בתים עם גג שטוח (60 תמונות): פרויקטים ורעיונות

בתים עם גג שטוח (60 תמונות): פרויקטים ורעיונות

בעשור האחרון, הביקוש לעיצובים של גגות שטוחים גדל באופן משמעותי. למרות שבמדינות המערב היתרונות של מבנים כאלה הוערכו במשך זמן רב, במרחב הפוסט-סובייטי האסתטיקה של מבנים כאלה גרמה לתמיהה. בפופולריות של גגות שטוחים ומבנים גיאומטריים ברורים, תנועות חדשות באדריכלות מילאו תפקיד חשוב, המתבטאות בסגנונות כגון מינימליזם, לופט וכו ‘, היופי והפונקציונליות הבלתי רגילים של בניינים יפים אלה..

תכונות של בתים עם גג שטוח

בעבר ניתן היה למצוא גג ישר רק בבנייני דירות, שנבנו בקצב די מהיר. אפשרות זו לסידור הגג אפשרה לבונים לבצע במהירות ובנוחות מירבית את כל העבודה הדרושה על סידורו, כמו גם לבצע טיפול הולם. לא היה צורך להזמין מטפסים לביצוע עבודות תיקון – המשטח השטוח איפשר לבצע כל תיקון או החלפה של תקשורת ללא הפרעה. יתרונות כאלה הוערכו על ידי מומחים בבניית בתים פרטיים, אשר מילאו תפקיד חשוב בהגדלת הביקוש לפרויקטים כאלה. החיסרון היחיד היה הצטברות המשקעים, מה שהוביל לא פעם לדליפות פנימיות, אך יש לציין כי גג הבניינים הפרטיים, למרות שהוא נראה שטוח לחלוטין, עדיין יש שיפוע קל (עד 15 מעלות) והמראה על שוק חומרי הבנייה והציוד המודרניים מאפשר להימנע מכל הצרות האלה.

לרוב, לבתים יש צורות מלבניות ומרובעות עם קווים גיאומטריים חלקים, אך לפעמים מקוריותם האדריכלית פשוט מתהפכת. מתקיימים גם בניינים עגולים, אך הם טובים לאזורים גדולים ומרווחים שבהם אין מאבק על כל מטר מרובע..

היתרון הבלתי מעורער של בתים עם גג שטוח הוא האפשרות להפעלתו. על פני השטח, אתה יכול לצייד אזורים שונים לבילויים, ספורט, מה שחוסך באופן משמעותי את השטח הסמוך (להלן נשקול בפירוט פרויקטים של בתים עם גג מנוצל). הנקודה העיקרית בבנייה, שעשויה להיחשב כחיסרון, היא ארגון של בסיס איכותי ורצפות בטון מזוין, במיוחד אם אתם מתכוונים להציב כאן משהו כבד משקל, למשל, בריכה. כך, למרות העובדה שגג שטוח בנוי הרבה יותר מהר מגג גמלון, ואינו דורש חומרים נוספים, אומדן הבנייה הכולל לא יקטן, ואולי אף יגדל. אבל בסופו של דבר תקבל עיצוב מודרני מסוגנן שישמח אותך עם המאפיינים האסתטיים והפונקציונאליים שלו..

בתי גג שטוח - תכונות בתי גג שטוח - תכונות

סידור גג: רעיונות טובים

היתרון הגדול של בניינים עם גג שטוח הוא האפשרות של סידורם. כמובן, ישנם פרויקטים כאשר גג שטוח פשוט משמש כפתרון אדריכלי מודרני, אך ברוב המקרים הוא משמש על בסיס העדפות וצרכים אישיים. ישנן אפשרויות רבות להפעלת גג שטוח של בית, ביניהן האפשרויות הפופולריות ביותר הן:

1. מיקום הציוד. אם בשטח המגרש הסמוך יש שטח מספיק גדול שבו אתה יכול למקם באופן חופשי אזורים שונים, ניתן להשתמש במטוס הגג להתקנת פאנלים סולאריים או מחוללי רוח. ציוד כזה, כמובן, לא יענה באופן מלא על כל הצרכים של ציוד חשמלי בבית, אך הוא יעזור לחסוך כסף באופן משמעותי, במיוחד אם הפרויקט יכניס מספר רב של טכנולוגיות אולטרה מודרניות לבנייה (כמו , למשל, בבתי הייטק).

2. ירוק. אחת האפשרויות המודרניות להפעלת גג שטוח היא גינון. עיצוב זה מתמודד בצורה מושלמת עם היעדר שטח קרקע חופשי, מה שמאפשר לארגן אחו דשא מפואר, גינה יפה או אפילו גן ירק קטן על הגג..

3. ארגון אזור בילוי. האפשרות הפופולרית ביותר לסידור חלל גג שטוח היא לצייד אזור בילוי, שבזכותו הבעלים מקבלים למעשה קומה אחת נוספת. פתרון זה מאפשר לך לנטוש את סידור הביתן, המרפסת ומבנים אחרים שתופסים את השטח הסמוך. על בסיס העדפות אישיות, הבעלים יכולים לארגן כאן אזור ברביקיו, מגרש ספורט או בריכה. האפשרות השנייה תדרוש השקעות כספיות ניכרות, שכן היא תדרוש ארגון של בסיס כבד, רצפות, מערכת אספקת מים וניקוז, אך התוצאה בהחלט תביא הנאה רבה. דוגמה בולטת היא אחוזה מפוארת בת שתי קומות, שבה הגג של המפלס הראשון מצויד באזור חוף עם בריכה וכסאות נוח..

בנוסף לאפשרויות הנחשבות, ישנם שילובים שונים, למשל, על שטיח דשא ירוק, ניתן להציב אזור מנוחה עם שולחן לארוחת ערב רומנטית או להתקין פאנל סולארי..

בתים עם גג שטוח - סידור הגג, רעיונות טובים בתים עם גג שטוח - סידור הגג, רעיונות טובים בתים עם גג שטוח - סידור הגג, רעיונות טובים

פרויקטים של בית בסגנון לופט

סגנון לופט מאוד מיוחד בבנייה כרוך קודם כל בהכנסת המוני רעיונות יצירתיים הן בחיפוי חזית הבניין והן בעיטור הפנים. כאן תוכלו למצוא אלמנטים של מבני תעשייה של מפעלים וצמחים ישנים (מבני מתכת ממדים, צינורות, חוטים), בשילוב מיומן עם גימורי עץ או בטון. כאן, היעדר עיצוב חיצוני מוחלף להפליא בזיגוג פנורמי, הממלא את החלל הפנימי באוויר וחופש. גג שטוח כאן ממלא לרוב את תפקידו של אזור בילוי, וארגון סוככים מקורות עץ חזקות יכול להוות פתרון טוב. ניתן להתקין טחנות רוח מתכת, פאנלים סולאריים ומבנים אחרים לתמיכה ברעיון הכיוון..

הבית יוצא הדופן בתמונה מציג בפנינו תמונה של קווים גיאומטריים כאוטיים שהופכים את העיצוב החיצוני לניגודי ומקורי. אבל בפנים יש אווירה חמימה ונעימה עם אח גדולה וספות רכות. הצבע החום הכהה של גימור החזית, פרטי המתכת של הקיפול שלהם, צינור הארובה הכללי הבולט מעל הגג – כל זה מעניק לבניין נופך של תעשייתיות, תוך הדגשת כיוון הלופט בעיצובו..

פרויקטים של בתים עם גג שטוח בסגנון לופט פרויקטים של בתים עם גג שטוח בסגנון לופט פרויקטים של בתים עם גג שטוח בסגנון לופט פרויקטים של בתים עם גג שטוח בסגנון לופט פרויקטים של בתים עם גג שטוח בסגנון לופט

בתים עם גג שטוח בסגנון ארט נובו

עיצובי גגות שטוחים בסגנון ארט נובו מאופיינים בפחות שימוש בקווים ישרים לטובת חלקים יותר. כאן תוכלו למצוא מבנים גליליים מקוריים למדי של קומה אחת או יותר. מכיוון שהסגנון מניח קרבה מסוימת לטבע, גגות שטוחים של בתים מצוידים לרוב בשטחים ירוקים. לעתים קרובות תכונה של פרויקטים באר -נובו עם גג ישר היא האסימטריה של בנייני בלוקים, אשר מודגשת בבירור על ידי גימור ייחודי..

בתים עם גג שטוח בסגנון ארט נובו בתים עם גג שטוח בסגנון ארט נובו בתים עם גג שטוח בסגנון ארט נובו בתים עם גג שטוח בסגנון ארט נובו

בתים עם גג שטוח – תמונות ופרויקטים

בסוף הסקירה, אנו ממליצים לבקר בגלריית התמונות. כאן תוכלו להכיר את המוני פרויקטים של בית גג שטוח ולהעריך את יתרונותיהם. אולי אחד הבתים האלה יופיע בקרוב באתר שלך. צפייה מהנה!

בתים עם גג שטוח - תמונות ופרויקטים בתים עם גג שטוח - תמונות ופרויקטים בתים עם גג שטוח - תמונות ופרויקטים בתים עם גג שטוח - תמונות ופרויקטים בתים עם גג שטוח - תמונות ופרויקטים בתים עם גג שטוח - תמונות ופרויקטים בתים עם גג שטוח - תמונות ופרויקטים בתים עם גג שטוח - תמונות ופרויקטים בתים עם גג שטוח - תמונות ופרויקטים בתים עם גג שטוח - תמונות ופרויקטים בתים עם גג שטוח - תמונות ופרויקטים בתים עם גג שטוח - תמונות ופרויקטים בתים עם גג שטוח - תמונות ופרויקטים בתים עם גג שטוח - תמונות ופרויקטים בתים עם גג שטוח - תמונות ופרויקטים בתים עם גג שטוח - תמונות ופרויקטים בתים עם גג שטוח - תמונות ופרויקטים בתים עם גג שטוח - תמונות ופרויקטים בתים עם גג שטוח - תמונות ופרויקטים בתים עם גג שטוח - תמונות ופרויקטים בתים עם גג שטוח - תמונות ופרויקטים בתים עם גג שטוח - תמונות ופרויקטים בתים עם גג שטוח - תמונות ופרויקטים בתים עם גג שטוח - תמונות ופרויקטים בתים עם גג שטוח - תמונות ופרויקטים בתים עם גג שטוח - תמונות ופרויקטים בתים עם גג שטוח - תמונות ופרויקטים