיד יהיו במיטבו.

כאן, גוונים רכים של לבן, שמנת, ורוד מהדהדים בהרמוניה עם דפוסי זהב-כסף, גילופים ודגמי טיח, היוצרים אווירה מלכותית של הארמון. נברשות שופעות, מיטות ראש מעור, הדפסים אלגנטיים, ציורי קיר על הקירות – פרטים אלה ידגישו את הכיוון ויאצילו משמעותית את פנים חדר השינה..

חדר שינה קטן בסגנון קלאסי - עיצוב פנים חדר שינה קטן בסגנון קלאסי - עיצוב פנים

עיצוב פנים של חדר שינה קטן – צילום

לסיכום, אנו מציעים לבקר בגלריית התמונות שלנו, שם מוצגות אפשרויות עיצוב שונות לחדר שינה קטן. אנו מקווים שפרויקטים אלה יעוררו פתרונות חדשים ומעניינים. צפייה מהנה!

עיצוב פנים של חדר שינה קטן - צילום עיצוב פנים של חדר שינה קטן - צילום עיצוב פנים של חדר שינה קטן - צילום עיצוב פנים של חדר שינה קטן - צילום עיצוב פנים של חדר שינה קטן - צילום עיצוב פנים של חדר שינה קטן - צילום עיצוב פנים של חדר שינה קטן - צילום עיצוב פנים של חדר שינה קטן - צילום עיצוב פנים של חדר שינה קטן - צילום עיצוב פנים של חדר שינה קטן - צילום עיצוב פנים של חדר שינה קטן - צילום עיצוב פנים של חדר שינה קטן - צילום עיצוב פנים של חדר שינה קטן - צילום עיצוב פנים של חדר שינה קטן - צילום עיצוב פנים של חדר שינה קטן - צילום עיצוב פנים של חדר שינה קטן - צילום עיצוב פנים של חדר שינה קטן - צילום עיצוב פנים של חדר שינה קטן - צילום עיצוב פנים של חדר שינה קטן - צילום עיצוב פנים של חדר שינה קטן - צילום עיצוב פנים של חדר שינה קטן - צילום עיצוב פנים של חדר שינה קטן - צילום עיצוב פנים של חדר שינה קטן - צילום עיצוב פנים של חדר שינה קטן - צילום עיצוב פנים של חדר שינה קטן - צילום עיצוב פנים של חדר שינה קטן - צילום עיצוב פנים של חדר שינה קטן - צילום עיצוב פנים של חדר שינה קטן - צילום עיצוב פנים של חדר שינה קטן - צילום עיצוב פנים של חדר שינה קטן - צילום

וידאו: חדר שינה קטן – רעיונות פנים