סגנון שיק עלוב בפנים: 110 רעיונות לצילום

סגנון שיק עלוב בפנים: 110 רעיונות לצילום

ביגוד, אקססוריז או עיצוב בסגנון שיק עלוב נשמע היום, אך בתחילה מקורו של טרנד זה בתחום עיצוב הפנים. החדר, המשלב אלמנטים של רטרו, וינטאג ‘, כמו גם פרובנס, נראה מעט מזעזע, אך תמיד מעניין. בגלל הגבולות המטושטשים, לא פשוט ליצור סגנון עלוב-שיק בפנים, כמו גם לאזן בין “עתיקות” ל”יוקרה “, אך ננסה להראות בבירור את האפשרויות האפשריות ליישומה בתוך שונות רווחים..

תכונות של סגנון השיק עלוב

אביה של השיק עלוב היה רייצ’ל אשוול, חובבת עתיקות ועקרת בית שמייצרת אביזרי בית נעימים בזמנה הפנוי. לאחר הגירושין, האישה החלה בייצור מגוון רחב של סחורות תחת המותג Shabby Chic, ששמו מתורגם כ”יוקרה עלובה “. כך נולד כיוון שלם בעיצוב – אקלקטי, עדין, מזעזע, אך בו זמנית מאופק, הודות לשזירה של קלאסיקות אנגליות מחמירות..

הסגנון לפעמים מתבלבל עם פרובאנס, בעיקר בשל השפשופים הישנים של האובייקטים ומערך הצבעים הפסטל. אבל השיק העלוב, בניגוד לשכנה הצרפתית, במקום גסות הרוח המחוזית הולך לאסתטיקה של הבארוק, המשורר בפנים לעתים קרובות אתה יכול למצוא עתיקות ממש.

ה”שיבי עלוב “מתאפיין בצבעים בהירים ועדינים, שיכולים לכלול גוונים לבנים, בז ‘, כחולים, ורודים. הצבעים הסטנדרטיים לפעמים מדוללים עם לילך או ירוק בהיר, אך צבעים כהים או בהירים מדי הם נדירים ביותר – הם מפרים את אווירת האור הטבעי..

כמובן שהפנים יושלמו באופן אידיאלי על ידי חפצים עתיקים בעלי קסם אריסטוקרטי, אך במציאות המודרנית מותר לפנות לסטייליזציה באיכות גבוהה, במיוחד בחלל עם עיצוב מתון. צורת הרהיטים צריכה להיות קשורה לקלאסיקות ארמון: קווי מתאר מעוקלים, קווים זורמים ואלמנטים דקורטיביים עשירים רומזים על כך..

בבית אופנתי עלוב, מצב רוח רומנטי תמיד שורר. הוא מסייע ביצירת קישוטי פרחים, תחרה, דפוס טיח חינני, נרות או צלמיות עם מלאכים. כמו כן, יהיה עליך להראות את מיומנות המחט ולהוסיף לפחות כמה פרטים בעבודת יד – כלל זה נקבע על ידי אבי הסגנון, שהחל בייצור אביזרים מסוג זה..

לא ניתן לייחס את השאבי שיק לאפשרויות התקציב של הפנים, אם כי אם תרצה, תוכל להשתלב במסגרת פיננסית צרה למדי אם תחשוב היטב על כל רכיב. בנוסף, שפע של אור טבעי ומרווח יוצרים כאן סוג של מותרות, לכן כדאי לחשוב על עיצוב חללים עם שטח בינוני או גדול. למרות קשיי היישום, התוצאה תשמח טבע רומנטי ומתוחכם המבקשים ליצור אווירה מרגיעה המשקפת את טעמם..

סגנון שיק עלוב בפנים - תכונות סגנון שיק עלוב בפנים - תכונות

גימורים וחומרים

הבסיס לכל פנים, לא רק בסגנון השיק המרופט, הוא קישוט. הוא ישמש כרקע אורגני ויאחד את כל מרכיבי החדר..

קוֹמָה

פרקט אידיאלי כחיפוי רצפה – בסיס טבעי ומעשי המשמש לעתים קרובות יותר בסלונים. שחיקה קטנה שאינה קשורה לאיכות החומר, מרקם העץ או ציור רשלני, כאילו דהויה עם הזמן, תעזור להדגיש את הסגנון. שטיח קטן יעזור לקשט רצפה כזו..

במטבח או בחדר האמבטיה, ראוי “לכסות” אריחי קרמיקה בעיטורים דהויים. במקרה זה, כדאי לתת עדיפות לגוונים בהירים שמרחיבים את החלל ויזואלית..

סגנון שיק עלוב בפנים - גימורי רצפה סגנון שיק עלוב בפנים - גימורי רצפה

קירות

בהתאם להרכב הכולל, אתה יכול לעצור בציור הרגיל, במיוחד בחדרים עם קישוט עשיר. קירות כאלה מעוטרים בדרך כלל בטיח, תוך הדגשת הצד הקלאסי של שיק עלוב..

מומלץ לבחור טפט עם דפוס מונוכרומטי שאינו מדגיש תשומת לב רבה. אלה יכולים להיות זני נייר, רק זכרו אודות חיי השירות הקצרים שלהם, או בדי טקסטיל מפוארים.

קירות מרופדים בטיח דקורטיבי ייראו מעניינים – הם מחקים איכותית את השפעת העת העתיקה. עץ או אבן דקורטיבית גם יתאימו בצורה מושלמת למסגרת השיק עלוב..

סגנון שיק עלוב בפנים - קישוט קיר סגנון שיק עלוב בפנים - קישוט קיר

תִקרָה

התקרה השטוחה הלבנה נראית קאנונית. משטחים מבריקים מתוחים עם מנורות מובנות אינם מתאימים כאן, אך אם אתה צריך להסתיר פגמים ניכרים, עליך לתת עדיפות לבד בעל מרקם מט. שים לב שקורות העץ שהובאו לידי ביטוי בפנים כאלה יכולות להפוך ליתרון אם הן מעודנות. דפוס דפוס סביב ההיקף יעניק לעיצוב את השיק הרצוי.

סגנון שיק עלוב בפנים - קישוט תקרה סגנון שיק עלוב בפנים - קישוט תקרה

ריהוט עלוב שיק

סט הרהיטים ישתנה בהתאם לחדר, אך בכל אחד מהם שטח נוסף לאחסון ומנוחה יעזור לסדר את התפאורה הרצויה: שידות, ארונות, עות’מאנים, שולחנות איפור וכורסאות נוחות. שיק עלוב רחוק מהמעשיות הרציונלית של טרנדים מודרניים, עם כל קומפוזיציה צריך שיהיה מקום לתנועה חופשית.

על הסט להיות בעל אלגנטיות קלאסית, דפוס טיח, גילופים או חזיתות זכוכית. אתה לא צריך לחסוך בחומר, מכיוון שאף אנלוגים מלאכותיים לא יכולים להחליף את המרקם האסתטי של עץ טבעי. ניתן להשאיר אותו בצורתו המקורית או לצבוע אותו בגוון בהיר ההרמוני עם לוח הצבעים הכללי. המראה של רהיטים עתיקים נוצר על ידי שריטות על פני השטח, כאילו נותר עם הזמן.

אל תיבהל מהמילה “מותרות” בשם הסגנון. הוא מספק שדה עצום ליישום רעיונות יוצאי דופן. לדוגמה, הסלון יכול להיות מעוטר עם שולחן קפה ממזוודה או משטחים ישנים, כמו גם אח שקוף קומפקטי..

ריהוט עלוב שיק ריהוט עלוב שיק ריהוט עלוב שיק ריהוט עלוב שיק

טקסטיל, עיצוב ותאורה

אי אפשר לממש פנים יפות בסגנון שיק עלוב ללא טקסטיל – הוא משמש מעין בסיס דקורטיבי. מטבע הדברים, נועדו רק בדים טבעיים – ממשי דק לקישוט כריות ועד פשתן גסה בצורת מפה בעבודת יד..

במקרה זה, הבד יכול להיות רגיל או מעוטר עשיר – הבחירה תלויה בעיצוב. חשוב להישאר בטווח הפסטל הבהיר, שהווריאציות השונות שלו כבר עשויות להיראות כמו מבטאים בהירים..

בנוסף לטקסטיל, אתה יכול לקשט את החדר בעזרת אביזרים ישנים מחנות עתיקות או ממזווה של סבתא: צלמיות של מלאכים, רועים, אגרטלים ולוחות, שאחרים היו זורקים החוצה בגלל המראה המיושן שלהם, ימצאו חדש חיים בפנים העלובים.

גופי תאורה יהפכו למרכיב דקורטיבי נפרד: נברשות קריסטל מעודנות, מנורות קיר ומנורות רצפה. כמה נרות רק ישפרו את האווירה הרומנטית..

סגנון שיק עלוב בפנים - טקסטיל, עיצוב ותאורה סגנון שיק עלוב בפנים - טקסטיל, עיצוב ותאורה סגנון שיק עלוב בפנים - טקסטיל, עיצוב ותאורה סגנון שיק עלוב בפנים - טקסטיל, עיצוב ותאורה סגנון שיק עלוב בפנים - טקסטיל, עיצוב ותאורה

עיצוב פנים עלוב שיק – צילום

כדי לקבל הבנה מעמיקה יותר של תכונות הסגנון, הבה נבחן כיצד ליישם אותו בכל חלל נפרד..

עיצוב מטבח עלוב שיק

מטבח כזה דורש טיפול ותשומת לב תמידית, שכן השירות, הסכו”ם ופריטים ביתיים אחרים, המסתתרים בדרך כלל מאחורי חזיתות הארונות מסיבות רציונאליות, מוצגים כאן לעיתים קרובות לכולם, מכיוון שהם חלק מהרכב דקורטיבי. אבל את הטכניקה מומלץ להסתיר, כיוון שהיא בולטת מהרעיון של שיק עלוב..

לקישוט משתמשים באריחי קרמיקה, שיתמודדו היטב עם טמפרטורה גבוהה, לחות והתזות מזון, וניתן להגן על הרהיטים מפני השפעות שליליות על ידי ציפוי הלכה..

עיצוב פנים מטבח עלוב שיק - צילום עיצוב פנים מטבח עלוב שיק - צילום עיצוב פנים מטבח עלוב שיק - צילום עיצוב פנים מטבח עלוב שיק - צילום עיצוב פנים מטבח עלוב שיק - צילום עיצוב פנים מטבח עלוב שיק - צילום עיצוב פנים מטבח עלוב שיק - צילום עיצוב פנים מטבח עלוב שיק - צילום עיצוב פנים מטבח עלוב שיק - צילום עיצוב פנים מטבח עלוב שיק - צילום עיצוב פנים מטבח עלוב שיק - צילום

סלון אופנתי עלוב

שיק עלוב בחדר בו נהוג לאסוף את יקיריו לחופשה משותפת הוא פתרון אידיאלי. כריות רכות, ריפודים טבעיים, שילובי צבעים עדינים ושפע של אור רק יעזרו ליצור את האווירה הנכונה.

לעתים קרובות תוכלו למצוא כאן את סט הפריטים הבא: ספה, כמה כורסאות בצדדים ושולחן קפה הפונה לאח, ולאורך היקף הסלון יש ארון בגדים, שידה או מקומות אחסון אחרים. גם הסלון משולב לפעמים עם חדר האוכל, אם אפשר להקצות שטח לשולחן האוכל..

עיצוב פנים של הסלון בסגנון שיק עלוב - צילום עיצוב פנים של הסלון בסגנון שיק עלוב - צילום עיצוב פנים של הסלון בסגנון שיק עלוב - צילום עיצוב פנים של הסלון בסגנון שיק עלוב - צילום עיצוב פנים של הסלון בסגנון שיק עלוב - צילום עיצוב פנים של הסלון בסגנון שיק עלוב - צילום עיצוב פנים של הסלון בסגנון שיק עלוב - צילום עיצוב פנים של הסלון בסגנון שיק עלוב - צילום עיצוב פנים של הסלון בסגנון שיק עלוב - צילום עיצוב פנים של הסלון בסגנון שיק עלוב - צילום עיצוב פנים של הסלון בסגנון שיק עלוב - צילום עיצוב פנים של הסלון בסגנון שיק עלוב - צילום עיצוב פנים של הסלון בסגנון שיק עלוב - צילום

פנים חדר שינה עלוב

כמו בכל סגנון אחר, המטרה המרכזית של חדר השינה המעוטר היא המיטה – גדולה, גבוהה, עם ראש מיטה ורגליים מברזל יצוק. הוא מכוסה בפשתן פסטל יפה, בדרך כלל בשתי גרסאות: טקסטיל לבן או בד עם דוגמאות פרחוניות. קנבס עם דוגמאות גיאומטריות וצבעים קרים מאופקים יעזרו להוסיף אופי “גברי” יותר.

אם שטח חדר השינה מאפשר, מומלץ לחלק אותו לשני אזורים – להרפיה ולענייני היומיום. החלק השני יכלול שולחן איפור, מקום עבודה, שידה או כוננית. מקורות אור מקומיים יוצרים סביבה נוחה.

עיצוב פנים חדר שינה עלוב שיק - צילום עיצוב פנים חדר שינה עלוב שיק - צילום עיצוב פנים חדר שינה עלוב שיק - צילום עיצוב פנים חדר שינה עלוב שיק - צילום עיצוב פנים חדר שינה עלוב שיק - צילום עיצוב פנים חדר שינה עלוב שיק - צילום עיצוב פנים חדר שינה עלוב שיק - צילום עיצוב פנים חדר שינה עלוב שיק - צילום עיצוב פנים חדר שינה עלוב שיק - צילום עיצוב פנים חדר שינה עלוב שיק - צילום עיצוב פנים חדר שינה עלוב שיק - צילום עיצוב פנים חדר שינה עלוב שיק - צילום עיצוב פנים חדר שינה עלוב שיק - צילום עיצוב פנים חדר שינה עלוב שיק - צילום

חדר אמבטיה שיק עלוב

כמיטב המסורות של הסגנון הקלאסי, חדר הרחצה העלוב מזכיר סלון נפרד – עם ספה קטנה למנוחה, חלון עם וילונות חינניות וריהוט עם גילופים מתוחכמים..

אריחי קרמיקה או טפט עמיד בפני לחות יתמודדו בצורה מושלמת עם המיקרו אקלים הקשה של החדר, ומראה במסגרת מעוצבת עשירה, יחד עם חדר אמבטיה קלאסי, ידגישו את יוקרת הסגנון. מקלחות הרבה פחות שכיחות, אך עבורן מספיק לבחור פינה ולהתקין את הציוד הדרוש.

עיצוב פנים חדר רחצה עלוב שיק - צילום עיצוב פנים חדר רחצה עלוב שיק - צילום עיצוב פנים חדר רחצה עלוב שיק - צילום עיצוב פנים חדר רחצה עלוב שיק - צילום עיצוב פנים חדר רחצה עלוב שיק - צילום עיצוב פנים חדר רחצה עלוב שיק - צילום עיצוב פנים חדר רחצה עלוב שיק - צילום עיצוב פנים חדר רחצה עלוב שיק - צילום עיצוב פנים חדר רחצה עלוב שיק - צילום עיצוב פנים חדר רחצה עלוב שיק - צילום עיצוב פנים חדר רחצה עלוב שיק - צילום עיצוב פנים חדר רחצה עלוב שיק - צילום עיצוב פנים חדר רחצה עלוב שיק - צילום

עיצוב מסדרון עלוב שיק

המסדרון צריך להיות גדול ומרווח כך שלאנשים בו יהיה נוח להתכונן לטיול או להחליף בגדים. בנוסף, יש לשים לב לעיצוב החלל, כי הוא זה שפוגש לראשונה את האורחים ויוצר רושם מכל הבית..

מומלץ להישאר בקנה מידה קל, ולהדגיש, אולי, רק את הרצפה עם גימור אריחים או פרקט. במקום ארונות מגושמים ופונקציונליים נפוצים כאן יותר ארונות, שידות לאחסון בגדים, עות’מאנים או אפילו ספות גדולות..

עיצוב פנים במסדרון עלוב שיק - צילום עיצוב פנים במסדרון עלוב שיק - צילום עיצוב פנים במסדרון עלוב שיק - צילום עיצוב פנים במסדרון עלוב שיק - צילום עיצוב פנים במסדרון עלוב שיק - צילום עיצוב פנים במסדרון עלוב שיק - צילום עיצוב פנים במסדרון עלוב שיק - צילום עיצוב פנים במסדרון עלוב שיק - צילום עיצוב פנים במסדרון עלוב שיק - צילום עיצוב פנים במסדרון עלוב שיק - צילום עיצוב פנים במסדרון עלוב שיק - צילום עיצוב פנים במסדרון עלוב שיק - צילום עיצוב פנים במסדרון עלוב שיק - צילום

חדר ילדים עלוב שיק

שיק עלוב הוא שמחה אמיתית לילדה, אבל בנים אולי לא אוהבים יוקרה מוגזמת ואופי עדין של הסגנון. אם אתה צריך לשמור על אחדות הסגנון, עליך לתת עדיפות ללוח קר מאופק, משטחים מונוכרומטיים או דוגמאות גיאומטריות. אפילו סט כזה מותר בתוך הסגנון..

בהתאם לגיל הילד, יש צורך לווסת את מספר האלמנטים הדקורטיביים. את מיטת הגברת הצעירה ניתן לקשט בחופה, ולמדפים בפסלונים שונים.

עיצוב פנים של חדר ילדים בסגנון שיק עלוב - צילום עיצוב פנים של חדר ילדים בסגנון שיק עלוב - צילום עיצוב פנים של חדר ילדים בסגנון שיק עלוב - צילום עיצוב פנים של חדר ילדים בסגנון שיק עלוב - צילום עיצוב פנים של חדר ילדים בסגנון שיק עלוב - צילום עיצוב פנים של חדר ילדים בסגנון שיק עלוב - צילום עיצוב פנים של חדר ילדים בסגנון שיק עלוב - צילום עיצוב פנים של חדר ילדים בסגנון שיק עלוב - צילום עיצוב פנים של חדר ילדים בסגנון שיק עלוב - צילום עיצוב פנים של חדר ילדים בסגנון שיק עלוב - צילום עיצוב פנים של חדר ילדים בסגנון שיק עלוב - צילום עיצוב פנים של חדר ילדים בסגנון שיק עלוב - צילום עיצוב פנים של חדר ילדים בסגנון שיק עלוב - צילום עיצוב פנים של חדר ילדים בסגנון שיק עלוב - צילום עיצוב פנים של חדר ילדים בסגנון שיק עלוב - צילום

וידאו: סגנון שאבי שיק בפנים – רעיונות עיצוב