שולחן קפה מזכוכית (75 תמונות)

שולחן קפה מזכוכית (75 תמונות)

אפילו שולחן קפה קטן יכול להיות רהיט פונקציונלי נהדר. ניחן באיכויות דקורטיביות גבוהות, הוא ישמש גם כמבטא מקורי שישלים כראוי את הרעיון הכולל של סגנון החדר. כך תוכלו לתאר שולחן קפה מזכוכית שלעולם לא ייעלם מעיניו. יש לו מגוון רחב של דגמים שעליהם נדבר במאמר זה. כמו כן, ניתן ייעוץ לגבי מה יש לקחת בחשבון בעת ​​הקנייה..

יתרונות וחסרונות

קודם כל, ברצוני לתאר בקצרה את היתרונות העיקריים של שולחן קפה מזכוכית. אלו כוללים:

– חוזק ובטיחות גבוה של המוצר. ריהוט מודרני שקוף עשוי זכוכית מחוסמת מיוחדת, שקשה לשבור אותה. גם אם כן, לרסיסים יהיו קצוות בטוחים;

– עמידות בתנאי לחות גבוהה, טמפרטורות קיצוניות, המבטיחות את עמידות המוצר;

– פשטות הטיפול;

– יכולת לבצע מספר פונקציות בפנים – שולחן קפה מזכוכית יכול לשמש כמיני בר, ​​שולחן ליד המיטה, שולחן הגשה, מקום אחסון למגזינים, עיתונים, וכמה דברים קטנים;

– ביצועים דקורטיביים גבוהים, מושגים לא רק על ידי מקוריות הצורות, אלא גם על ידי שיטות ציור, ציור וכו ‘;

– תאימות מצוינת עם חומרים אחרים (עץ, מתכת, אבן), מהם עשויים לעתים קרובות הבסיס והמסגרת. מוצרים גמורים או עשויים עץ נראים מוצקים ומאסיביים. תחתיות מזויפות מתחת למשטחים מסוגלות להוסיף קלילות וחן לאווירה. תומכים עשויים קש או ענפים עבים נראים יפים ומקוריים, הנראים בבירור מתחת לשולחן השקוף;

– השולחן אינו מעמיס מבחינה ויזואלית את החלל בשל שקיפותו, קלילות הבנייה;

– ריהוט זכוכית מתאים לחללי פנים מכל סגנון.

בנוסף ליתרונות רבים, לשולחנות זכוכית יש גם חסרונות. לכלוך נראה בבירור על הזכוכית – טביעות אצבעות, כתמים, ולכן יש לשטוף את השיש לעתים קרובות באמצעות מוצרים מיוחדים. ריהוט זכוכית, במיוחד פריטים בלעדיים למעצבים, הם די יקרים. אם ההזדמנויות הפיננסיות מוגבלות, תוכל לשים לב לאפשרויות זולות יותר לייצור מקומי או סיני. כדאי לקחת בחשבון כי לא מומלץ להתקין חפצים כבדים על גבי שולחן זכוכית, יתר על כן, להעבירם מעל פני השטח – הדבר עלול לגרום להיווצרות שריטות ושבבים..

שולחן קפה מזכוכית - יתרונות וחסרונות שולחן קפה מזכוכית - יתרונות וחסרונות שולחן קפה מזכוכית - יתרונות וחסרונות

סוגי שולחנות קפה מזכוכית

כיום קיים מגוון עצום של דגמים של שולחנות זכוכית אלגנטיים. לאחר מכן, נסקור את הזנים העיקריים, ונחלק אותם מותנה לקבוצות בהתאם לתכונות מסוימות..

תלוי בעיצוב

שולחנות קפה מזכוכית מסוגלים לבצע פונקציות רבות הודות למנגנונים נוספים. ישנם דגמים כגון:

1. מונוליטי – האפשרות הפשוטה ביותר מבחינת העיצוב, המרמזת על נוכחות של מסגרת מוצקה עם משטח שולחן. הוא אינו מסוגל לשנות, אך יש לו נתונים דקורטיביים מצוינים;

2. הזזה – עיצוב משופר המכיל מנגנון סינכרוני המרחיב את שטח השולחן. זהו דגם נוח מאוד, שכן כאשר מקופל הוא תופס מעט מקום בחדר, אך כאשר האורחים נפגשים הוא הופך לשולחן מרווח למסיבת תה ידידותית;

3. קיפול – בדומה לדגם הקודם והמשנה. ההבדל שלו נעוץ בעובדה כי פני השטח גדלים בשל הופעתם של אלמנטים נוספים. לסוג זה של שולחנות יש מגוון רחב, בו תוכלו לבחור הן אפשרויות סימטריות סטנדרטיות והן פתרונות עיצוב מסוגננים ייחודיים עם אסימטריה..

סוגי שולחנות קפה מזכוכית - תלוי בעיצוב סוגי שולחנות קפה מזכוכית - תלוי בעיצוב

תלוי במספר וסוג הרגליים

שלא כמו שולחנות רגילים, שולחנות נוכחיים יכולים להיות בעלי מספר רגליים שונה. יחד עם זאת, עצם המראה של התומכים יכול להיות מקורי למדי. שולחנות על רגל אחת או תומך עגול עשוי עץ או מתכת מבוקשים מאוד..

אופציה מסוגננת היא שולחנות קפה בקצוות צד זכוכית, שנראים כמעט בלתי נראים בפנים. גם שולחנות על גלגלים נוחים למדי, אותם ניתן להזיז בקלות במידת הצורך..

בעת בחירת דגם זה או אחר, עליך להתמקד בסגנון הכללי של הפנים. תומכי מתכת שחוצים או זכוכית אידיאליים למגמות מודרניות, רגלי עץ לסגנונות אתניים וכפריים. שולחנות על ארבע רגליים הם אופציה קלאסית שתתאים לכל פנים.

סוגי שולחנות קפה מזכוכית - תלוי במספר וסוג הרגליים סוגי שולחנות קפה מזכוכית - תלוי במספר וסוג הרגליים

תלוי בגודל ובצורה

כיום לא קשה לרכוש או לייצר שולחן קפה מזכוכית בכל גודל בהתאמה אישית. הבחירה תלויה בגודל החדר ובמשאלות האישיות של הבעלים. שולחן טרנספורמציה יהיה אופציה טובה לסלון קטן. אם היה לו גורל לשחק את התפקיד של שולחן ליד המיטה, אתה יכול להישאר על דגם קטן שלא יתפוס מקום רב בחדר השינה..

הצורות גם מגוונות לחלוטין: מהעגול, המרובע, המלבני הרגיל ועד המעוקל ביותר. עבור חדרים קטנים וצפופים עדיף שולחן עגול, צורתו היעילה בטוחה יותר (במיוחד אם יש ילדים בבית). בסלון מרווח, שולחן מרובע או מלבני רלוונטי..

ואם אתה באמת רוצה להפתיע את האורחים שלך, המשך לחפש מוצרים בודדים המיוצרים לפי הזמנה. אלה יכולות להיות אופציות מתולתלות או טבלאות הפשטה, שלרוב אינן נושאות עומס פונקציונאלי מיוחד. בעיצוב המקורי יש שולחנות בצורה של קוביות או דגמים חד-שכבתיים סגלגלים.

סוגי שולחנות קפה מזכוכית - תלוי במידות ובצורות סוגי שולחנות קפה מזכוכית - תלוי במידות ובצורות סוגי שולחנות קפה מזכוכית - תלוי במידות ובצורות

עיצוב שולחנות קפה מזכוכית

היתרון העיקרי של ריהוט זכוכית הוא אינסוף אפשרויות הקישוט. משטחי חלב מבוקשים מאוד, משלימים באופן מושלם את המינימליזם המודרני של חללי פנים. אפשרות זו היא גם פרקטית למדי, שכן טביעות אצבע ואבק ניכרים פחות על הזכוכית המעופפת, והמשטח עצמו מסוגל להפיץ בעדינות אור..

בייצור שולחנות משתמשים לעתים קרובות בזכוכית צבעונית (לקבל), בעלת צבע אחיד. אלה יכולים להיות משטחים פשוטים או עם הדפס בצורה של דוגמאות פרחוניות, רישומים גיאומטריים, קישוטים מגולפים, או פשוט קווים קפדניים..

חום ושחור שקופים נחשבים לגוונים אופנתיים של שולחנות קפה מזכוכית. משטחים אלה יכולים להיות מצוידים במסגרות כרום או עץ. בכל מקרה, הם מסוגלים ליצור אווירה מיוחדת של נוכחות ושיק..

ניתן להתאים שולחנות צבעוניים – כחול, אפור, ירוק – לצבע הפנים, או להיפך, ניתן להשתמש בהם ליצירת אזור מבטא. מבני זכוכית עם ארגון החלל הפנימי לאקווריום או פלוריום נראים מאוד יוצאי דופן.

עיצוב שולחנות קפה מזכוכית עיצוב שולחנות קפה מזכוכית

דברים שכדאי לקחת בחשבון בעת ​​הקנייה

כבר אמרנו כי ריהוט מזכוכית כבדה נבדל בעלותו הגבוהה, ולכן יש לגשת לבחירת הדגם בצורה קפדנית למדי. קודם כל, עליך להחליט אילו אחריות פונקציונלית תוקצה לשולחן הקפה. משפחה קטנה עשויה להיות מוגבלת לעיצוב קומפקטי עם מדף או נישה נוספים. זה יספיק בכדי להכיל כמה כוסות תה ומגזין האהוב עליכם..

אם נהוג במשפחה לפגוש אורחים או לארגן מפגשים משפחתיים, תוכלו לבחור באפשרויות שינוי. אתה צריך גם לחשוב אם יהיה צורך להזיז את השולחן – אולי האפשרות הטובה ביותר תהיה דגם על גלגלים. למשפחה גדולה, שולחן עם מספר מדפים שעליו תוכלו להניח הרבה דברים תהיה אופציה טובה..

אחת הנקודות החשובות הראויות לתשומת לב מיוחדת היא בחירת דגם התואם את סגנון הפנים. לעיצובים קלאסיים יש תצורות פשוטות. משטחי השינה בדרך כלל בצורת אליפסה או מלבנית. התמיכה מורכבת מארבע רגליים, שיכולות להיות מעץ, מגולפות או מזויפות.

החלק העליון של שולחן הקפה בסגנון ארט נובו עשוי לעתים קרובות מזכוכית צבעונית, ובסיס משמשים חומרים יקרים – עץ נדיר, אבן וחלקים מזויפים. סגנון זה די קרוב לטבע, ולכן ניתן לאתר קישוטים פרחוניים, דוגמאות פרחוניות מעוטרות בעיצוב הרהיטים..

סגנון ההייטק המודרני ביותר מציע צורות גיאומטריות פשוטות או יעילות. בעיצוב רהיטים שוררים קווים ישרים ואלכסוניים. שולחן קפה עם מסגרת נירוסטה ייראה מתאים, ועץ במבנים נדיר ביותר.

המינימליזם המודרני, המקדם פשטות ופונקציונליות, ישלים שולחן טרנספורמציה או עיצוב על גלגלים ללא דפוסים, קישוטים ואלמנטים יומרניים אחרים מיותרים.

תכונה של אזורים כפריים, כגון מדינה, פרובנס, היא נוחות ונעימות. כאן משתמשים בחומרים טבעיים, בעיקר גוונים בהירים, וזכוכית בצורה הטובה ביותר מדגישה את הקלילות והפתיחות של הפנים. השולחן יכול להיות בעל בסיס מלא מעץ טבעי עם אלמנטים של גילוף או שחיקה. בבית שולחנות כאלה מעוטרים בטכניקת decoupage. מבנים עם אלמנטים מזויפים או מצוידים בגלגלים נראים לא פחות אטרקטיביים..

שולחן קפה מזכוכית - דברים שכדאי לקחת בחשבון בעת ​​רכישה שולחן קפה מזכוכית - דברים שכדאי לקחת בחשבון בעת ​​רכישה שולחן קפה מזכוכית - דברים שכדאי לקחת בחשבון בעת ​​רכישה שולחן קפה מזכוכית - דברים שכדאי לקחת בחשבון בעת ​​רכישה

שולחנות קפה מזכוכית – צילום

שולחן קפה מזכוכית יכול להוסיף מקוריות לכל חדר ולהפוך לקישוט פנים אלגנטי. ריהוט זכוכית הוא תמיד יפה ומסוגנן. בגלריית התמונות שלנו אספנו את התמונות הטובות ביותר המדגימות את יכולתו של שולחן קפה להפוך עיצוב לחדר מסוגנן ופונקציונאלי. צפייה מהנה!

שולחנות קפה מזכוכית - צילום שולחנות קפה מזכוכית - צילום שולחנות קפה מזכוכית - צילום שולחנות קפה מזכוכית - צילום שולחנות קפה מזכוכית - צילום שולחנות קפה מזכוכית - צילום שולחנות קפה מזכוכית - צילום שולחנות קפה מזכוכית - צילום שולחנות קפה מזכוכית - צילום שולחנות קפה מזכוכית - צילום שולחנות קפה מזכוכית - צילום שולחנות קפה מזכוכית - צילום שולחנות קפה מזכוכית - צילום שולחנות קפה מזכוכית - צילום שולחנות קפה מזכוכית - צילום שולחנות קפה מזכוכית - צילום שולחנות קפה מזכוכית - צילום שולחנות קפה מזכוכית - צילום שולחנות קפה מזכוכית - צילום שולחנות קפה מזכוכית - צילום שולחנות קפה מזכוכית - צילום שולחנות קפה מזכוכית - צילום שולחנות קפה מזכוכית - צילום שולחנות קפה מזכוכית - צילום שולחנות קפה מזכוכית - צילום שולחנות קפה מזכוכית - צילום שולחנות קפה מזכוכית - צילום שולחנות קפה מזכוכית - צילום