9 רעיונות לעיצוב קירות DIY

9 רעיונות לעיצוב קירות DIY

תהליך הקישוט הוא השלב האחרון של קישוט הפנים. לאחר העבודה, העיצוב מהנה להפליא. יצירת סביבה יפה בעצמך מביאה סיפוק מיוחד. אם יש לך זמן פנוי ורוצה ליישם עיצוב מקורי, אל תהסס לרדת ליצירתיות. הכנו עבורך מבחר של רעיונות מודרניים לעיצוב קירות DIY שיעזרו לך להפוך את החלל בפשטות וביצירתיות.!

1. אקוורל

אם אתם מחפשים מניעים לא בולטים וקלילים לפנים, דפוס צבעי המים יתמודד בצורה מושלמת עם משימה זו. כתמים שקופים ימלאו את החלל בעדינות ובצורה חיננית פשוטה.

כדי ליישם קישוט עדין, בחר קטע מבטא של קיר אחד. לדוגמה, ליד המיטה בחדר השינה, הספה בסלון, או ליד אזור העבודה. טפטים לבנים, צבע וטיח מושלמים כקנבס לתמונה שלך..

הטכניקה אינה כרוכה בקשיים מיוחדים. השפעה מצוינת מביאה הפשטות בצורה של פסים או התזות. קח גוון מושתק של גואש מדולל היטב במים, צייר קו למטה וטשטש את גבולותיו במים וכן הלאה בכל שורה עוקבת. תקן את התוצאה בלכה חסרת צבע. כך תקבלו כתמים אטרקטיביים הממלאים את החדר בדינמיות, אך יחד עם זאת רוך..

עיצוב קיר DIY - צבעי מים עיצוב קיר DIY - צבעי מים עיצוב קיר DIY - צבעי מים עיצוב קיר DIY - צבעי מים

2. זרים

זרים הם תכונה חיונית לקישוט השנה החדשה. יחד עם זאת, זהו הסביבה הפופולרית ביותר של פמליה חגיגית. ניתן לתלות אורות נעימים בכל עונה, אך חשוב במיוחד להשתמש בהם בסתיו ובחורף הקרים, כאשר האור הטבעי הופך להיות קטן במיוחד..

ישנן אפשרויות רבות לקישוט קירות עם זרים:

– אין צורך לתלות מספר רב של אלמנטים אלה – אפילו חוט מנצנץ אחד המחובר לקיר יביא קסם מסתורי לאטמוספירה. מצד שני, אתה יכול לתלות מוצרים רבים בבת אחת על קיר אחד. התאורה נראית אטרקטיבית מאוד על רקע לבן ולבני פנים בסקנדינביות ולופט..

– אתה יכול למסגר את הדלת עם זר. בלילה חשוך, האור יעזור לך לנווט בקלות בחדר.

– הדליקו את המראה. ההשתקפות בו נראית פשוט נהדר, וודא זאת כאשר אתה עובד על התמונה שלך..

– אורות קטנים הם הרמוניים להפליא על החלונות. איסוף שינויים נפתחים או רשת.

– צור גלריית תמונות מאולתרת. זה פשוט מאוד – הניחו זר בצורת נחש וצירפו אליו תמונה. כתוצאה מכך תזכה לתזכורות לרגעים החמים בחייך בעזרת מסנן אור רך..

– יצרנים מודרניים מציעים זרים עם מיקרו מנורות – הקפד להשתמש בהזדמנות זו. הם לא יקרים אבל מאוד יפים. רובם פועלים על סוללות, וזה די נוח. אתה יכול להניח אותם בתוך פחיות, בקבוקים, ספלים, עששיות על המדפים – נוחות ומצב רוח טוב ניתנים עבורך.!

עיצוב קיר DIY - זרים עיצוב קיר DIY - זרים עיצוב קיר DIY - זרים עיצוב קיר DIY - זרים

3. עץ

גזרות עץ אינן פופולריות במיוחד כרגע. לכן, לאחר שקישטת את החלל באלמנט דקורטיבי זה, תוכל לקבל עיצוב ייחודי למדי. בנוסף, מהלך כזה עונה על טרנדים אופנתיים בנוגע לטבעיות וטבעיות..

ככלל, לוחות נעשים בעבודת יד. הצטיידו בחומרים הנכונים והפכו ליצירתיים. מסרו את העץ לדיסקים דקים. כל אחד מהם עשוי להיות שונה מהשני, אין בכך שום פסול. להיפטר מהקליפה העבה, אבל להשאיר את הדק יותר טוב. על מנת שמישהו מהבית או מהאורחים לא “ירוויח” סדק, טוחן את הסורגים. פתרונות מיוחדים יגינו מפני מבקרים לא מוזמנים בדמות חרקים. לבסוף, כסו את העץ בלכה או בצבע.

אגב, הציור הרב -גוני נותן רושם נעים. עם זאת, אם אתה עוצר בשיטה זו, זכור כי עליך להגביל את עצמך למספר קטן של פרטים כך שהם לא יגלדו בעיניים ולא יהיו פולשניים. דרך נוספת היא לחבר את החלקים המתקבלים יחד ולתלות אותם על ענף ארוך. בכל שיטה שתבחר, העץ ייראה נהדר לחלוטין..

עיצוב קיר DIY - עץ עיצוב קיר DIY - עץ עיצוב קיר DIY - עץ

4. מראות

בן לוויה מעולה ביצירת מראה רענן וקליל של החדר. רבים מכירים את היכולת המועילה של מראות להרחיב את החלל, אך עדיין לא ניצלו זאת. הם משמשים בעיקר במסדרונות וחדרי אמבטיה למטרות מעשיות גרידא. ובשווא לגמרי! הפוטנציאל הדקורטיבי של משטחים אלה הוא עצום:

– עלייה באור עקב השתקפות זרמים מגופי תאורה;

– מגוון גדלים ותצורות- מוצרי ענק מקיר לקיר, מראות Steampunk עגולות או מצולעים שבורים יהפכו לגולת הכותרת של כל פנים;

– הרבה וריאציות מסגור. מסגרות בצורת קרני השמש רלוונטיות במיוחד, אולי בקרוב יעטרו את החדר שלך;

– אמצו מספר מראות- שלושה אובייקטים בגודל בינוני, או 10-12 ריבועים קטנים יוצרים הרכב הרמוני.

עיצוב קיר DIY - מראות עיצוב קיר DIY - מראות עיצוב קיר DIY - מראות עיצוב קיר DIY - מראות עיצוב קיר DIY - מראות

5. טפט גיר

השם מדבר בעד עצמו – סוג הגימור המקורי מאפשר לצבוע ישירות על הקיר. זהו ממצא אמיתי להורים לאמנים צעירים.

טפטים מגיר פותחים אוצר של הזדמנויות ליצירתיות. כתוב משפטים מניעים שיעזרו לך לשמור על הלך הרוח ומצב הרוח הנכון. צור תמונות נושא במטבח: צייר אוכל, או תלה בקבוקי יין וחתום על כל זן. מדוד את גובה התושבים הקטנים ביותר בבית, ספר את הימים עד החגים הקרובים, צייר פרחים, זרים, נורות, חיצים – מה שעולה לך לראש.!

עיצוב קיר DIY - טפט גיר עיצוב קיר DIY - טפט גיר עיצוב קיר DIY - טפט גיר עיצוב קיר DIY - טפט גיר עיצוב קיר DIY - טפט גיר

6. ציורים מקוריים

בין אינספור הרעיונות לעיצוב קיר, אתה תמיד יכול לעצור בדרך הקלאסית – לתלות תמונה יפה. אבל גם כאן יש מקום למהלכים לא טריוויאליים.!

העשור האחרון התאפיין ברצונו של האדם להקיף את עצמו במניעים טבעיים, ומגמה זו ממשיכה לצבור תאוצה. ציורי אקו שתוכלו ליצור במו ידיכם יהפכו לסימן למעורבותכם בתנועה זו. קח מסגרת, והחל מהמידות שלה, גזור את הקרטון במידות המתאימות – הוא יהווה בסיס לכל העבודה. צרף את הפקק לקרטון. לאחר מכן, התחל בתהליך היצירה: פולי קפה, אזוב, כוכב אניס, דגנים – קח את החומר המועדף עליך והרכיב פאנל מעניין..

נסה גם ליצור ציורים באמצעות שבלונות, חוטים או בד מרקם מתחת לזכוכית, התוצאה בוודאי תשמח אותך. אם יש לך יכולת אמנותית גבוהה, כתוב סדרת ציורים מודולריים או יצירה גדולה בסגנון האימפרסיוניזם. כל מרכיבי העיצוב לעיל נראים פשוט נהדר על הרקע הבהיר ביותר או הלבנים.

עיצוב קיר DIY - ציורים מקוריים עיצוב קיר DIY - ציורים מקוריים עיצוב קיר DIY - ציורים מקוריים עיצוב קיר DIY - ציורים מקוריים עיצוב קיר DIY - ציורים מקוריים

7. מדפים

דוגמה לשילוב הרמוני של פרקטיות ואסתטיקה. מדפים פתוחים אינם ממלאים את החלל כמו ארונות ומזנונים ענקיים. יחד עם זאת, הם מסוגלים להתאים לעצמם מספר די גדול של פריטים..

בסלון או בחדר השינה תוכלו לצייד ספרייה מאולתרת. מבנים מורכבים עד התקרה בשחור בהיר או עשיר יתאימו לסגנון המודרני. אגב, מבנים של צורות שבורות נראים רעננים מאוד..

במטבח, חלק זה של הפנים יהיה שימושי. במקום אוזניות סגורות, שימו כאן כלים, תבלינים, בקבוקים וכוסות. ניתן לתלות את המדפים עצמם על חבלים, הם יכולים להיות מלבנים, משושים או לחזור על צורת ענן – בחרו את זה שמתאים לעיצוב שלכם.

עיצוב קיר DIY - מדפים עיצוב קיר DIY - מדפים עיצוב קיר DIY - מדפים עיצוב קיר DIY - מדפים עיצוב קיר DIY - מדפים

8. צמחים

צמחים כחלק מהתפאורה מבהירים את התפאורה, במיוחד מול הקירות הלבנים והנקיים. מעצבים מודרניים מציעים דרכים רבות לגינון אנכי:

– אחת התצורות הפשוטות ביותר היא מתלה מעץ שעליו מונחים מכולות עם צמחים;

– ליצירת פינה ירוקה מתאים גם מודול המורכב מקופסאות במספר שורות עם סירים. השקיה מצוידת אוטומטית, אך השקיה קלאסית אפשרית בהחלט;

– אדניות תלויות מתאימות לטפס על צמחים. חבר מסמרים ללוח עץ כדי לסדר פרחים, למשל, ספלים או קומקום בכמה שורות;

– הלוחות מ echeveria ואאוניום נראים נפלא. השתילו את הפריחות היפות האלה לתוך עציצים זעירים או אפילו גלילי חיתוך צינורות PVC. הדביקו את הכלים לקופסת העץ. ממלאים את החלל הריק בין המיכלים בשטף או אזוב. עם צמחים אלה, אתה יכול לפרוס קישוט מחושב מראש;

– אזוב יכול לשמש גם כאלמנט דקורטיבי עצמאי. השתמש בבלנדר לערבב אותו עם מים וג’ל כדי לשמור על לחות. מרחו את המסה המתקבלת בעזרת מברשת על בסיס עץ. ריסוס פעם בשבוע;

– במטבח, הצטיידו בגינה ביתית של עשבי תיבול במגירות או דליים קטנים.

עיצוב קיר DIY - צמחים עיצוב קיר DIY - צמחים עיצוב קיר DIY - צמחים עיצוב קיר DIY - צמחים

9. שבלונות

זה מאוד מתאים לקשט קיר מונוכרום באמצעות שבלונות, אשר, אגב, אתה יכול לעשות את עצמך במו ידיך..

ראשית, החליטו על התמונה. ראשית, שים לב כי צלליתו צריכה להיות ברורה ביותר. צייר את הקישוט בעצמך, או מצא אפשרות מתאימה באינטרנט והדפס. אלה יכולים להיות משולשים פשוטים, פרפרים. לתמונות מורכבות וגדולות, עיין ברשת הממוקדת.

יהיה לך סוג של טיוטה שצריך לשכפל על קרטון או פלסטיק. הציור עדיף לחתוך בעזרת סכין נייר מכתבים עם להב חד. אם נעשו טעויות קלות בתהליך, אל תמהרו לשלוח את השבלונה לסל. במקרים מסוימים, אי סדרים קלים יכולים להוסיף קסם מיוחד, למשל בפנים בסגנונות כפריים, סקנדינביים, חללי לופט.

עיצוב קיר DIY - שבלונות עיצוב קיר DIY - שבלונות עיצוב קיר DIY - שבלונות עיצוב קיר DIY - שבלונות עיצוב קיר DIY - שבלונות

סרטון: עיצוב קיר DIY