כיצד להכין מתנה במו ידיך ב -14 בפברואר

כיצד להכין מתנה במו ידיך ב -14 בפברואר

חג האהבה, קדוש הפטרון של כל האוהבים, מושך עם ההזדמנות לחשוף את רגשותיהם לאדם אהוב בצורה היפה ביותר, או להזכיר להם את הנשואים מזה זמן רב. ראוי לציין כי לחגיגה זו אין צורך כלל לרכוש מתנות ותכשיטים יקרים – זה הרבה יותר סמלי להכין מתנה במו ידיכם, ולהשקיע בה חלק מהאהבה והטיפול שלכם. במאמר שלנו נבחן רעיונות שונים כיצד להכין מתנה ל -14 בפברואר, כך שתשאיר רגשות וזיכרונות נעימים לאורך זמן..

7 רעיונות למתנות DIY ל -14 בפברואר

1. כרית נוי

כרית בעבודת יד היא לא רק פריט יפהפה, בלתי נשכח, אלא גם הכרחי, כך שלעולם לא תטעו עם מתנה כזו. ישנן אפשרויות ייצור שונות – ניתן לתפור את כל הכרית בצורת לב או בצורה סטנדרטית באמצעות בד לבן, ורוד, אדום, ואז להתחיל לקשט אותה.

כקישוט, אתה יכול לתפור לבבות, האותיות הראשונות של השם, לעבד את ההיקף עם תחרה חיננית. אחת האפשרויות המעניינות היא כרית עם ציפית, המציגה וידוי אהבה. את כרית הבסיס ניתן לרכוש בחנות או לתפור לבד, ממולא בפוליאסטר ריפוד רך.

המרכיב העיקרי של מתנה כזו יהיה ציפית, שתצטרך לעבוד קשה. לצורך ייצור אתה צריך בד לבן ללא רישומים והדפסים. בעקבות התבנית ומידות הכרית, מכינים את שני החצאים, אך לא תופרים. בצד הקדמי של אחד מהם, כתוב הודעה משלך בפסוקים, אותם יש לאסוף מראש. כאשר הבד מתייבש היטב, אתה יכול להוסיף קישוט להודעה, למשל, בצורת כיס לב מבד, כפי שמוצג בתמונה. תפרו את הציפית מסביב להיקף והכניסו כרטיס valentine לכיס. מתנה כזו בהחלט לא תשאיר את נפש התאומה שלך אדישה.!

מתנת עשה זאת בעצמך ל -14 בפברואר - כרית נוי מתנת עשה זאת בעצמך ל -14 בפברואר - כרית נוי מתנת עשה זאת בעצמך ל -14 בפברואר - כרית נוי מתנת עשה זאת בעצמך ל -14 בפברואר - כרית נוי

2. סבון “לב”

כמתנה יפה ושימושית, אתה יכול להכין סבון יפה בעצמך, ולמלא אותו במרכיבים שימושיים בשמנים ארומטיים. כדי להכין סבון, עליך לרכוש בסיס סבון, המסופק לעתים קרובות עם שמני ארומה וצבעים. תזדקק גם לתבניות המתאימות, לרסס אלכוהול וסיר הדלקה. בסיס סבון יכול להיות לבן או שקוף – הבחירה תלויה בתוצאה הסופית הרצויה. לחלופין, אתה יכול להשתמש בסבון לתינוקות..

אז, אנו חותכים את בסיס הסבון לחתיכות, שמים אותו בסיר ומחממים אותו באמבט מים או במיקרוגל. כאשר המסה נמסה, הוסיפו צבע, כמה טיפות שמן ארומטי לפי שיקול דעתכם, ניחוח קוסמטי וערבבו במהירות היטב. יש לטפל בתבניות באלכוהול, למלא בתערובת סבון ולהתייצב. לאחר מכן – אנו מוציאים את הסבון המוגמר ואורזים אותו יפה.

השיטה הנחשבת היא הפשוטה ביותר. אם כבר הבנתם את העיקרון ולמדתם כיצד להכין חבילת סבון אלמנטרית, תוכלו לנסות אפשרויות מורכבות יותר, למשל, להכין סבון לבן יפהפה עם לב אדום. כדי לעשות זאת, אתה צריך תבניות לב קטנות ומלבניות גדולות. ראשית, אנו יוצרים לבבות קטנים – עליך להמיס חלק ממסת הסבון, להוסיף שמנים וצבע אדום. יוצקים את התערובת המוגמרת לתבניות, ממתינים עד שהם מתקשים ומוציאים. ואז שוב אנו ממיסים חלק מהמסה, מוסיפים שמנים ארומטיים, ניחוחות בושם. יוצקים את התערובת המוגמרת לצורה מלבנית, מטופלת באלכוהול, ומניחים לב אחד אדום או שניים (תלוי בגודל), משאירים לה להתקשות מספר שעות..

מתנת עשה זאת בעצמך ל -14 בפברואר - סבון מתנת עשה זאת בעצמך ל -14 בפברואר - סבון מתנת עשה זאת בעצמך ל -14 בפברואר - סבון

3. הכרה במתנה

הכרזות אהבה מעוצבות במקור יהוו הפתעה נעימה עבור בן / בת הזוג שלך. ראשית, עליך לכתוב על פיסת נייר את כל המילים הטובות שבעזרתן אתה רוצה לרצות את בן זוגך (בן זוגך), כך שבהמשך לא תתבלבל ולא תחזור על עצמך. חותכים מלבנים קטנים מדף נייר לבן, שעל כל אחד מהם אנו כותבים וידוי. אנו מקפלים את העלים בצורה של מגילות, קושרים כל אחד בחוט.

לאחר מכן, בחר מיכל – אתה יכול להשתמש בצנצנת ליטר רגילה, לקשט אותה בלבבות נייר או להשתמש בטכניקת הדקופאג ‘, להדביק אותה במפית יפה. אתה יכול לקחת קופסת שוקולדים או עוגיות כאריזה. אופציה מעניינת נוספת היא לרכוש חבילה גדולה של שקיות תה, שכל אחת מהן מצרפת מגילה אחת או מעטפה עם וידוי. מתנה כזו תזכיר לחבר הנפש שלך במשך זמן רב את רגשותייך החמים והכנים..

מתנת עשה זאת בעצמך ל -14 בפברואר - זיהוי מתנה מתנת עשה זאת בעצמך ל -14 בפברואר - זיהוי מתנה מתנת עשה זאת בעצמך ל -14 בפברואר - זיהוי מתנה מתנת עשה זאת בעצמך ל -14 בפברואר - זיהוי מתנה

4. מחזיק מפתחות-לב

עוד דבר הכרחי שאתה יכול לעשות במו ידיך בצורה של לב יפה. האפשרות הפשוטה ביותר היא ליצור לב נפח מבד צפוף. ראשית עליך לצייר ולחתוך תבנית מקרטון, להעביר אותה לבד (עור) ולחתוך שתי דמויות זהות. לאחר מכן, אנו תופרים אותם לאורך הקצה, משאירים פער קטן למעלה, ממלאים בפוליאסטר מרופד, גומי מוקצף או שאריות בד מיותרות. אל תשכח לתפור את הלולאה שאליה תחובר טבעת המפתח. אתה יכול לקשט את מחזיק המפתחות בחרוזים, תחרה או לרקום מילים חמות המיועדות לאהובך..

מתנת עשה זאת בעצמך ל -14 בפברואר - מחזיק מפתחות לב מתנת עשה זאת בעצמך ל -14 בפברואר - מחזיק מפתחות לב מתנת עשה זאת בעצמך ל -14 בפברואר - מחזיק מפתחות לב מתנת עשה זאת בעצמך ל -14 בפברואר - מחזיק מפתחות לב

5. גלויה ולנטיין

גלויות הן כבר מזמן תכונה של כל חג. לקראת חג האהבה, אתה יכול להכין כרטיס אהבה יפה לאהובך, למלא אותו במילים חמות ווידושים.

לעבודה תזדקק לדף קרטון אדום, רצועות דקות של נייר ורוד או לבן, מספריים, דבק ועטים (טוש, עט) בכדי לכתוב טקסט ברכה. גיליון קרטון חייב להיות כפוף לשניים ולחתוך את הלב כך שהוא יכול להיפתח, כפי שמוצג בתמונה. לאחר מכן, על רצועות נייר דקות, אנו חותכים חתכים קטנים לציור פרחים שופעים. כל רצועה המוכנת בצורה כזו חייבת להיפצע בשיפוע קל על מקל דק (ניתן להשתמש במברשת רגילה), ולעבד את הקצה בעזרת דבק. הסר את חומר העבודה והתנפל על “עלי הכותרת”, כופף אותם לצדדים. אנו מדביקים כל פרח לגלויה מסביב להיקף.

כאשר שורת הפרחים מסתיימת לחלוטין, אתה יכול למלא את החלל הפנימי הריק בגבעולי חיקוי, בעזרת שאריות של רצועות נייר דקות. לאחר מכן, אנו פותחים את מלאכתנו וכבר בצדדים הפנימיים אנו כותבים לאהובנו על רגשותינו הכנים.

מתנת עשה זאת בעצמך ל -14 בפברואר - כרטיס ולנטיין מתנת עשה זאת בעצמך ל -14 בפברואר - כרטיס ולנטיין

6. צעצוע העשוי מפרחים טבעיים

מתנה כזו עד ה -14 בפברואר תהיה אלטרנטיבה מצוינת לזר הרגיל, כמובן שהיא תשמח ותפתיע כל נציג של המין ההוגן יותר. עם טיפול הולם הצעצוע עלול לא לאבד את תכונותיו האסתטיות עד שלושה שבועות, וזה לא כל כך קשה להכין אותו. אתה יכול לבחור דמות על פי שיקול דעתך או לאחר שלמדת על העדפותיה של פילגשו לעתיד. זה יכול להיות דובון חמוד, חתלתול או חיה אחרת, אבל אם אתה מתכוון להכין צעצוע בפעם הראשונה, עדיף לא להתמודד עם אפשרויות מסובכות..

לעבודה תזדקק לאביזרים הבאים: ספוג פרחוני, חוט או מקלות עץ (לחיבור חלקים), סכין, דבק, מעמד וכמובן פרחים (יקינתונים, ציפורנים ועוד). יש לגזור את כל פרטי הצעצוע מהספוג, כביכול, מהגוף. לאחר מכן, אנו מהדקים אותם יחד בעזרת חוט פלוריסטי או מקלות עץ, משומנים בדבק. יש להרטיב את הדמות המוגמרת היטב, להכניס למיכל ולהמתין עד שיותר מים יתנקזו. בשלב זה, אתה יכול להכין את הניצנים על ידי חיתוך אותם באלכסון כך שנשארו שניים עד שלושה סנטימטרים מהגבעול. עכשיו, אחד בכל פעם, תקע את הפרחים בספוג עד שנוצר לגמרי את הצעצוע..

בעת מתנת מתנה, אל תשכח להזכיר כיצד לטפל נכון בהווה. צריך להרטיב את הצעצוע ביסודיות במים מדי יום: שופכים זרם מים דק מלמעלה עד שמים מחלחלים החוצה מלמטה ובעזרת מזרק דק “מזינים” חלקים קטנים (ידיים, רגליים, זנב וכו ‘)..

מתנת עשה זאת בעצמך ל -14 בפברואר - צעצוע עשוי מפרחים טריים מתנת עשה זאת בעצמך ל -14 בפברואר - צעצוע עשוי מפרחים טריים

7. מתנות מתוקות

פנק את הנפש התאומה שלך בממתקים טעימים בעבודת יד, כי פריטים שנרכשו לעולם לא יושוו למעדנים תוצרת בית. אם אתה מספיק טוב עם התנור והבצק, אתה יכול לאפות עוגה. עדיף להשתמש במתכון שנבדק כדי להיות בטוח שאתה מקבל יצירת מופת באמת. אתה יכול להשתמש בפירות וגרגרים כקישוט. תחרה שוקולד תיראה יפה על העוגה. הכנתם לא תהיה קשה: עליכם להמיס את השוקולד (ללא אגוזים וחומרי מילוי אחרים), למלא את המזרק בתערובת ולסחוט את התבנית הרצויה על הקלף. ניתן לצייר קומפוזיציות מורכבות על נייר מראש ולשפוך את תערובת השוקולד לאורך קווי המתאר המתוארים. את הקלף משאירים במקום קריר עד שהשוקולד מתקשה, מסירים בזהירות ומעבירים לעוגה.

אפשרות קלה יותר היא להכין גם סוכריות לב בעזרת שוקולד מומס. ניתן להוסיף אגוזים טחונים נוספים, צימוקים, משמשים מיובשים קצוצים או שזיפים מיובשים. מכינים תבניות סיליקון מראש, יוצקים לתוכם את המסה ומקררים 30-40 דקות. לאחר מכן הסר בזהירות.

עוד קינוח פשוט, אך די טעים ויעיל הוא לבבות ג’לי. לצורך הייצור תזדקקו לחפיסת ג’לי (פטל, תות או דובדבן), מים, תבניות בצורת לב, פירות יער קפואים, שבבי קוקוס לקישוט. אנו מכינים את הג’לי לפי ההוראות שעל האריזה. מפזרים את התבניות שבבי קוקוס (שוקולד) ושופכים פנימה את תערובת הג’לי המצוננת. ליופי, אתה יכול להוסיף פירות יער לכל צורה. שמנו את המיכלים במקרר עד שהם מתמצקים. לאחר מכן – אנו חולצים את הקינוחים המוגמרים ומפזרים שוב מעט קוקוס.

מתנת עשה זאת בעצמך ל -14 בפברואר - מתנות מתוקות מתנת עשה זאת בעצמך ל -14 בפברואר - מתנות מתוקות מתנת עשה זאת בעצמך ל -14 בפברואר - מתנות מתוקות מתנת עשה זאת בעצמך ל -14 בפברואר - מתנות מתוקות

מתנות עשה זאת בעצמך ל -14 בפברואר – רעיונות לצילום

רעיונות נוספים להכנת מתנות ל -14 בפברואר מוצגים בגלריית התמונות שלנו. כאן תוכלו למצוא מגוון דוגמאות של יצירות מוגמרות: גלויות, צעצועים והרבה דברים שימושיים ויפים. צפייה מהנה!

מתנות עשה זאת בעצמך ל -14 בפברואר - רעיונות לצילום מתנות עשה זאת בעצמך ל -14 בפברואר - רעיונות לצילום מתנות עשה זאת בעצמך ל -14 בפברואר - רעיונות לצילום מתנות עשה זאת בעצמך ל -14 בפברואר - רעיונות לצילום מתנות עשה זאת בעצמך ל -14 בפברואר - רעיונות לצילום מתנות עשה זאת בעצמך ל -14 בפברואר - רעיונות לצילום מתנות עשה זאת בעצמך ל -14 בפברואר - רעיונות לצילום מתנות עשה זאת בעצמך ל -14 בפברואר - רעיונות לצילום מתנות עשה זאת בעצמך ל -14 בפברואר - רעיונות לצילום מתנות עשה זאת בעצמך ל -14 בפברואר - רעיונות לצילום מתנות עשה זאת בעצמך ל -14 בפברואר - רעיונות לצילום מתנות עשה זאת בעצמך ל -14 בפברואר - רעיונות לצילום מתנות עשה זאת בעצמך ל -14 בפברואר - רעיונות לצילום מתנות עשה זאת בעצמך ל -14 בפברואר - רעיונות לצילום מתנות עשה זאת בעצמך ל -14 בפברואר - רעיונות לצילום מתנות עשה זאת בעצמך ל -14 בפברואר - רעיונות לצילום מתנות עשה זאת בעצמך ל -14 בפברואר - רעיונות לצילום מתנות עשה זאת בעצמך ל -14 בפברואר - רעיונות לצילום מתנות עשה זאת בעצמך ל -14 בפברואר - רעיונות לצילום מתנות עשה זאת בעצמך ל -14 בפברואר - רעיונות לצילום מתנות עשה זאת בעצמך ל -14 בפברואר - רעיונות לצילום מתנות עשה זאת בעצמך ל -14 בפברואר - רעיונות לצילום מתנות עשה זאת בעצמך ל -14 בפברואר - רעיונות לצילום מתנות עשה זאת בעצמך ל -14 בפברואר - רעיונות לצילום מתנות עשה זאת בעצמך ל -14 בפברואר - רעיונות לצילום מתנות עשה זאת בעצמך ל -14 בפברואר - רעיונות לצילום