ארונות הזזה בפנים (50+ תמונות)

ארונות הזזה בפנים (50+ תמונות)

אפילו עם מגוון רחב של רהיטים בשוק המודרני, ארונות בגדים עדיין לא מאבדים את הרלוונטיות שלהם. הם די קומפקטיים, פונקציונליים, ויש להם גם מראה מסוגנן. מערכת אחסון זו מסייעת לארגן בהרמוניה מרחב מחיה מכל סוג או אזור. כיצד לבחור ולהתאים ארון בגדים לפנים – המאמר שלנו יגיד לך!

למה לבחור ארון בגדים?

ארונות הזזה נקראים על שם כרכרת הנוסעים, המופרדת משאר החלל באמצעות דלתות הזזה. לא בכדי משתמשים במנגנון פתיחה שכזה על שטח צר כל כך – הוא חוסך באופן משמעותי מטרים רבועים וקל לשימוש..

הם מרווחים מאוד ומשמשים מקום אחסון לא רק לבגדים, אלא גם למגוון פריטי בית שאינם מפרים את ההרכב הכולל, הודות למחיצות הסגורות. יתר על כן, הארגון שלה לפעמים כולל חלוקה לאזורים – תאים, מדפים, קופסאות וכן הלאה..

מוצרים עם דלתות הזזה קומפקטיות יותר מדלתות ארונות, ואוזניות מודרניות עוזרות למקם אותן בנוחות בפנים. בנוסף למיקום הסטנדרטי מול הקיר, הם יכולים לשמש מחיצה לייעוד אופטימלי של החלל.

עדיין קיימים חסרונות לסוג זה של רהיטים, אך הם נראים חסרי משמעות בהשוואה ליתרונות ומתייחסים בעיקר לבעיות טכניות. ראשית, בשל מנגנון גלילה באיכות נמוכה, הדלתות יכולות פשוט להיתקע או לצאת מהחריצים. בהקשר זה, יש צורך לעקוב כל הזמן אחר הפרטים, להיזהר בעת השימוש בהם. שנית, הרעש הנפלט בעת הפתיחה, בדגמים מסוימים, יכול להיות חזק מספיק, דבר שיגרום לאי נוחות מסוימות בחדר השינה או בחדר הילדים..

אך גם אם לוקחים זאת בחשבון, ארונות הזזה מהווים פתרון מצוין ואוניברסאלי לחדרים, סגנונות ומטרות שימוש שונים. העיקר הוא לבחור את האפשרות המתאימה לפנים שלך..

ארונות הזזה בפנים ארונות הזזה בפנים ארונות הזזה בפנים ארונות הזזה בפנים ארונות הזזה בפנים

סוגי ארונות

תעשיית הרהיטים המודרנית מציעה מגוון רחב של ארונות בגדים, השונים לא רק בצורה או בגודל, אלא גם בתצורה ובמטרה. זה מפשט מאוד את בחירת הדגם האידיאלי ליישום הספציפי שלך. שקול את המבחר העיקרי!

צורת סטנדרטית של הגולגולת

הם מורכבים מגוף בעל ארבע קירות, כמו גם מדלתות הנעות בעזרת גלילים. ישנן מעט וריאציות מיקום: על קיר או, שהוא פחות שכיח, במרכז חדר מרווח, המחולק למספר אזורים.

ארונות הזזה מהווים אלטרנטיבה מצוינת לארונות סטנדרטיים. מומלץ לאנשים שחושבים לעבור דירה או אוהבים לשנות את העיצוב בחדר. מורכב ומורכב באופן עצמאי. עשוי להיות יקר יותר מסוגים אחרים בשל מספר החלקים הגדול יותר.

ארונות הזזה בצורה סטנדרטית ארונות הזזה בצורה סטנדרטית ארונות הזזה בצורה סטנדרטית ארונות הזזה בצורה סטנדרטית ארונות הזזה בצורה סטנדרטית

מובנה

זהו מוצר ללא קירות, שאת תפקידו ממלאים הקירות העיקריים של החדר. ארון מסוג זה ממוקם בתוך נישה, ובכך תופס שטח מינימלי. אידיאלי למידות קטנות. במקרה זה, החזית מכסה לחלוטין את הפתח כולו, ויוצרת משטח מונוליטי.

נופים מובנים מתאימים לחדרים עם גימורים לא אחידים, המסתירים את פגמיו. כדי להתאים באופן מושלם לאזור הרצוי – העיצוב נעשה לעתים קרובות על פי הזמנה. אבל אפשרות זו גורמת לקשיים מסוימים במהלך ההתקנה, והמהלך הופך אותה לבלתי אפשרית כמעט. במקרים אחרים – פתרון אופטימלי ורווחי.

ארונות מובנים ארונות מובנים ארונות מובנים ארונות מובנים

חצי שקוע

ארונות מובנים למחצה נבדלים מהסוג הקודם בנוכחות מחיצות צד אחד או שניים. ישנן אפשרויות להתקנה בפינת החדר או לאורך הקיר. פתרון מצוין לדיור בו אין נישות נוחות, אך הצורך במיקום קומפקטי נשאר רלוונטי.

במה הוא שונה ממלתחה מסוג ארון, אם יש לה שני מוטות רוחב? העובדה היא שהתושבת הפנימית מותקנת ישירות על הקיר הראשי. בשל כך, קשה להזיז ארון כזה, שיכול להיות גם יתרון וגם חסרון, בהתאם לדרישות הבעלים..

ארונות בגדים למחצה ארונות בגדים למחצה ארונות בגדים למחצה ארונות בגדים למחצה

מודולרי

מעין ארונות הזזה, המורכבים מאלמנטים מודולים נפרדים. ניתן לשלב אותם בכל רצף נוח, ובכך ליצור מערכת אחסון פרטנית. התצורה משתנה בהתאם לצרכים, כמו גם לצורה, לגודל ולפריסת הדירה. ניתן לשנות אותו לפי הצורך מבלי להרוס את ההרכב הכולל..

ארונות מודולריים ארונות מודולריים ארונות מודולריים ארונות מודולריים

פינה

כפי שהשם מרמז, ארונות כאלה נועדו להיות מונחים בפינה – מקום שלרוב ריק בגלל חוסר הפרקטיות שלו. סוג זה מאפשר לך למקסם את השימוש בחלל בכל גודל.

ישנם מספר תת -מינים השונים בצורתם. ארון הבגדים בצורת L כולל שני מארזים הניצבים זה לזה. משולש – משתלב בצורה מושלמת בפינה באלכסון. אפשרות זו פחות מרווחת, אך קומפקטית יותר. המחומש, לעומת זאת, מיועד לאחסון מספר רב של דברים, תוך שהוא תופס מספיק מקום. עבור חדרים מרווחים מתאים דגם טרפז, שבניגוד לתת -מינים אחרים, אינו כובש לגמרי את הפינה, אך עולה הרבה פחות.

ארונות פיניים ארונות פיניים ארונות פיניים ארונות פיניים

באיזה סגנון לבחור?

ארון הזזה עצמו הוא רהיט מודרני למדי, כך שיתאים ביותר לעיצוב המתאים. צורות וקווים במקרה זה יהיו מאופקים ככל האפשר, נוטים לכיוון גיאומטריה, אך העיצוב יכול להיות מגוון למדי. הכל הודות למשטח החופשי הגדול של הדלתות, שיכול להכיל יצירות אמנותיות שלמות. אבל עדיף לתת עדיפות ליופי של משטחים מבריקים או מטים, שילובי צבעים יוצאי דופן, כמו גם חומרים פרקטיים..

ארונות הזזה אידיאליים גם בעיצובים מינימליסטיים. בשל העובדה שכל המדפים והחפצים מוסתרים מאחורי דלתות הזזה מאסיביות, המבנה מתמזג איתם ויוצר דימוי הוליסטי..

בסגנון הקלאסי כמו גם בפרובנס יש פחות וריאציות. בפנים כאלה, ריהוט עץ, מיושן או מעוטר בדוגמאות, נראה הכי טוב. דגמים משמשים עם תצורה סטנדרטית, כמו גם צורות – סוגים מודרניים יותר, מעשיים פשוט לא יתאימו.

ארון בגדים בסגנון פרובנס ארון בגדים מינימליסטי ארון בגדים מינימליסטי ארון הזזה בסגנון מודרני ארון הזזה בסגנון קלאסי

אפשרויות מיקום

שים לב כי בעת בחירת ארון בגדים, עליך להבין באיזה חדר הוא ימוקם, בדרך, לקבוע את המידות, הפריסה והעיצוב..

ארון הזזה בפנים חדר השינה

חדר שינה הוא חדר בו ניתן למצוא לרוב ארון בגדים. בדרך כלל הוא מכיל מצעים, בגדים, אולי מוצרי היגיינה, ספרים ועוד. בהקשר זה, עדיף לבחור דגם גדול יותר אם ממדי הדיור מאפשרים זאת.

לכן, על מנת להגיע לדברים ישירות מהמיטה בקלות, תוכלו למקם את המבנה ליד המיטה. אבל סידור זה לפעמים מפריע לשינה בריאה, כך שהקיר הנגדי הוא האפשרות הטובה ביותר. על מנת שחדר ההלבשה יהיה מואר מספיק, הוא יכול להיות ממוקם ליד החלון. במקרה זה, יש לדאוג שהמבנה לא יכסה אותו, ותשלול מהחדר כמות מספקת של אור..

הרבה תלוי במבנה חדר השינה. עם מלבני עדיף שהארון יהיה ממוקם לאורך מחיצה צרה יותר – זה יתקן מעט את הגיאומטריה. הצורה המרובעת נחשבת תכליתית יותר, אז כאן כדאי להתחיל מהרכב הרהיטים קודם כל..

ארון הזזה בפנים חדר השינה ארון הזזה בפנים חדר השינה ארון הזזה בפנים חדר השינה ארון הזזה בפנים חדר השינה ארון הזזה בפנים חדר השינה

ארון הזזה בפנים הסלון

בסלון ניתן למלא את שטח האחסון במגוון רחב של פריטים: ספרים, כלים, מכשירים. לפעמים מספיק דגם פינתי קטן בצורת L לחדר כזה, שלא “יאכל” מטרים רבועים מיותרים, אך ימלא בהצלחה את תפקידיו.

הארון יכול להיות ממוקם ליד הספה, אך לא הפוך – זה המקום שבו הטלוויזיה ממוקמת באופן מסורתי. במקרה של סלון מרובע גדול, ניתן יהיה לרשום את המבנה הסמוך לכניסה או מאחורי הספה.

ארון הזזה בפנים הסלון ארון הזזה בפנים הסלון ארון הזזה בפנים הסלון ארון הזזה בפנים הסלון

ארון הזזה בחלק הפנימי של המסדרון

אידיאלי לחלל כל כך קטן ולעתים קרובות צר. ארונות מובנים יחסכו מקום תוך שמירה על מרווח. וזה יהיה שימושי למסדרון, כי המבנה יצטרך להציב נעליים, הלבשה עליונה ודברים אחרים. יתרה מכך, דלתות מראות גורמות למיותר רכישת מראה נפרדת..

ארון הזזה בחלק הפנימי של המסדרון ארון הזזה בחלק הפנימי של המסדרון ארון הזזה בחלק הפנימי של המסדרון ארון הזזה בחלק הפנימי של המסדרון ארון הזזה בחלק הפנימי של המסדרון

ארון הזזה בפנים של דירת סטודיו

דירת סטודיו היא דירה קטנה, לעתים קרובות בחדר אחד, הכוללת את הצבת כל האזורים הדרושים לחיים בחלל סגור. כפי שאתה יכול לראות, ארון הבגדים במקרה זה מתאים באופן מושלם לכל הקריטריונים. על ידי גישה יצירתית לבחירת הרהיטים, תוכלו לארגן את החלל בצורה מעשית, מבלי לשכוח מהמרכיב האסתטי..

היתרונות של דגמים מובנים למידות קטנות כבר הוזכרו – הם ממש מתאימים מאוד לדירות סטודיו. כדי להרחיב את האזור באופן ויזואלי, מומלץ לתת עדיפות לרהיטים עם דלתות מראה. בנוסף, נסה לבחור ארון שחוזר על ערכת הצבעים של הגימור..

פתרון פונקציונלי נוסף הוא ארון הזזה כמחיצה. הוא מסוגל, למשל, להפריד בין חדר השינה והסלון, כמו גם הסלון והמטבח..

ארון הזזה בפנים של דירת סטודיו ארון הזזה בפנים של דירת סטודיו ארון הזזה בפנים של דירת סטודיו ארון הזזה בפנים של דירת סטודיו

וידאו: ארונות הזזה בפנים החדרים