איך לקשט את המרפסת של בית פרטי: 80 רעיונות

איך לקשט את המרפסת של בית פרטי: 80 רעיונות

המרפסת היא מרכיב חיוני בכניסה לבניין וכרטיס הביקור שלו. הרצון לקשט את הבית שלהם, תוך התחשבות במגמות אופנה והעדפות טעם אישיות, טמון כמעט בכולם. עיצוב המרפסת של בית פרטי אמור להדגיש את שלמות המבנה כולו ולהפוך אותו לאטרקטיבי יותר. ישנן אפשרויות עיצוב רבות לכניסה לבניין, לכן אנו מציעים לכם לשקול את הפופולריות והמעניינות ביותר..

מרפסת עשויה עץ

האפשרות הפופולרית ביותר היא התקנת ריצוף עץ במרפסת. ברוב המקרים מבנים כאלה עשויים מעץ אורן, כחומר הגלם הטבעי הזול והפופולרי ביותר. אם המרפסת אטומה כראוי, לכה וצבועה, היא תיראה אטרקטיבית במשך שנים רבות..

זוהי דרך אופנתית לקשט חזית בסגנון כפרי. זה יכול להיות משלים על ידי עיצוב מרפסת מבוסס עץ כדי להוסיף אווירה של קוטג ‘כפרי. ניתן להשלים את העץ באבן, הרלוונטית לא רק לסגנון כפרי. בבניינים פרטיים בפרברים, שני החומרים הללו נראים הרמוניים למדי ביחד ומתאימים לגמר פלטפורמות, דלתות ושימוש כעיצוב.

הכנת מרפסת מעץ לבית פרטי - צילום הכנת מרפסת מעץ לבית פרטי - צילום הכנת מרפסת מעץ לבית פרטי - צילום הכנת מרפסת מעץ לבית פרטי - צילום הכנת מרפסת מעץ לבית פרטי - צילום הכנת מרפסת מעץ לבית פרטי - צילום הכנת מרפסת עשויה עץ לבית פרטי - צילום הכנת מרפסת מעץ לבית פרטי - צילום הכנת מרפסת עשויה עץ לבית פרטי - צילום הכנת מרפסת מעץ לבית פרטי - צילום

מרפסת בטון

בטון נחשב לחומר רב תכליתי שהוא זול ואמין, והוא אופטימלי גם לייצור מרפסת. זהו מבנה מונוליטי שאינו מתחיל לנדוד עם הזמן, הטמון לעתים במוצרי עץ. בנוסף, ניתן לתקן ולקשט אותו בכל עיצוב. אל תשכח כי מרפסת בטון יכולה להיות בצורות שונות, מה שלא ישפיע במיוחד על המחיר ועל משך הזמן לביצוע המשימה..

ניתן לקשט מבני בטון באריחים, למשל אריחי קלינקר. ישנן אפשרויות, שסיימו באבן, וגם צבועות בצבע, ומעובדות בחומרים אחרים. במבנים מודרניים עם חזיתות עץ, לבנים או ציפוי, ניתן להשאיר את מרפסת הבטון חשופה. זה מאפשר לך להדגיש את התכונות של מרקם הקירות וצבעיהם..

עיטור מרפסת בטון לבית פרטי - צילום עיטור מרפסת בטון לבית פרטי - צילום עיטור מרפסת בטון לבית פרטי - צילום עיטור מרפסת בטון לבית פרטי - צילום עיטור מרפסת בטון לבית פרטי - צילום עיטור מרפסת בטון לבית פרטי - צילום עיטור מרפסת בטון לבית פרטי - צילום עיטור מרפסת בטון לבית פרטי - צילום עיטור מרפסת בטון לבית פרטי - צילום עיטור מרפסת בטון לבית פרטי - צילום

מרפסת לבנים

מרפסת לבנים היא אופציה יקרה יותר בהשוואה לקודמות, אך היא גם נראית אטרקטיבית ונחשבת לפתרון אמין למדי לעיצוב בית. התקנת המבנה עשויה לקחת יותר זמן ולדרוש מאמץ רציני, אך בעתיד העבודה היישומית תשתלם עם ריבית, שכן היא אינה דורשת תחזוקה נוספת..

לעתים קרובות, למרפסת לבנים יש בסיס בטון או כיסוי מדרגות המבוסס על חומרים אחרים. ישנן גם אפשרויות להנחת אריחים על המדרגות. הוא נראה כמו בית, מעורר ביטחון ומוסיף אמינות לבניין. אך היזהר, שכן כל כיסוי שלב שאתה בוחר לא צריך להיות חלקלק, אחרת אזור זה יהפוך להיות מסוכן בעונה הקרה בשל שלג וקרח..

קישוט מרפסת לבנים לבית פרטי - צילום קישוט מרפסת לבנים לבית פרטי - צילום קישוט מרפסת לבנים לבית פרטי - צילום קישוט מרפסת לבנים לבית פרטי - צילום קישוט מרפסת לבנים לבית פרטי - צילום קישוט מרפסת לבנים לבית פרטי - צילום קישוט מרפסת לבנים לבית פרטי - צילום קישוט מרפסת לבנים לבית פרטי - צילום קישוט מרפסת לבנים לבית פרטי - צילום קישוט מרפסת לבנים לבית פרטי - צילום

מרפסת עשויה אבן

אבן טבעית נחשבת לאופציה קלאסית. חומרי גלם כאלה נבדלים על ידי עמידות בפעולה, נוכחות וחוזק, וזה חשוב במיוחד. ישנם סוגים רבים של אבן, חלקם מתאימים לבסיס, ומספר אחרים ליצירת אלמנטים דקורטיביים (וחומרי הגלם להכנת הבסיס יעלו הרבה יותר). למרות שבאופן כללי כל סוגי האבן מסוגלים לעמוד בתנאי מזג אוויר קשים ולא ידרשו תחזוקה נוספת לאורך זמן.

אם הבניין עשוי אבן, אתה יכול להתאים מרפסת עם עמודים למבנה הכללי. ניתן לשלב אבן טבעית עם אלמנטים מונומנטליים. הרכב כזה ייראה הרמוני..

קישוט מרפסת אבן לבית פרטי - צילום קישוט מרפסת אבן לבית פרטי - צילום קישוט מרפסת אבן לבית פרטי - צילום קישוט מרפסת אבן לבית פרטי - צילום קישוט מרפסת אבן לבית פרטי - צילום קישוט מרפסת אבן לבית פרטי - צילום קישוט מרפסת אבן לבית פרטי - צילום קישוט מרפסת אבן לבית פרטי - צילום קישוט מרפסת אבן לבית פרטי - צילום קישוט מרפסת אבן לבית פרטי - צילום

מרפסת מתכת וברזל יצוק

בדרך כלל, אם אנחנו מדברים על מרפסת מזויפת או מתכת, הם מתכוונים לחלקים דקורטיביים של המבנה – סוככים, מעקות, מדרגות, העשויים על בסיס מתכת. אבל לפעמים מותקן מרפסת מתכת לגמרי גם בבית פרטי..

היתרון העיקרי שיש למבנים כאלה הוא חוזק ועמידות מוגברים. עם זאת, יהיה עליך לצבוע כל הזמן ולטפל במרפסת שלך כדי למנוע ממנה להידרדר עקב קורוזיה. יתר על כן, רצפת המתכת תהיה קרה מספיק, כך שהיא לא תתאים לסידור מרפסת. האפשרות השנייה דורשת בסיס בטון או ריצוף עץ על בסיס מתכת..

קישוט של מתכת ומרפסת מזויפת לבית פרטי - צילום קישוט של מתכת ומרפסת מזויפת לבית פרטי - צילום קישוט של מתכת ומרפסת מזויפת לבית פרטי - צילום קישוט של מתכת ומרפסת מזויפת לבית פרטי - צילום קישוט של מתכת ומרפסת מזויפת לבית פרטי - צילום קישוט של מתכת ומרפסת מזויפת לבית פרטי - צילום קישוט של מתכת ומרפסת מזויפת לבית פרטי - צילום קישוט של מתכת ומרפסת מזויפת לבית פרטי - צילום קישוט של מתכת ומרפסת מזויפת לבית פרטי - צילום קישוט של מתכת ומרפסת מזויפת לבית פרטי - צילום

מרפסת עם חופה

ברוב המקרים, סוככים, כביכול, ממשיכים את הגג וביחד עם המרפסת מבצעים תפקיד חשוב של הגנה מפני השפעות משקעים וקרינת השמש. זוהי אופציה מצוינת לסידור כניסה נוחה לבניין..

אם לבניין יש תכונות אדריכליות שימנעו התקנת חופה מעל הכניסה הראשית, גם אם היא קטנה, החליפו אותה בחופה. פרט כזה לא רק יבצע באופן חלקי את הפונקציות של חופה, אלא גם יוכל לגוון את מראה הבניין, ואם תבחר את המוצר בצורה נכונה או תעשה אותו בצורה מקורית, הוא יהפוך לקישוט אמיתי של הבניין. חִיצוֹנִי..

אפילו מגן קטן יכול להפוך את הכניסה לבית פרטי לנגיש יותר. הצל ממנו יוכל להגן מפני השמש, כמו גם לחסוך מזרמי מים בגשם, אם תפתח דלתות או תחכה לרכב.

הכנת מרפסת עם חופה לבית פרטי - צילום הכנת מרפסת עם חופה לבית פרטי - צילום הכנת מרפסת עם חופה לבית פרטי - צילום הכנת מרפסת עם חופה לבית פרטי - צילום הכנת מרפסת עם חופה לבית פרטי - צילום הכנת מרפסת עם חופה לבית פרטי - צילום הכנת מרפסת עם חופה לבית פרטי - צילום הכנת מרפסת עם חופה לבית פרטי - צילום הכנת מרפסת עם חופה לבית פרטי - צילום הכנת מרפסת עם חופה לבית פרטי - צילום

מרפסת עם מדרגות ומעקות

אם לבית יש בסיס גבוה וניתן להתקין מדרגות שיובילו לכניסה הראשית, התקנת המעקות תהיה רלוונטית. מבנה כזה יגרום לחלק החיצוני של הבניין להיראות בטוח ויציב יותר, וגם יבצע פונקציה מאוד ספציפית ויסייע לתושבים ולמבקרים להיכנס לבית במזג אוויר גרוע..

זוהי דרך מסורתית לקשט את הכניסה לבניין. ניתן לשלב אותו עם חופה או מצחייה, כמו גם לקשט בעיצובים שונים בנוסף כדי שהקומפוזיציה תראה שלמה.

עיטור מרפסת עם מדרגות ומעקות לבית פרטי - צילום עיטור מרפסת עם מדרגות ומעקות לבית פרטי - צילום עיטור מרפסת עם מדרגות ומעקות לבית פרטי - צילום עיטור מרפסת עם מדרגות ומעקות לבית פרטי - צילום עיטור מרפסת עם מדרגות ומעקות לבית פרטי - צילום עיטור מרפסת עם מדרגות ומעקות לבית פרטי - צילום עיטור מרפסת עם מדרגות ומעקות לבית פרטי - צילום עיטור מרפסת עם מדרגות ומעקות לבית פרטי - צילום עיטור מרפסת עם מדרגות ומעקות לבית פרטי - צילום עיטור מרפסת עם מדרגות ומעקות לבית פרטי - צילום

מרפסת בצורת מרפסת

אם החלקה מול דלת הכניסה מאפשרת לך לארגן מקום להירגעות, תוכל לצייד מרפסת פתוחה או סגורה. יכול להיות שיש בו נדנדה לילדים, או שזה פשוט יהיה מקום לשהייה נוחה בבית, והזדמנות להגן על עצמך מפני תנאי מזג אוויר גרועים..

על הטרסות המרווחות, אתה יכול לשים ריהוט גן למנוחה נוחה, אמבטיות עם צמחים, וכתוצאה מכך, אתה יכול לקבל מראה אטרקטיבי של הבניין ואווירה נעימה. התקן אורות תליון או הצב אורות קיר חיצוניים זה לצד זה. הם יוכלו להאיר את הגישה למרפסת, למשל – השבילים המובילים לבניין.

אם יש בסיס גבוה ליד המבנה, יש צורך לסדר מרפסת באמצעות מדרגות. כתוצאה מכך, המרפסת עם פינת הישיבה תהיה בגובה מסוים בהשוואה לגובה פני הקרקע. לקשט מדרגות וריצוף באבן או בטון, עץ ספוג או לבנים על מנת לספק הגנה מפני לחות או חרקים.

המרפסת המזוגגת רלוונטית למי שחי באקלים קר. בהשוואה לאפשרויות אחרות, זה הרבה יותר קשה לעצב. אבל סוג זה של מרפסת יכול להיחשב הפונקציונלי ביותר..

בעת פיתוח העיצוב ניתן לבחור חומרים או אפשרויות שונות לסידור הכניסה לבית. עם זאת, בעת בחירת עיצוב, זכור כי המרפסת היא אלמנט אדריכלי חשוב, ולכן עליה להתאים לסגנון האדריכלי של הבית..

הכנת מרפסת בצורת מרפסת לבית פרטי - צילום הכנת מרפסת בצורת מרפסת לבית פרטי - צילום הכנת מרפסת בצורת מרפסת לבית פרטי - צילום הכנת מרפסת בצורת מרפסת לבית פרטי - צילום הכנת מרפסת בצורת מרפסת לבית פרטי - צילום הכנת מרפסת בצורת מרפסת לבית פרטי - צילום הכנת מרפסת בצורת מרפסת לבית פרטי - צילום הכנת מרפסת בצורת מרפסת לבית פרטי - צילום הכנת מרפסת בצורת מרפסת לבית פרטי - צילום