בד לריפוד (85 תמונות): סוגים, תכונות

בד לריפוד (85 תמונות): סוגים, תכונות

זה קורה שהרהיטים שמרו על מבנה חזק ומוכנים לשרת אותך עוד שנים רבות, אך המראה שלו דורש שינויים. במקרה זה, אל תמהרו להיפטר מהמוצר – פשוט החליפו את הריפוד. איך לבחור את זה, מה לחפש ואפילו איך לעשות זאת בעצמך – המשך לקרוא..

תכונות מבחר הריפודים לרהיטים

ריפוד הספה נשרף בשמש, הבד על הכורסה היה מרופט, הילדים ציירו את הרהיטים והשאירו עליה כתמים בהירים ממאפים שמנוניים ופלסטלינה. הגיע הזמן לשנות את החומר המשומש ולהתקשר למאסטרים. חברה המספקת שירותים כאלה מסוגלת כנראה להציע דוגמאות רגועות רגילות. עם זאת, אם אתה באמת רוצה משהו יפה ויוצא דופן, אתה צריך ללכת לחנות בדים..

בנקודת המכירה, חשוב ללמוד היטב את ההרכב ולבחור במדויק את הצילומים הנדרשים. אבל אם אינך בטוח בדיוק מה צבע ומרקם הבד המתאים לפנים שלך, פנה לסטודיו לעיצוב טקסטיל. אל תדאג שהמוצרים שם יקרים במיוחד, הסלון יוכל לספק מבחר חומרים לכל תקציב. יחד עם זאת, כאן לא תלך לאיבוד בבדים למעיל או שמלה – רק טקסטיל לבית.

ולפני שנלך על הבד, בואו נפרק מעט את החלק התיאורטי. בהנחיית המאפיינים העיקריים של החומרים, תוכלו להקל על הבחירה ולדון בסוגיה בפירוט עם יועץ..

קודם כל, שימו לב למדדים של עמידות בפני שחיקה, עדיף לבחור טקסטיל עם סף שחיקה של יותר מ -20,000 מחזורים. לאחר מכן, שימו לב האם החומר טופל בהספגה נטולת זיהום (למשל טפלון או סקוצ’גרד). מוצרים כאלה ימנעו כתמים מאותו קפה, מים, שמן, אבק יחדור לתוכם פחות. שאל כיצד בדיוק ההספגה בוצעה – על ידי ריסוס או טבילה מלאה במוצר. השיטה הנוספת לניקוי הבד (ניקוי ביתי או יבש) תהיה תלויה בכך..

איזה בד שתבחר, הוא יתכווץ. לרוב הוא נע בין 2 ל -5%. אם קיימים סיבים טבעיים בהרכב, הוא יהיה גדול יותר. מדוע חשוב לקחת בחשבון אינדיקטור זה? חשוב לחישוב הצילומים, האחוזים מתווספים לגודל המתוכנן.

בד לריפוד - תכונות מבחר הריפודים בד לריפוד - תכונות מבחר הריפודים

סוגי טקסטיל לריפוד

המאפיינים והמאפיינים של הבד יקבעו לא רק את מראה הריהוט שלכם, אלא גם את חיי השירות שלו, עמידותו ויכולת הניקוי. על סמך זה, יש לקחת את הבחירה ברצינות ובאחריות מלאה, ולחזות בעיות אפשריות שילדים, חיות מחמד, שתייה, מזון או תנאי מזג אוויר (במקרה של ריהוט גן) עלולות לגרום. שקול כמה סוגים של טקסטיל רהיטים.

כותנה לריפוד

כותנה היא בד טבעי, הוא אינו רעיל ובטוח לבריאות האדם ובעלי החיים. לכן ריפוד כותנה מושלם לרהיטים בחדר ילדים. חומר זה “נושם” ויכול לספוג נוזלים, אך הוא לא יחזיק מעמד כל כך הרבה זמן – כ -6-8 שנים.

ובכל זאת, אל תמהרו לוותר על חומר זה, מכיוון שהספגה מיוחדת די מסוגלת להגן עליו, מה שמונע שחיקה מהירה, אובדן צל וספיגת אבק..

בדי ריפוד - כותנה בדי ריפוד - כותנה

שטיח לריפוד

השטיח מאופיין במבנה צפוף ושזירה רוחבית מיוחדת, תוך יצירת קומפוזיציה מעוצבת. אריגה יוצרת קנבס תמונות יפות עם משחק גוונים מעניין. זהו בד חזק ויציב, אשר, עם זאת, עושה רושם כבד. החומר נוצר מכותנה, צמר וסינתטיים, ולאחר מכן מטופל בחומרי הגנה המאריכים את חיי השירות.

באופן כללי, זוהי בחירה טובה לריפוד, אך בשל המרקם והקישוט הספציפי, די קשה לשזור אותו בפנים, כך שלפני שתקבל החלטה סופית, עליך לשקול היטב את הרגע הזה..

סוגי בדים לריפוד - שטיח סוגי בדים לריפוד - שטיח

ג’קארד לריפוד

לג’קארד, כמו לשטיח, יש מרקם צפוף, שיטת אריגה ספציפית ודוגמאות יפהפיות. החומר נראה יוקרתי ומדגיש באופן מושלם את הסגנון הקלאסי המעולה, אך הוא לא יתאים לאחרים, רק אם הוא לא אקלקטי, אבל שוב, עם תווים של קלאסיקות. עם זאת, ישנן גם וריאציות של בד ג’קארד, עם או בלי דוגמאות לא שגרתיות, למשל, שניל.

ריפודי ג’קארד מתייחסים בשלווה לירידת הטמפרטורה, שומרים בצורה מושלמת על הגוון המקורי, לא נמתחים, נשארים בשירות במשך שנים רבות. בחנות ניתן לראות בד סקוטשארד – זהו אותו ג’קארד, אך ספוג בהגנה מפני חומרים שמנים, לחות ואבק. בד כזה די יקר.

לטיפול, השתמש בחומרי ניקוי ניטרליים ואל תייבש באור שמש ישיר..

סוגי בדים לריפוד - ג'קארד סוגי בדים לריפוד - ג'קארד

זמש לריפוד

טקסטיל הזמש נראה מאוד רך ונעים, אותו הדבר ניתן לומר על התחושות המישוש ממנו. ריהוט עם ריפוד כזה בצבעים מרגיעים יתאים לרוב הסגנונות. ככלל, זמש משמש לייצור ספות ומיטות; הוא אינו מהווה סכנה לבריאות האדם. יחד עם זאת, הבד אינו שונה במחירים דמוקרטיים, אם כי הוא זול יותר מעור טבעי..

סוגי בדים לריפוד - זמש סוגי בדים לריפוד - זמש

עדר לריפוד

בד הגמר הזה פופולרי להפליא בחללים הפתוחים שלנו. וזו לא תאונה. הצאן חזק, עמיד, עמיד בפני דהייה, לחות, ידידותי לסביבה, ובנוסף לכך הוא סובל ניקוי היטב. לכן, אם יש לכם ילדים פעילים שרצים בבית או נציגים של עולם החי, חומר זה מומלץ לכם..

החסרונות של הבד הם הצטברות חשמל סטטית, שעלולה לגרום לקול “מתפצפץ” בעת השתילה. כמו כן, עם הזמן, הערימה מתקמטת, שמדי פעם צריך לעשות סדר..

סוגי בדים לריפוד - עדר סוגי בדים לריפוד - עדר

ריפוד ריהוט חסין לחיות מחמד

אם אתם בוחרים ריהוט למשרד או למשרד, או שאין לכם כזה ואין לכם כוונה להביא חתול או חתול, אז לא סביר שתעניין אתכם כיצד הבד יגיב לציפורני החתול. סביר יותר שתלמד על עמידות באש, הגנה מפני כתמים ולחות ותכונות שימושיות אחרות..

אך עבור משפחות רבות, נושא ההגנה מפני ונדליזם ביתי נותר רלוונטי. אנו ממליצים לבעלים כאלה להישאר על בדים עם אריגה צפופה, ציפוי טפלון, להקה עם ערימת ניילון, זמש מלאכותי. משטח צפיפות וחלק הוא מה שאתה צריך. חומרים כאלה לא יהיו כפופים למראה של נפיחות והתקלות. אופציה טובה היא לבחור ריפוד עם דפוס בהיר, שבו הנזק לא יהיה בולט..

בד ריפוד עמיד לחיות מחמד

ריפוד ריהוט גן

אנא שימו לב כי בד לריהוט חוץ חייב להיות ספוג עם חומרים מיוחדים. טקסטיל כזה ימנע ספיגה של אבק, לכלוך, שומן ומים. בנוסף, החומר לא ידהה באור שמש ישיר, יתעוות, יירקב ויתמוטט מקיצוניות טמפרטורה.

כך, הספגה תחסוך את הריפוד ברחוב מכל הצרות האפשריות לרהיטים בצורה של תנאי מזג אוויר או מפגשים רועשים..

בד ריפוד ריהוט גן בד ריפוד ריהוט גן

טקסטיל ריפוד אופנתי

אין פתרונות אוניברסליים נכונים לבחירת בדים. כמובן שלחומרים מונוכרומטיים רגועים כנראה יהיה קל יותר להשתלב כמעט בכל פנים. אבל שוב, כמה גוונים יוצאים מהאופנה וחלקם צוברים פופולריות. במידה פחותה, זה חל על גוונים בז ‘ואפורים..

גם לקישוט יש חשיבות רבה. כמה מעצבים מתעקשים שדפוס גדול רלוונטי, אחרים מעדיפים דפוס קטן. כאן ההחלטה חייבת להתקבל אינדיבידואלית גרידא לכל מקרה ומקרה. לכן, לא כדאי להתחיל רק ממגמות, הטקסטיל צריך להיות בהרמוניה עם שאר העיצוב..

יתר על כן, צבע בהדפס אופנתי בהיר יכול להיות משעמם, ואנו בוחרים ריפוד ליותר מעונה אחת. אבל אם אתה בטוח שתרגיש בנוח מוקף בצבע מסוים, נהדר, קנה!

הגיוני להיצמד לאופנות המהודרות אם אתה יוצר פנים מודרני אקלקטי. כאן, ספה בסגנון מסורתי מתוחכם יכולה להתקיים בקלות בד בבד עם כורסה בהירה ועכשווית..

בד ריפוד - טקסטיל טרנד בד ריפוד - טקסטיל טרנד בד ריפוד - טקסטיל טרנד בד ריפוד - טקסטיל טרנד

כיצד לשנות את ריפוד הרהיטים במו ידיך

ראשית עליך לפרק את הרהיטים ולהסיר את הריפוד הישן. התחמש עם מברגים בגדלים שונים ופירוק המוצר, החל מהמשענות. עדיף להכין תוכנית לניתוח חלקים או לתקן את התהליך בצילום, בוידאו, כך שלא תתבלבל במהלך ההרכבה..

לאחר מכן, השתמש במברג כדי להרים את הסיכות מהריפוד ולהסיר אותן בעזרת כפפות. היזהרו – אל תפגעו יותר מדי בבד, הוא ישמש עבורנו תבנית.

גזרו את הטקסטיל החדש והשאירו כמה סנטימטרים להרכבה. הכינו את הבסיס – הניחו בטנה בצורת בד לא ארוג, פוליאסטר מחבט או ריפוד על גוש קפיץ או גומי קצף. זה יקל על הכיסוי ויבטיח חיים ארוכים יותר של הריפוד..

בקשו ממישהו שיעזור לכם למתוח את החומר באותה מידה מכל צד. משיכה באיכות גבוהה תאפשר למוצר להיראות מסודר ולא להתעוות. ניתן להדק את הריפוד בעזרת מסמרים או מהדק ריהוט. אסוף את הרהיטים.

כיצד לשנות את ריפוד הרהיטים במו ידיך כיצד לשנות את ריפוד הרהיטים במו ידיך כיצד לשנות את ריפוד הרהיטים במו ידיך כיצד לשנות את ריפוד הרהיטים במו ידיך

בד ריפוד – צילום

במבחר תמונות זה ניסינו לאסוף את הדוגמאות המעניינות וההרמוניות ביותר של ריפוד לרהיטים. אנו מקווים שתאהבו את זה ותמצאו פתרון לריהוט שלכם. צפייה מהנה!

בד ריפוד - צילום בד ריפוד - צילום בד ריפוד - צילום בד ריפוד - צילום בד ריפוד - צילום בד ריפוד - צילום בד ריפוד - צילום בד ריפוד - צילום בד ריפוד - צילום בד ריפוד - צילום בד ריפוד - צילום בד ריפוד - צילום בד ריפוד - צילום בד ריפוד - צילום בד ריפוד - צילום בד ריפוד - צילום בד ריפוד - צילום בד ריפוד - צילום בד ריפוד - צילום בד ריפוד - צילום בד ריפוד - צילום בד ריפוד - צילום בד ריפוד - צילום בד ריפוד - צילום בד ריפוד - צילום בד ריפוד - צילום בד ריפוד - צילום בד ריפוד - צילום בד ריפוד - צילום בד ריפוד - צילום